Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

11.11.2018 Ливърпул - Фулъм (ПЛ - 12 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
43 отговора на тази тема

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 12-и

Дата: 11.11.2018

Ден: неделя

Час: 14:00

Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

Публикувано изображение

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Свършиха мачовете вече с опция за извинение тип "играем с отбор от топ 6 и равния като гост е ок или пък в шл играем със слаб съперник и можем да минем без да се напъваме". Оттук нататък всеки мач във ВЛ, в който губим точки ще си е провал а евентуално нова загуба в ШЛ ще ни изхвърли и оттам. Тоест това ни бяха "free pass"-овете. Сега или почваме да бием или ще изпуснем питомното и ще гоним дивото до края на сезона.

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
От тук нататък минаваме на следваща предавка. До НГ всичко "под ножа" � Авантата свърши. Ливърпул се ядоса �

Sent from my F8331 using Tapatalk

deadpoll

deadpoll

Not English, but Scouse

• Потребители
Тия ще ги бием и то не с 4-3-3-то, а с оная агресивна игра от мача с Цервените домакинския и Кардиф.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
Хубаво е да отговорим на вчерашния резил с категорична и изразителна победа. Всичко изглежда да е налице за такова нещо - домакинство на последният в класирането, домакинство на един от най-слабите отбори в защита. Дано продължим в същото темпо като домакинства тип Сотон и Кардиф и да ги ударим рано-рано.

blunt

blunt

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Това трябва да е един от най-лесните мачове за сезона. Фулъм са много слаби в защита, а на мен лично и напред са ми слаби. Шурле е изключително зле. Митрович си е Митрович, да се връща в ЧШ. Вието също нищо не играе, ама да го играеш на фланга е странно.

Не ме притеснява този мач, но издънка би била много трудно за преглъщане, така че футболистите ще са под напрежение.

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Фулъм като гости от 6 мача имат спечелена една точка, а ние като домакини от 5 мача имаме 13 точки, като домакинското равенство е със Сити.Мисля, че ги отнасяме с 3-4:0... трябва да е на нула и с много.... е така за повдигане на самочувствието на момчетата в отбрана.
Юнайтед и Сити въртят мазен Х, Евертън спъва набралия скорост Челси, а Тотнъм показаха че в лондонските дербита ще страдат, макар че са отбора спечелил най-много точки като гост (18 точки от 7 мача, ние сме втори с 14 точки - 6 мача).
YNWA

sinner

sinner

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Ако и на тези не вкараме поне 3гола,значи наистина има проблем в атаката.

Canopus

Canopus

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
На пръв поглед очакванията за протоколна победа са налица, но мен винаги са ме притеснявали такива уж лесни съперници. Дано нашите се отнесат достатъчно сериозно към двубоя и още на полувремето да водим убедително в резултата. Все пак, очаквам да им пишем поне добър (4) и Алисон да е със суха мрежа.

Мо Салах

Мо Салах

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Излезем ли с офанзивната тактика от миналия сезон и с правилните 11 ,ще бием Фулъм  .Толкова е просто . Но пак зависи ,защото виждам много класни играчи да играят под нивото си тоя сезон .
Задължително Шакири в средата ,не е ок некреативни играчи като Милнър и Вайналдум да градят играта на Ливърпул ?!
Алисон ,Клайн ,Гомес ,Ван Дайк ,Морено (последния мач ми показа уникални неща и израстване ) , Фабиньо ,Кейта ,Шакири ,Мане (защото няма кой друг ) ,Стъридж и Салах . С този отбор и офанзивна тактика ще бием Фулъм .
И разбира се ,иска се от човека ,който се води треньор на отбора  да вдигне играчите след тоя срам ония ден .
Ако играем постоянно с тая тактика ,триото отпред много бързо ще влезе във форма .Иначе не .

Кейта беше страхотен играч ,но тук е друг .Той се затормозява от тая кофти тактика .  Той не може да се отпусне заради треньора . Или може би треньора му е забранил индивидуалната игра ? Той правеше по няколко рейда на мач ,минава лесно играчи ,печели пространство и или дава извеждащия  пас като стигне до наказателното или си пробва уникалната тупалка .И отзад печелеше почти всяко единоборство . Сега няма такова нещо . Той може много ,това е много класен футболист ,но не се работи правилно с него .  Той беше усмихнат като дойде в Ливърпул ,но вече не се усмихва .
Шакири също дойде много усмихнат ,но и там усмивката изчезна .
Робъртсън не ми харесва в момента и го оставям на пейката .Морено ми показа израстване ,уникален пас и центриране ,разиграване без брак и спокойствие . Трябва да работи в дефанзивен план ,но с Фулъм предполагам няма да имаме много работа отзад .
Фабиньо има много качества и пак си мисля ,че при друг треньор ,той ще е ок .
Стъридж е съсипан .Ония ден единствено той можеше да я вкара в тоя мач ,но беше изваден срамно на полувремето .Тук много трудно ще се върне форма и самочуствие ,трябват много мачове като титуляр ,трябва доверие .А това няма да се случи .Нека да не се мъчи повече и да си хваща пътя през зимата ,това е моя съвет .
Лалана е добър играч ,но липсата на игрова практика го съсипа . Съдя по себе си ,след дълга контузия ,много много трудно се влиза във час ,особено вече при леко напреднали години .Тук се иска мачове и търпение . Липсва му всякаква концентрация .
Двойката Гомес и Ван Дайк не трябва да се пипа ,тя показа прекрасно взаимодействие ,синхрон и сухи мрежи .Но се пипа . Това е положението .И очаквам и в събота да се пипне ,намирисва ми на хърватско . Матип е бита карта ,вижда се ясно .
Пак казвам ,този отбор има голям потенциал  и ако се работи правилно с него може да постигне големи неща .
Не ме разбирайте погрешно ,аз най много от вас искам да викам "мачкайййте машини " и всички мои емоционални изяви от миналия сезон ,когато газихме  наред .  Но картинката се промени .  Там е работата че аз харесвам нападателния футбол .Особено когато имаш изпълнителите .

