Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

03.11.2018 Арсенал 1-1 Ливърпул (ПЛ - 11 кръг)

• Please log in to reply
61 отговора на тази тема

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 11-и

Дата: 03.11.2018

Ден: събота

Час: 19:30

Стадион: Емирейтс

Телевизия: Публикувано изображение

Публикувано изображение

SFA

SFA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Арсенал въобще не са толкова страшни, колкото ги представят. Все ги бяхме опукали с разлика, при малко повече съсредоточеност отпред. Арсенал играха на 100%, все пак Мерилин Менсън имаше днес рожден ден.. Робо за втори капитан. Продължаваме без загуба.

stenmark

stenmark

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Има и такива мачове. Нямахме шанс или късмет, но се радвам че показахме зъби.Последните мачове бяхме доста зле и за мен това е най-положителното.

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip
Въпреки че нямаше вина за гола, който ни вкараха... Трент днес ми скъса нервите. Като виждам как играе Робо от ляво и как играе Арнолд и ми се реве.
Сигурно 500 атаки имаха през неговата зона.

За това равенство повече може да съжаляваме ние / съдията ананас /, но то не е баш най-голямата трагедия.  Принципно в други сезони можем да кажем, че това е шампионска точка, но при наличието на Сити просто изглеждаме задължени да печелим всеки мач, което е практически невъзможно.
Днес направи ни играеха на кръв. То не беше надъхване на публиката, то не бяха ръкомахания, то не беше чудо.. все едно играят финал на ШЛ.

Жоро Драгоев пък днес беше в невиждани висоти. Освен левашкият му опит да докаже, че има засада на Мане, през второто полувреме каза, че на главана на Милнър има blood - блъд.  Боже, боже...

Няма как да няма нерви след подобен мач, но конкретно днес липсата на Хендо за мен си оказа своето. Хендерсън в центъра греши адски малко и можеше да даде спокойствие на отбора в голяма част от мача. Кейта също можеше да помогне, защото след като получи жълт картон Фабиньо вече не фигурираше на терена, но реално нямаше кой да го замени.
В крайна сметка продължаваме да се движим добре в първенството, в принципно шампионски график. Най-лошото нещо идва от това, което са способни да направят Сити.

С нетърпение чакам мача с тия на Анфийлд. Да го видим тогава тоя уж дето Клоп му е абонат какво ще прави.

Belyov

Belyov

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Бааах за, какво са ни тия смени деба  за какво ние Стъридж да пускаме Матип да пази резултата. Е за тва меее яд.

neversurrender

neversurrender

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
За да сме шампиони трябва да се научим как да затваряме и такива мачове. Малшанс, малшанс, малшанс, ГОЛ, малшанс, ами за да си шампион трябва да задържиш и този 1 ГОЛ, въпреки малшанса.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Резонен Х. Франзелите много хъс и желание показаха.
Рефера на кладата(страничния).
От нашите не ми харесаха Фабиньо и бековете(въпреки, че Робо направи 4 опасни набези).За гола вина трябва да поеме и Бекер. Мане много скорост и желание. Ван Дайк е "луд", спокойствие и мощ, много мощ.
Купихме грешния немски вратар преди две години. Не, че вече е актуално, но все пак.
Заслужен Х е моето мнение.

Taipan

Taipan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Добре, не играхме лошо, дори можехме да вземем и 3-те точки! Язък!!! Яд ме е, защото Сити не прощават на такива убитаци...

JESUS79

JESUS79

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Ливерпул трупа точки но на мен играта не ми харесва

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Хич не са лоши Арсенал,тия ще правят проблеми на всички отбори.В началото е естествено да почнат трудно/нов тренер и т.н./Милнър,Ван Дайк ,Робъртсън-другите са длъжници.........Фирмино не го чух,Мане горе долу,Салах -нищо.Доволен съм от Х

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Направо ще се спукам от яд.

нормалният

нормалният

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Много ме е яд! И гол ни отмениха и греди, а и тия калитари изиграха мача на живота си! И все пак ако бяхме по-концентрирани мача го вземахме. Салах също  ме разочарова имаше няколко много грешни отигравания при опасни наши атаки, а за паса му към Мане накрая чак не ми се говори.Чувството ми след мача е за загубени 2 точки, а не за спечелена 1.

demons_eye

demons_eye

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Емери, само мен ли яко дразнеше с жестовете си?! Само, заради тях трябваше да паднат.

neversurrender

neversurrender

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоniki 50 написа на 03 November 2018 - 09:38 PM :

Хич не са лоши Арсенал,тия ще правят проблеми на всички отбори.В началото е естествено да почнат трудно/нов тренер и т.н./Милнър,Ван Дайк ,Робъртсън-другите са длъжници.........Фирмино не го чух,Мане горе долу,Салах -нищо.Доволен съм от Х

Ще направят проблеми само ако играят както срещу нас - като на финал за Шампионската лига, яко бягане и хъс. щото при домакинството на Ман Сити играха със свалени гащи. Чукотките и те така ни скочиха, всичко ще ни скачат като обезумели, мачът който може да им осмили сезона, а срещу Ман Сити излизат със страх и  се разхождат.

Belyov

Belyov

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоdemons_eye написа на 03 November 2018 - 09:41 PM :

Емери, само мен ли яко дразнеше с жестовете си?! Само, заради тях трябваше да паднат.

Не само теб тоо  отдавна е супер анти

MakEto

MakEto

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Ако погледнем представянето ни като цяло.. равния не е лош резултат :sarcastic:
И все пак съм бесен за изпуснатите 3 точки. Бесен съм и за отменения гол. Ах колко щеше да е важна тая победа :@

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Видях, че Aliornothing е писал, че му е липсвал Хендерсън на този мач. И на мен ми липсваше. Един здрав Хендерсън на мястото на Вайналдум с енергията си щеше да бъде много полезен. Хендо може да е малко недодялан, но е куче и щеше да ги нахапе тези.

Миналия сезон отбор, който ни играе толкова отворено, щеше да отнесе още един-два гола. Днешният Ливърпул наистина играе по-зряло, защитата отиде на светлинни години напред, но ми липсват головете с онези комбинации дълбоко от нашата половина едно-две-три Мане-Фирмино-Салах гол. Може и в друг ред. Миналия сезон Салах беше във формата на живота си. Не знам дали някога изобщо ще успее да я върне. Може би изригна много бързо и много рано и това сега му тежи. Пак вкарва голове, но взима и доста грещни решения, а и изобщо взима по-бавно решенията, независимо правилни или грешни.

Не знам дали ако Алисон беше останал на вратата, Лаказет пак щеше да му я вкара. Но истината е, че Лаказет го изигра много майсторски положението.

Другата неделя съм готов и шал на Юнайтед да си сложа, само и само мангалите да направят хикс или да бият Сити. (След мача ще изгоря шала)

Когато са ни отменили редовен гол и са ни изравнили 10 минути преди края, не мога да не съжалявам. Ако имаше ВАР, голът на Мане щеше да бъде зачетен.

SFA

SFA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоdemons_eye написа на 03 November 2018 - 09:41 PM :

Такъв си е, гори в играта. Няма нищо лошо в това, даже внася адреналин в мача и по трибуните. Клопо беше се нещо омърлушил. Иначе нашият тим е по-класен, по-обигран и с по-голямо самочувствие. Тепърва Емери ще губи точки.

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Ако има тема за най-слаб играч на мача, тва без съмнение ще е ТАА. Алисън за тези пари според мен трябва да ни спасява, както го прави Гея за онези боклуци. Но не го прави. Нито този гол е негов, нито срещу Чукотките, но и двата бяха спасяеми. От нападателна ни тройка, от както Клоп е при нас, аз не съм виждал толкова грешни решения. Така няма и не можем да станем шампиони, но от друга страна прогреса е виден и той ще се отрази на класирането ни. За съжаление шампиони ще ставаме друг сезон.

На ТАА според мен му трябва пейка поне до януари.
И да липсваше ни Хендерсън, колкото и да го тролят освободените.

steffaka

steffaka

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Салах до живот ли ще е титуляр - за един преател питам ?

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни