Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

11.11.2018 Ливърпул 2-0 Фулъм (ПЛ - 12 кръг)

• Please log in to reply
41 отговора на тази тема

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 12-и

Дата: 11.11.2018

Ден: неделя

Час: 14:00

Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

Публикувано изображение

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Поне два часа ще сме на върха в класирането  :)

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
честити 3 точки и до тук.
Минорно представяне от всички. Не знам на какво се дължи.
И не е само в този мач. Да бъдем честни, в момента отбора играе слабо. Побеждава, но не играе  футбол...... футбола , който ни се иска да гледаме и знаем, че могат
Дори треньора не се е смял/радвал като малко дете от мача с Челси.
Това също е показател.

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ами отново можем да кажем, че точково се движим повече от добре в момента. 30 точки от възможни 36, като сме минали тежки гостувания на отбори от топ 6 и домакинсктво на Сити.

Играта е ясно, че е далеч от това, което знаем, че можем.  Второто полувреме беше далеч по-спокойно и под контрол за нас.

Има обаче нещо, което не върви цялостно в играта ни.  Планирана форма ли, планиран начин на игра ли, не знам, но подобрение със сигурност ще трябва да претърпи играта ни след паузата.

Сега остава да гледаме сеира на останалите.  Градските дано ударят едно рамо и после Манго и Баш Манго да си спретнат един хубав Х.

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Спокойна игра, 3 точки, чиста мрежа, топ ъф дъ лийг поне за няколко часа, освен ако Маню не решат да ни изненадат. Ставам им върл фен за 90 минути днес.

Gandalf

Gandalf

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Единственото добро в мача са 3-те точки . Другото флоп. Червената лампа за тима не спира да свети.

П.П . Целия мач се опитвах да видя радостно пламъче в очите на някой от 11-те играчи на Ливърпул е не видях . Това за мен е най-тревожното.

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоGandalf написа на 11 November 2018 - 03:58 PM :

Единственото добро в мача са 3-те точки .

Аааа не си прав.Добро е и,че няма да четем тирадите на Мо Салах и ко.
Бихме си ги точно как си требе,без да се хабим.На някой ако не му харесва да погледне класирането.

Leon1912

Leon1912

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Слабо сме играли, не сме във форма, ще уволняваме Клоп, ще гоним половината играчи и какво ли още не не прочетох в този форум на последно време.
Бре, като погледна класирането и нещо не ни намирам от второ място надолу?!? Къде ли сме слабаци със слабаците му? И с тази "безобразна игра'' сме начело с рекорд за най-малко допуснати голове от първите ни 12 мача в над 100 годишната ни история и 10 победи и 2 равни и то след мачове със Сити, Челси, Тотнъм и Арсенал и то като гости на 3 от тях.
Малеййййй, какво ли ще стане като мине нова година и влезем във форма? Тогава не ми се мисли, щом сега мачкаме при слабата ни игра.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Andy Robertson's game by numbers vs. Fulham:

116 touches
79 (88%) passes completed
3 interceptions
2 chances created
1 shot
1 clearance
1 (100%) tackles won
1 assist

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Рутинна победа, в стила на предишните ни победи - нито по-добре, нито по-зле. 30-та точка от 12 мача на "новия" Ливърпул, който всички харесваме по-малко. А за някои наши фенове този Ливърпул е направо гОла вОда.

Дупките в центъра на защитата ни през първото полувреме не им обръщам внимание, защото ги отдавам на намалена концентрация поради характера на мача и на съперника ни.

Ще се спра на нещо, което си личеше особено през първото полувреме. И което ни е слабост от началото на сезона.
Това е играта на нашите халфове и нападатели между двете линии на противниковата защита (любимата зона на Боби Борисов :) )
И Сити, и Челси, и Арсенал, и Тотнъм играят по-добре там - имам предвид бързо движение на играчи и топка с точни пасове между двете линии на защитата. Това, което някои наричат флуидност. Тук трябва да отчитем, че принципно в атака ние разчитаме повече на дълги извеждащи пасове основно към Мане и Салах. Това не е лошо, но прави играта ни еднообразна.

Когато нападеме постепенно я няма тази флуидност на 20-30-ия метър от аутлинията между двете линии.
Коутиньо играеше добре там. Фирмино го може, но стана ноември той още не се е събудил. За този елемент много може да допринесе Шакири. Днес в началото на мача го правеше, после не знам защо спря.
Не че не го опитваме, но на другите им се получава по-добре. Дори и на Юнайтед, макар че те от останалите в Топ 6 разчитат най-много на центрирания към Лукаку, Фелайни и Рашфорд.

Ениуей, да видим сега дали Юнайтед ще успее да открадне нещо от Сити, които засега наистина играят като машина.

tuzara

tuzara

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Честита победа и нови три точки в актива.
Продължаваме напред,дано и накрая на сезона сме там ,където ни е мястото. :)
YNWA

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Кога ни е мача  с ПСЖ?

XhoSsa

XhoSsa

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Някой може ли да ми каже колко паса направи ван Дайк

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Virgil van Dijk vs Fulham

94% passing
102 passes completed - 23 more than any other player
5/6 aerial duels
2/2 tackles
5 clearances
Not dribbled past

XhoSsa

XhoSsa

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Мерси

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоtryssardi написа на 11 November 2018 - 04:07 PM :

Аааа не си прав.Добро е и,че няма да четем тирадите на Мо Салах и ко.
Не бих казал. Виж, че бихме и пак Мо Саласи и бели магьосници бродят из форума. Нема да ни се размине. Човекът си каза - ако не бием с поне 4 гола - не ставаме!

Мо Салах

Мо Салах

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Доволен съм от 3те точки ,но не толкова от играта .
Все пак ,нека да отбележим по офанзивната тактика ,най вече с включването на по офанзивния халф Шакири ,вместо дефанзивния Милнър .
Ето как видях аз първото полувреме ,в което беше всичко по интересно .Второто полувреме ,след ранния гол на големия Шак ,отбора не създаде почти нищо и общо взето намалиха много темпото и хъса .

Първо Мане имаше добра позиция за гол ,но насочи лошо топката .
След това Шак навлезе смело напред и даде идеална на Арнолд ,но последва лошо центриране .
После Шак пак се включи идеално и отправи удар ,който мина близко до гредата .Използва много добре празните пространства .
В тия моменти се виждаше защо аз искам толкова много Шакири да е на терена . Но не беше пускан . Много раздвижи играта и последваха и други положения .
При следващото Салах излезе само срещ вратаря но не можа да вкара . Липсваше му малко повече концентрация при овладяването и топката му избяга .След това пак имаше едно положение за Салах ,но пак му избяга топката ,не можа да я спре с гърди . Миналия сезон нещата бяха различни .
След това се видя прекрасно ролята на невероятния Фабиньо ! Изнася топката по един перфектен начин ,винаги точно и навреме и напред ! И само как пресира и отнема ? Уникален футболист . Нямаше грешно отиграване цял мач а почти всяка топка мина през него . Поглеждаше и към вратата и се включваше ,нещо което при Хендерсън го няма . Фабиньо спечели и един опасен фаул за нас близо до пеналтерията .Но днес никой не можа да изпълни добре пряк свободен .Имахме 5 опасни пряк свободни ,но нямаме фаладжия .Най близко до истината е Шак а на Салах и Ван Дайк е хубаво да им се забрани да бият пряк свободни хах ....Малкия Арнолд и той я вкара един път миналия сезон и се взе насериозно ,но е далече от истината .
След това последва уникален пас по въздух на Шак към Салах ,който обаче отново изтърва сам срещу вратаря .Шакири показва точно тоя супер поглед и пас ,за който винаги съм говорил .
Видях две три пропуквания на нашата централна двойка . Трябва да се работи .
След това правим контра ,но Арнолд я обърка в изнасянето и стана опасна атака за тях .
СЛед това последва техния гол ,но според мен правилно беше отменен .
След това Арнолд я даде перфектно на Мо .Точно това искам от това момче .Бързо и точно я даде остра по земя ... Мо Салах я поведе много добре на скорост ,вдигна главата ,видя къде е вратаря и спокойно и хладнокръвно я вкара .Браво и на двамата !
После супер спасяване на Алисон .
В тия моменти ясно се виждаше трагичната игра на лицето Роберто Фирмино .Цял мач кръгла нула . Централния нападател трябва да излиза на голови положения ,но той не излиза .Трябва и да вкарва ,но той не вкарва . И никаква реакция от човека на тъчлинията .Дори когато след 60тата минута Фирмино не можеше да ходи ?! Смях . Стъридж махай се момче ,тоя не спира да ти се подиграва .
Второто видяхме прекрасен пас на Андрю и още по прекрасен гол на Шак . Там точно така ,не се искаше сила ,само точно насочване .Много хладнокръвно и спокойно я насочи ,браво момче ,оправдаваш доверието ми за сетен път .
Шакири го видях на световото един мач като халф ,беше супер . След това го видях в контролата срещу манафите ,пак игра халф и пак беше супер . Още тогава исках той да е халф . Но някои хора нямат моето уникално виждане за играта и го държаха пейка сумати време а в редките моменти когато влизаше ,беше крило .Но той няма нужната бързина за крило .
Ония ден срещу Звезда ,ако играеше нямаше да паднем .Не може играта на Ливърпул да я градят некреативни играчи като Милнър ,Вайналдум ,Хендерсън ?! Това е смешно . Нормално е да липсва изненадата ,положенията и головете .

Получих си глътката въздух . Доволен съм .