fishek

fishek

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Разбира се коментари като на тоя отгоре няма начин да няма. Все някой виновник има но не и неговите "любимци".
Виновни за резултатите(както добрите, така и лошите) са всички от играчите до треньорите. Но ще се абстрахирам от глупости и ще продължа по същество.
Явно след издънката във вторник, не трябва да има слаби клубове за нашите разбирания. Към всеки един мач трябва да се подхожда като последен и да се играе на максимума. Виждаме че контузии се получават и без много да се раздават играчите така че по-добре да сме сигурни във всяка наша победа. Уж широчина вече имаме.
Триото отпред в никакъв случай не трябва да бъде пипано. В халфовата линия бих искал да видя Шакири Фабиньо(Хендо, ако е възстановил) и Кейта(също ако е ОК). Гомез не знам дали ще е на линия заради някаква контузия, Вергилий, Робъртсън и вече наистина ми се ще да видя Клайн на десния бек. Излизаме в нашия дом и трябва да вземем мача на всяка цена. Толкова е просто.

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Защо да не трябва да бъде пипано триото отпред...те да не са Господ....напротив на тях основно се дължат слабите игри и ако продължават така да сядат на пейката всичките да починат малко че много си повярваха.

S+G+

S+G+

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Много ми досмеша@Мо Салах,да се пускат като титуляри недоказани играчи или такива,не във форма ,за да влезат в такава, а останалите -пейка, за да се получи кво😜Евала тренерче👍
Не обичам да пиша за никой мач ,че е ясен,лесен,ще го вземем с 4,5,6-0,но наистина този мач с/у един от донорите в ПЛ , трябва да послужи за набиране на самочувствие преди решителните битки в ШЛ и важните мачове в ПЛ след паузата за нац. отбори!

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Фулъм няма какво да губят, така че ще излязат спокойни,дали с 0-1 или 0-4 няма значение за тях.Такива отбори са най опасни,играят разкрепостено.Добре за нас е че са последни и според някои /аз не съм ги гледал/ не са нищо особенно.Не се излиза бързо от това състояние в което сме след мача със сърбите и футбола който играем напоследък.Шакири за мен е задължителен в титулярите.

fishek

fishek

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

stroshev написа на 08 November 2018 - 01:42 PM :

Защо да не трябва да бъде пипано триото отпред...те да не са Господ....напротив на тях основно се дължат слабите игри и ако продължават така да сядат на пейката всичките да починат малко че много си повярваха.

Защото се видя, че Стъдж по-добре да влиза като резерва(пък и честно казано Фирмино върши повече работа от него), отколко като титуляр, няма алтернатива на Мане. А щом чак ви е толко трън в очите Сала, да го подмени с биг Шак.

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Стъридж е изиграл един мач като титуляр...Салах няма пропуск от началото на сезона.

Mitko64

Mitko64

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Мисля си ,че в този мач Салах трябва да започне като резерва ,освен ,ако не е пожизнен титуляр,защото напоследък е ужасно слаб и дано не се сбъднат подозренията ми ,че е само една еднодневка(пепел ми на езика) изиграл мачовете на живота си.  
А ,че Морено бил показал израстване според колега само ме накара да се посмея,макар,че никак не ми е до смях.

Gandalf

Gandalf

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Ако тия умреляци не ги бием най-малко с 3 гола разлика ,това значи, че Ливърпул в тоя си вид не може и не трябва да претендира за каквото и да е!

valbor

valbor

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Gandalf написа на 08 November 2018 - 10:22 PM :

Ако тия умреляци не ги бием най-малко с 3 гола разлика ,това значи, че Ливърпул в тоя си вид не може и не трябва да претендира за каквото и да е!
Да те разбирам ,че ако бием с 2 на 0 ,значи сме за четвирта дивизия ли?

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

А бе вие четете ли какво пишете, бе? Значи, най-пресния пример, който ми излиза е шампионският сезон на Конте. При него 80% от всичките му мачове в първенството бяха 1:0 или 2:1, ама си стана шампион. И с 1:0 и с 10:0, точките са 3. Аз предпочитам да вземем точките, пък ако ще и за четвърта дивизия да сме според някои.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни