Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

18.02.2020 Атлетико Мадрид 1-0 Ливърпул (ШЛ - 1/8-финал)

• Please log in to reply
127 отговора на тази тема

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
След грешен тъч гол не се преразглежда от ВАР. Ситуацията след изпълнението на тъча се приема за нова фаза от играта.

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Не знам за тъча, ама английският ВАР щеше да отмени голът им заради засада, където мерят с милиметри, в ШЛ претупаха нещата и мерят “на око”. Не показаха никакви графики, дори точен стоп кадър, именно заради това останаха у мен съмнения в редовността на гола. Дори Сашо Диков на времето на дербитата от В група даваше по-точно и ясни стоп кадъри с една камера на стадиона.

Enigma_lp

Enigma_lp

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Фабиньо, мисля че игра последен с топката и за това няма как да има засада.

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители

Виж мнениетоEnigma_lp написа на 20 February 2020 - 10:34 AM :

Фабиньо, мисля че игра последен с топката и за това няма как да има засада.

И за това не съм убеден

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители
Даваха го на повторения. От Фабиньо отиде топката в оня хуйоглав

tsbalabanov

tsbalabanov

Scouser Legend

• Потребители
Само да отбележа, че нашият гол срещу Тотнъм падна след отсъден грешен (или по-точно спорен) тъч минута преди това. Тогава ретардираните фенове на други отбори искаха да се връщал ВАР назад и да отмени гола. Тогава, както и сега съм на мнение, че такива грешки няма как да се гледат от ВАР. Станало, станало, какво да направим. Нека не падаме на нивото на феновете на манго и Арсенал.

Относно гола - и аз мисля, че топката се отбива от Фабиньо първо. Много неща от съдийството има, от които можем да сме недоволни, но при тия две ситуации не мисля, че трябва да се търси под вола теле.

thekop

thekop

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Това със съдийското невлияние върху развитието на мача е все едно да се жалва някой, че са го били бодигардовете в дискотеката, а някой да го разубеждава  "Е, ти па сега, няколко шамара и два-три тупаника, голям проблем правиш."
И да не си помисли някой, че космоса ми пречи:
- Атлетико си играха като Атлетико, че и отгоре;
- Ливърпул не игра както може;
- Съдията не беше на нивото на изискванията на този мач.

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители
Tactical Analysis: Atletico Madrid 1-0 Liverpool | Simeone Tactics vs Klopp | How Simeone beat Klopp

Kimi

Kimi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоdrakson написа на 19 February 2020 - 09:05 PM :

Бла- бла- бла- бла...

Да го духа и ревльото, чието умствено ниво доближава това на Кошчиелни и Тиърни.

Shinobi

Shinobi

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Ае ся :ermm:

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ще напиша това сега, преди реванша.

Първо, КЕШ/ШЛ никога не са гарантирали, че най-силният отбор към момента ще ги спечели. Справка от различните години - Ман Сити, Байерн, Челси, дори феновете на Арсенал, които вече не са пъпчасали от пубертета помнят такова нещо.

Второ, никой не ти гарантира,че няма да се паднеш с някой неудобен за теб отбор в някакъв момент и едно разбъркване няма да реши целия двубой. Тук малко работата е "Га яди кифтета, ни рива". Кракта ретроспективна справка: https://www.youtube....h?v=t1jKvPRVj2g

Tрето, както може съдията да не отсъди дузпа на Робертсън, така може да даде грешен тъч за Атлетико. Каквото имах да казвам за него го казах преди мача, епитетът за него не се промени и след това.

Четвърто, Клоп какъвто и да е, той също е човек. След 10 поредни отстранявания на всеки срещнат по пътя за тези години в 2 мача на директно елиминиране не означава, че това ще е така винаги. Не са много отборите и техните мениджъри, които могат да се похвалят с нещо такова. При това дори нямаше мач, в който е спестен червен картон за отбора, след което е даден измислен червен картон за другия, след което сме вкарали 2 гола от засади.

Пето, все още вярвам, че мачът е до първия гол за нас. Дано преди това Атлетико не са вкарали още един. Всичките тези страници, които бяха изписани и всичкото, което се изговори за това как на Атлетико това бил мача на живота им и как публиката им не била оказвала такава подкрепа и т.н. ... и всичкото това за един гол след разбъркване след корнер, един удар от малък ъгъл и един опит за удар и комично отиграване. Айде малко по-сериозно, моля.

И накрая - при отпадане светът няма да свърши, няма да е първото, няма да е и последното. До реванша има да се изиграят 3 мача за първенство и 1 мач за купата, последният от трите за първенство може да бъде изигран от футболисти с по-периферна роля, в останалите също по 1-2 от титулярните 11 могат да получат почивка. Защото срещу Атлетико ще са нужни "свежи крака", да цитирам Клоп. Ама не свежите крака на Неко и Курти, а свежите крака на титулярните 11.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Публикувано изображение

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители
Да ти вкарат гол от корнер само с четирима човека си е огромен късмет.

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Срещу Ливърпул шансът да допуснеш гол след твой корнер е по-голям, отколкото да вкараш.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Когато  мадридчани гостуваха на Анфийлд в осминафинал.

https://www.youtube....h?v=m_27DEDNPpo

Вижте изражението на лицата на съперника и още повече публиката ни, даже и фена на Евертън.
Нещо такова ги чака и на 11 март.

А ето и 15 мин репортаж от мача ни с тях, но на неутрален терен и с особен състав.
https://www.youtube....h?v=1wihYw0pzf4

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
https://streamable.com/jbp9p

Райън Бабел срещу испанските цигани. ;)

Shinobi

Shinobi

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоdrakson написа на 21 February 2020 - 07:32 PM :

https://streamable.com/jbp9p

Райън Бабел срещу испанските цигани. ;)

Велико. Абсолютно любим ми е момента когато ранения :D се изправя и Бабел куца покрай него като 72 годишна баба от Якимово.. Какво ли му говори точно тогава :D

Vince

Vince

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Всичко, което заслужават Атлетико, са мазни загуби в решителни моменти, като двата финала в ШЛ с Реал, като миналата кампания с Ювентус, като скорошния финал с Реал в Саудитска Арабия... на Анфийлд искам един ранен гол за да спадне напрежението малко в нашите редици, а второто искам една много тънка и мазна дузпа за нас... тези просто не заслужават да ги спукаш честно от бой, въпреки че идеята не е лоша, тези заслужават да ги биеш както навремето бихме Челси с онзи гол фантом... тези заслужават да картотекираме Роналдо за второто полувреме и той да вкара въпросната дузпа!

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Абе тия Атлетико съвсем изтрещеха бе... Веселия по улиците, имаше една снимка оняден от тренировката им - как всички с кърпите празнуват по велоаргометрите... Какво изпуснах? Това не беше ли просто 1/8-финал първи мач? 1:0 и отиваш на Анфийлд за реванш? Да не спечелиха ШЛ направо с тая умрела победа? Или вече има отделен трофей - победа над Ливърпул?

На тия Анфийлд ще им се стори тесен на 11.03. Може и да отпаднем, за мен шансът е 50/50, но стадионът ще им се стори определено тесен. Бати противните мекерета. Чак унизително за тях самите. Small club mentality.

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители
Ами те и Барцилона празнуваха класирането си за финала рано рано, нека да са с такава настройка, че вече са ни отстранили

3 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 3 гости, 0 анонимни