4i4kata

4i4kata

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоМо Салах написа на 11 November 2018 - 05:09 PM :

Доволен съм от 3те точки ,но не толкова от играта .
Все пак ,нека да отбележим по офанзивната тактика ,най вече с включването на по офанзивния халф Шакири ,вместо дефанзивния Милнър .
Ето как видях аз първото полувреме ,в което беше всичко по интересно .Второто полувреме ,след ранния гол на големия Шак ,отбора не създаде почти нищо и общо взето намалиха много темпото и хъса .

Първо Мане имаше добра позиция за гол ,но насочи лошо топката .
След това Шак навлезе смело напред и даде идеална на Арнолд ,но последва лошо центриране .
После Шак пак се включи идеално и отправи удар ,който мина близко до гредата .Използва много добре празните пространства .
В тия моменти се виждаше защо аз искам толкова много Шакири да е на терена . Но не беше пускан . Много раздвижи играта и последваха и други положения .
При следващото Салах излезе само срещ вратаря но не можа да вкара . Липсваше му малко повече концентрация при овладяването и топката му избяга .След това пак имаше едно положение за Салах ,но пак му избяга топката ,не можа да я спре с гърди . Миналия сезон нещата бяха различни .
След това се видя прекрасно ролята на невероятния Фабиньо ! Изнася топката по един перфектен начин ,винаги точно и навреме и напред ! И само как пресира и отнема ? Уникален футболист . Нямаше грешно отиграване цял мач а почти всяка топка мина през него . Поглеждаше и към вратата и се включваше ,нещо което при Хендерсън го няма . Фабиньо спечели и един опасен фаул за нас близо до пеналтерията .Но днес никой не можа да изпълни добре пряк свободен .
След това последва уникален пас по въздух на Шак към Салах ,който обаче отново изтърва сам срещу вратаря .Шакири показва точно тоя супер поглед и пас ,за който винаги съм говорил .
Видях две три пропуквания на нашата централна двойка . Трябва да се работи .
След това правим контра ,но Арнолд я обърка в изнасянето и стана опасна атака за тях .
СЛед това последва техния гол ,но според мен правилно беше отменен .
След това Арнолд я даде перфектно на Мо .Точно това искам от това момче .Бързо и точно я даде остра по земя ... Мо Салах я поведе много добре на скорост ,вдигна главата ,видя къде е вратаря и спокойно и хладнокръвно я вкара .Браво и на двамата !
После супер спасяване на Алисон .
В тия моменти ясно се виждаше трагичната игра на лицето Роберто Фирмино .Цял мач кръгла нула . Централния нападател трябва да излиза на голови положения ,но той не излиза .Трябва и да вкарва ,но той не вкарва . И никаква реакция от човека на тъчлинията .Дори когато след 60тата минута Фирмино не можеше да ходи ?! Смях . Стъридж махай се момче ,тоя не спира да ти се подиграва .
Второто видяхме прекрасен пас на Андрю и още по прекрасен гол на Шак . Там точно така ,не се искаше сила ,само точно насочване .Много хладнокръвно и спокойно я насочи ,браво момче ,оправдаваш доверието ми за сетен път .
Шакири го видях на световото един мач като халф ,беше супер . След това го видях в контролата срещу манафите ,пак игра халф и пак беше супер . Още тогава исках той да е халф . Но някои хора нямат моето уникално виждане за играта и го държаха пейка сумати време а в редките моменти когато влизаше ,беше крило .Но той няма нужната бързина за крило .
Ония ден срещу Звезда ,ако играеше нямаше да паднем .Не може играта на Ливърпул да я градят некреативни играчи като Милнър ,Вайналдум ,Хендерсън ?! Това е смешно . Нормално е да липсва изненадата ,положенията и головете .

Получих си глътката въздух . Доволен съм .

Ти си скандален просто... Нищо уникално няма в теб освен глупостта ти. Имаш сериозни проблеми , но това се знае от всички.

Относно мача, спокойствие и класа с малки изключения. Лично  аз съм доволен от всички. А Шакири е извънземен. Страхотен трансфер , за който отдавна си мечтаех.
1во място , 3 точки , чиста мрежа. Какво повече да иска човек.

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip
Kaжете честно вие четете ли му мненията изобщо?  Аз честно казано не мога въпреки, че съм модератор и трябва да следя във всяко едно мнение какво се пише. Просто нямам толкова здрава психика.

А това, че Ван Дайк има най-много подавания в отбора и то с разлика, за мен не е много добър атестат.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоAllorNothing написа на 11 November 2018 - 05:27 PM :

Kaжете честно вие четете ли му мненията изобщо?  Аз честно казано не мога въпреки, че съм модератор и трябва да следя във всяко едно мнение какво се пише. Просто нямам толкова здрава психика.

А това, че Ван Дайк има най-много подавания в отбора и то с разлика, за мен не е много добър атестат.
това е защото ти .....
"Но някои хора нямат моето уникално виждане "
разбра ли :)
Това ако не отиде в бисерите вие сте грешници, хора .
:D :D :D

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни