Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

06.05.2018 Челси 1-0 Ливърпул (ПЛ - 37 кръг)

• Please log in to reply
60 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 37 кръг

Дата: 06.05.2018

Ден: неделя
Час: 18:30
Стадион: Стамфорд Бридж

Телевизия: Публикувано изображение

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Слаба продукция за мен. Те и те зле, ама имаха Азар, който правеше разликата.
Нашите като, че ли плашливо играеха.
Най-силно впечатление ми направи, че тактиката с която цял сезон биехме днес не я приложихме, а именно играта с бековете по крилата. Никакви ги нямаше.
Особено вдясно Азар си правеше каквото си ще с Клайн и ТАА, който пък днес ги переше едни сватбарски.
Абе слаб мач, макар да се видя, че имат сили за 90 минути.
Салах, Фирмата и ТАА длъжници днес.
Бием брайтън и Реал и взимаме две квоти.
Тва е положението.

StelyO

StelyO

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Работата стана, че от както го няма Бат Желко(Мозъкът), нямаме победа :(

Dilyan Damyanov

Dilyan Damyanov

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Ем таз година срещу Тотнъм равен загуба, Челси равен загуба, Юнайтед равен загуба, Сити разгромна загуба победа. Е няма да е изненада ако свършим зад тези отбори. Този сезон само срещу Сити в Шампиоснката Лига имаме положителен баланс срещу голям отбор. Много тъпо ще е ако не се класираме сега в 4ката.

Steve_G

Steve_G

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
И що да не се класираме ?

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Не ме е.. пак ще подкрепям отбора и извън топ 4 .

Бат Желко много мръсен номер ни извъртя , че и прокобичка е ударил ц ц ц ...

Не мисля че бяхме по зле нито по добре . Челси биха на късмет като можеше и ние да бием .Соланке под наем в Увърхямптън ... по добре да беше пуснал Ингс .

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Ако във футбола можеше да се говори за справедливост, този мач трябваше да завърши 0:0. Темпото бе ниско, по вкуса на Челси, а нашите не можеха да го вдигнат защото бяха изморени. Умората си личеше през цялото време в дребните неща - неточни пасове, закъснения със стотна от секундата, липса на мощ при схватките. Робертсън беше толкова изморен, че едвам гледаше.
Челси не се бореше да превземе центъра на терена, а игра с трима опорни халфове, като добавим и Фабрегас към Бакайоко и Канте.

Сега ще треперим срещу Брайтън, както треперихме миналия сезон в последния кръг срещу Мидълзбро.

neversurrender

neversurrender

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоDilyan Damyanov написа на 06 May 2018 - 07:27 PM :

Ем таз година срещу Тотнъм равен загуба, Челси равен загуба, Юнайтед равен загуба, Сити разгромна загуба победа. Е няма да е изненада ако свършим зад тези отбори. Този сезон само срещу Сити в Шампиоснката Лига имаме положителен баланс срещу голям отбор. Много тъпо ще е ако не се класираме сега в 4ката.

То срещу Ман Сити стига, като им видиш статистиката тоя сезон, трите поредни победи срещу тях си е сериозно постижение, какво да гледам дали сме били ботушарите манго и чукотка с 10 отзад и яко ритне някой случайно да вкара отпред, а ТотМън там си е победа на Анфийлд, това че съдиите измислиха от нищото дузпи е отделен въпрос, аз този мач не го признавам като нищо друго освен победа за нас, иначе трябва да призная съдийската гавра тогава за правилна.. Единствено срещу  тях на Уембли ни беше наистина слабо представянето.

Freack

Freack

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Аз като разправях, че ще съжаляваме за мача с Уест Бромич никой не ми вярваше и разправяхте че сме на 10000000% в топ 4. Сега сме длъжни да победим Брайтън, които определено имат за какво да играят. Мача няма да коментирам, безобразна слаба игра, Салах май го разгадаха в последните мачове, слагаш му персонален пазач и край.

Shinobi

Shinobi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Planet Earth
Слаба продукция от нашите момчета.

Трент ме отказа от живота за известно време. Не е слаб, но беше много слаб днес.

При Салах става притеснително не толкова това, че не вкарва, а че играе като Борини напоследък. Решения, пасове, спирания/овладявания.. - тотал щета. Спринтове и удари няма.. лошо. Не ме нападайте само моля, защото не казвам, че е смешник. Просто отбелязвам формата му напоследък.

Фирмино позачезна и той яката.
Моузес поразвинти Робъртсън на няколко пъти от ляво.

Азар и той отдясно не си поплюва като видя формацията по спортни танци "Клайн & ТАА"

Горчиво ми е дейба. Челси бяха много слаби, а взеха точки, което може само да означава, че ние сме били по-слаби и от тях.

Те ти задължителен мач с Брайтън @баиване, нали такива бяха сметките?

Podlecii

Podlecii

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Тоя форум мое те откаже от живота направо..ще каеш, че Челси ги бием къде ги хванем иначе...Като цяло представянето в мача беше слабо, очевидно нема пауа, мачовете, контузиите и късата скамейка си казаха своето..времето беше брутално днес, и за двата отбора.....трееше някое от положенията на Мане да влезе, ама....Най-важното е,че няма нови контузии, и дано тия които са в лазарета да се оправят по-бързо.

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоSteve_G написа на 06 May 2018 - 07:28 PM :

И що да не се класираме ?

Щото от първият мач с Рома, ние сме трагични. Този отбор няма нищо общо с онзи от преди първият мач с Рома. Не знам от кога са проблемите с Бувач /Бувац/ , но май само с мотивиране няма да стане. Днес с изключение на Мане и Върджил, донякъде Хендерсън и Джорджиньо, всички са анимационни герои. ТАА е направо плачевен, ама толкова че да те докара до самоубийство. Соланке... просто не става. Това са мачовете където ако искаш да станеш нещо трябва да се докажеш. Клайн да кажем цял сезон го няма, вероятно там е причината. Фирмино и Робъртсън, които правят сезона на живота си... пълна трагедия. Салах вероятно мисли за рекорди. Абе не е добра картинката.
Видя се първото полувреме че те са реално с човек повече в средата. Това отдалечава онези тримата от халфовете и води до некви сватбарски топки напред. Което няма как да стане. Ами като е така, значи схемата ти не работи... и такива работи. Разочарован съм много и съм бесен и не искам да се отплесвам, но имаме големи проблеми.
И като се сетя последният ни мач какъв ще бъде, срещу дървета с адски гаден мениджър и като виждам как куцо и сакато ни разкриха, съм песимист, много меко казано.
А некласиране в топ 4 е чутовна издънка и сране на яко бачкане цял сезон.

mb10lfc

mb10lfc

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Съжалявам, но ще си позволя да критикувам малко Клоп. Трябва да има малко милост към играчите. Към тези на терена, които тичат като коне цял сезон  и тези на скамейката, които цял сезон чакат за изява. Имаш млади момчета кипящи с енергия, а ти ги държиш там да гният. Трима свежи играчи правят голяма разлика, но от началото на мача, а не да ги пускаш 5/10 минути преди края.

SteveMcM

SteveMcM

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Аз не виждам поводи за притеснение, идваме от голямо психическо и физическо изтощение и мачът ни все пак не беше никак лош. Всичко в границите на нормалното. Брайтън ще си ги бием на ходом, а после идва ред и на балерините, където мотивацията ни ще е в пъти повече, а отзад белите са доста зле.

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Нищо не казвате за позицията на Ван Дайк при гола на Жиру?

never back down

never back down

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Само да не се почне с трагедиите и оплакването все едно сме сме най-умрелите на света и утре ни закриват доживотно.

На мен ми е пределно ясно, че за да е напълно доволен форума то задължително!!!!! в първенството трябва да направим серия...38-0-0 с голова разлика 150 на 3. Като същевременно да играем поне финал в ШЛ на който да сме достигнали само с 12 победи по възможност все срещу реал и барсилона.

Възможно най-логичното нещо е това което се случва в първенството в последните кръгове при нас. С оглед на това, че абсолютно всичко което ни беше останало като сили го хвърлихме в ШЛ, и с оглед на това, че на скамейката нямаме кьорава опция с която да се освежи състава.
Окса, Джан и Лалана да бяха на линия, по друг начин щяха да излгеждат нещата. Не конкретно днес, а в предните мачове дето пропиляхме точки.
Но това е положението. Клоп изкарва абсолютният максимум от тези играчи и случайно, ако някой е забравил, да му припомня че тия същите ще играят финал в ШЛ.
Днес не играхме по-добре или по-зле от Челси. Върза им едно положение, вкараха си го и ни биха. Не е като да е станало най-голямото чудо на света. Естествено, че е неприятно всичко да се решава в последният кръг но.....
Ако от Брайтън ни е страх на Анфийлд, че не можем да победим, къде сме тръгнали? Освен всичко останало не е ясно дали самите Челси ще си вземат мачоведе до края.

Знам, че сега ще се почнат приказките, че ако играем така реал ще ни закрие като клуб, че ако Салах това и това, че ако Фирмино не знам какво си.  Айде да изчакаме обаче да видим как ще се развият нещата в следващите 2 мача и тогава да се плюе и оплаква положението?
Салах вече го били разкрили... край братче. Не вкара в три поредни мача в единият от които изпусна 200% положение и вече е разкрит, хванали са му цаката и край. тва е...

Изводите от всичко това което се случи в последният месец в първенството е, че лятоска ще трябва сериозно увеличаване на опциите с които разполагаме. Аз все още не разбирам хода на Клоп и ръководството зимата да се разделим с 3-ма играчи с офанзивни функции и да не вземем ни един. Но, ако в крайна сметка вземем по случайност, че спечелим ШЛ, нищо друго няма да има значение.
При всички положение, ако сега разполагахме с Коутиньо и Стъридж / здрав/ щеше да е по-различно положението.

От голямо значение е, че вече няма да имаме мач през 3 дни и ще могат малко да си отдъхнат тея футболисти. Събираме сили първо за Брайтън, после за реал и каквото сабя покаже... това е.

konov23

konov23

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоStelyO написа на 06 May 2018 - 07:25 PM :

Работата стана, че от както го няма Бат Желко(Мозъкът), нямаме победа :(
Откак го няма Окс нямаме победа също така. Надали причината е в отсъствието и на единия, и на другия, нека не търсим под вола теле. Просто всички са много изтощени както физически, така и психически. Бием Брайтън и така.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоSteveMcM написа на 06 May 2018 - 07:54 PM :

...Брайтън ще си ги бием на ходом...

Нямаш идея колко искам да си прав. Но според мен изобщо няма да стане така. Мача ще е на кръв и зъби за нас. Все пак нека сме оптимисти, не че ни остава друго, защото разочарованието ще се отрази на много неща в този отбор, ако не влезнем в четворката.

SteveMcM

SteveMcM

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Във футбола няма нищо сигурно, но първо Брайтън се спасиха, второ са... Брайтън. С цялото ми уважение към тях мисля, че когато ни е трябвало резултат, нашият отбор се е представял оптимално. А и защо Челси да не се издънят с Хъдърсфийлд... Днес не впечатлиха с нищо.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
#Robbie B. F.
"Соланке... просто не става. Това са мачовете където ако искаш да станеш нещо трябва да се докажеш. Клайн да кажем цял сезон го няма, вероятно там е причината. "

Единия го определи директно, че не става, а другия "айде нямаше го цял сезон".
Да те питам с твоето мениджърско око, колко го гледа повече от Клайн ти Соланке, че му тури готиния етикет "не става"?
Е така, ако не за мен за един прЕател питам.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни