Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

06.11.2018 Цървена Звезда 2-0 Ливърпул (ШЛ - Група C)

• Please log in to reply
93 отговора на тази тема

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - групова фаза

Дата: 06.11.2018

Ден: вторник

Час: 19:55
  Стадион: Райко Митич

Телевизия: Публикувано изображение

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Аз знам защо паднахме. Идеята на Клоп е да отидем в ЛЕ, там да ги разкатаем, и най-после да спечелим трофей. Е, не е лоша идеята му. Подкрепям я! :lfc2:

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Изключително разочарован съм от подхода, играта и резултата. Проблема, че след силното начало в първенството и първият мач с ПСЖ, нашите взеха да играят все по-слабо и по-слабо и резултатите не закъсняха. Напомпихме се както никога в началото, а още не сме стигнали средата на сезона и вече се вижда как на всеки фронт сме се "осрали" и ако не настъпи някаква драстична промяна, ще си правим "дербита" в ЛЕ с другите английски отбори от НАЙ-СИЛНОТО първенство. А за ВЛ и там не съм вече такъв оптимист като преди.

Raybeez93

Raybeez93

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Това е може би най-срамният ни мач,откакто Клоп е начело. Уникално унижение беше за мен да гледам безпомощността ни на терена и да слушам козела Касабов. Очертава се поредния нулев сезон с тази игра.

mitkoa

mitkoa

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Коментаторите по TNT завършиха със " This is а wake up call for Liverpool". Съгласен съм. Цървена звезда да ти водят с 2:0, ти да си излезъл с най-доброто и да нямаш никаква идея как и какво да атакуваш....просто без думи.
И защо изкара Стъридж не е ясно....та той беше най-добрия от отбора...като вземем и прехвалената защита барабар с прехваления вратар. Лалана (без да съм най-големия му фен) също беше най-добрия в средата, ама не и за Клоп. Ориги да прави обрат....ахахахах.... Да няма някаква черна магия върху Клоп.? Това просто не е същия човек вече....нито като мениджър, нито като харизма и страст (позитивна ...не да крещиш срещу играчите си на терена)

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Трагичен мач...само две неща искам да отбележа - Мане прекара повечето време на тревата...това момче като мине някой покрай него и пада...мега дразнещо... а Салах ако на някой му се занимава да направи компилация от грешните му подавания днес- аз брох до 10 и спрях...повече няма да коментирам, че ако ги подкарам всичките ще ме накажат поне за месец.

Mitko64

Mitko64

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Браво на звездашите и честита победа ,която ще им вдигне самочувствието.Абсолютно тактически и технически изигран мач от тях.  
А за мъртвец или добро или нищо. Аз нямам какво добро да кажа....

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Явно нашите са играли 1ца мача.  :sarcastic: Някой да каже с какъв коефициент са били Звезда преди мача?

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Не е лошо някои хора тук да препрочитат какво са писали в темата ,,преди мача,,?

JESUS79

JESUS79

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
лошо ама много лошо

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Нелеп, срамен и позорен мач на Ливърпул. Лично аз съм обиден от това, което видях. Това не е Ливърпул.

И тук лично за мен не става въпрос за това дали ще се класираме на 1/8 финалите. Голямата болка идва от това, че го няма вече облика на онзи Ливърпул заради, който малките деца по улиците казваха.. аз съм Мане, аз съм Салах, а аз съм Коутиньо и.т.н.
Предполагам си спомняте как тук сме си говорили предните години как имаме облик, как дори и с пижами да излезем на терена пак ще го познаят всички този  отбор.

От началото на този сезон няма подобно нещо. Просто го няма. Кой както иска да ги извърта нещата. Да, имахме проблясъци, вървим добре в първенството, но както вече беше казано... няма начин когато продължаваш да играеш неубедително да не дойдат и лошите резултати. Но майната му на резултатите,... играта я нямаааа... играта...
Не виждам ентусиазъм, не го виждам желанието, онзи подход с който излизахме да изкривим от бой противниците ни. Вместо това в последните 2 мача отборите срещу нас играеха по подобен начин. С желание, с хъс, със самораздаване. При нас едно такова сякаш безразличие, високомерие, не знам и аз какво е това .

В момента този отбор, ако облече пижами никой няма да може да ги познае кои са. Нямаме стил.
И за капак на всичко дори не постъпихме спортсменстски и не върнахме топката на Звезда през второто полувреме. Не трябва да е това Ливърпул.
Майната му на купи и на све. Те не трябва да идват на всяка цена.

Аз си искам онзи отбор, който забавляваше и вълнуваше цял свят.  Па ако ще още 1500 години да не вземем купа, ич не ме интересува.

Gandalf

Gandalf

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Не искам да коментирам мача ,защото ще бъда изгонен от форума. Ще кажа ,че съм БЕСЕН на мениджъра най-вече!!!

Това е огромен ПОЗОР! Да загубиш от такива полуфутболисти и, то по такъв БЕЗХАБЕРЕН начин! Думите са БЕЗСИЛНИ при такава "ПРОДУКЦИЯ"!

П.П. Да питам нещо за харизмата на НОРМАЛНИЯ напоследък нешо я НЯМА?

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Ех Юргене еххх...и то точно га на "мо салах" му свърши наказанието...
Иначе мача беше много зле за нас и добре за сръбете.Ще се продължава по трудния начин.
А на колегите с нулебълите и подобни ще им кажа,че не са умни!

MakEto

MakEto

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Е това си беше подигравка. Селяните Цървена Звезда ни унижават, ние сме брутално безпомощни и гледаш как треньора ти се хили отстрани..
Даже срещу Наполи не бяхме толкова жалки.
Не ми се коментира играта и формата. Всичко си върви стремглаво надолу.
Единственото радващо е, че вече не съжалявам че не успях да си взема билет за мача.

SFA

SFA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Бием ПСЖ на Парка и вкъщи Наполи и излизаме първи от гупата. Дишайте спокойно народе, все пак финал сме играли преди половин година. Нека се радват звездашите, така и нас ни пуснаха 2005та на Васил Левски да се радваме за предстоящето приемане в ЕС.

4i4kata

4i4kata

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Животът ни като фенове на най-великия клуб никога не е лесен. Абсолютно винаги си правим нещата трудни. Това не е от днес . Ще бием Наполи и ще се класираме напред с ПСЖ, живи здрави.

Главите горе момчета. Ние сме Ливърпул и в Неделя нещата ще са различни.

нормалният

нормалният

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Да забравим бързо този мач! YNWA !

neversurrender

neversurrender

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Скивайте какво пяли тия, още повече ме яд за тази срамна загуба

https://www.facebook...53525691840561/

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Модере,аз пък искам купи,много титли.Нагледал съм се последните 30г на такива временни изригвания и бързи угасвания.На мен ми трябват титли,както и на Ливърпул ако иска да се нарича гранд

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Много ги обиждате Звезда. Били еди си какви. Ами това са си казали и нашите играчи + треньор и това е резултат. Вижте, че и Наполи се "препънаха" в Белград. Трябваше да ни е обеца на ухото, а не да подхождаме толкова лековато все едно сме излезли на разходка. Перфекционизма на Гуардиола е впечатляващ. Много рядко ще видим "подценавяне" на мача. Не дава на неговите да се отпускат и за миг. Така се гради име и се става шампион.

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни