Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

13.05.2018 Ливърпул - Брайтън (ПЛ - 38 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
46 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 38 кръг

Дата: 13.05.2018

Ден: неделя
Час: 17:00
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
3/4 финал за ШЛ

и боса мисли така
https://www.liverpoo...mpions-14624090

Този пост е редактиран от baivan: 07 May 2018 - 12:30 AM

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Ще е зверски мач с тези говеда. А и онзи черньо, мениджърчето им хич не ни обича, завършен мръсник е да знаете. Но с радост бих му гледал отчаяната физиономия, както след първият мач с тези тояги.

neversurrender

neversurrender

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Финал преди финала! :)

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Само се моля да не налеят гипса нашите, щото ако се наложи да е задължителна победа, нищо не се знае. Ония да вземат да поведат с някой смотан гол от корнер+рикошет и после да треперим до края.

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Зверски натиск с всичко което имаме като на финал...никакво пазене и ще ги отвеем...ако тръгнат пак да се пестят и да се пазят и да се мъчат да го минем ходом тоя мач с минимум усилие няма да стане.

mersey

mersey

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Аз си мисля,че ако почнем да си плашим от такива като Брайтън,то накъде сме тръгнали.По-добре да си стоим в Ланкшър около реката Мърси,ама не вярвам да стигнем чак до
там.

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Реално ще имаме 13 дена  до финала. Достатъчно за възстановяване. Излизаме и ги пръскаме с 3/4:0 и да лягат да спат.

Sent from my F8331 using Tapatalk

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Сигулно ли е, че Диема ще го предава? Защото в приложението, което имам за тв футболна програма, не го виждам.

S+G+

S+G+

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоdrenski написа на 09 May 2018 - 08:47 AM :

Сигулно ли е, че Диема ще го предава? Защото в приложението, което имам за тв футболна програма, не го виждам.
най-вероятно ще е комбинирано предаване на всички срещи , които имат отношение към нещо в класирането-4-ка и изпадане,защото всички мачове се играят едновременно!

alex59

alex59

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Доколкото виждам за неделя 13.05 от 17:00 има обявени директно два мача, единия по Диемаспорт 2 и другия по Новаспорт. Не е посочено кои срещи ще се излъчват.

S+G+

S+G+

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоalex59 написа на 09 May 2018 - 08:55 AM :

Доколкото виждам за неделя 13.05 от 17:00 има обявени директно два мача, единият по Диемаспорт 2 и другият по Новаспорт. Не е посочено кои срещи ще се излъчват.
защото още не е ясно ,кои ще имат някакво отношение към класирането!Но спокойно тези срещу е възможно да са 4,че дори и 5, от които зависи нещо!

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Матч! Футбол 1
16:55 Чемпионат Англии. "Ливерпуль" - "Брайтон"
гледане чрез АСЕ от тук
http://allfon-tv.com/?id=19#11

Матч! Футбол 3
16:55 Чемпионат Англии. "Тоттенхэм" - "Лестер"
http://allfon-tv.com/?id=213#11

9.Player

9.Player

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
https://www.livefoot...aming-2018.html

Тука ги ловя аз. В деня на мача има линкове за ace, sopcast и т.н.

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Вече и равен ни устройва :)))

Old follower

Old follower

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоHooligan2017 написа на 10 May 2018 - 07:18 AM :

Вече и равен ни устройва :)))

Което, според мен, е нож с две остриета, защото е предпоставка за отпускане и подценяване на мача.
Надявам се момчетата да излязат на терена единствено с мисъл и желание за победа!

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Чак да паднем от Брайтън на Анфийлд не мисля че ще се случи...

zezo

zezo

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Няма равни, няма "устройва ни". Ливърпул играе единствено за победа. Нашия отбор играе неговата си игра и сметки не прави. Другите трябва да се съобразяват с нас, а не ние с тях. Играем с Брайтън на Анфийлд, последен мач за сезона. Какво повече да очакваме освен да излязат и да изорат терена. По-добре щеше да е, ако имаше повечко заряд, но и така става. Снощи кума на Клоп ни свърши част от работата. Ще трябва да му изпрати една каса шнапс. Това не означава, че ние не трябва да си свършим нашата си, с неговата помощ или без нея - само Ливърпул. Загряваме хубаво за Реал, завършваме хубавия сезон със стил и чакаме Киев. При такива финали нищо не е решено предварително и всичко може да се случи (справка, снощния мач Левски-Славия). Можем да се насладим на последния мач на отбора за сезона във Висшата лига и да се настройваме положително за големия финал. YNWA!

liv_fc

liv_fc

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Ливърпул все още няма загуба на Анфийлд в лигата този сезон. Нека така да завърши.

S+G+

S+G+

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Аз съм повече от сигурен,че Рафаелий , също няма да посрещне Челский с цветя и рози и ще иска да завърши подобаващо сезона пред собствена публика, че и в първата половина на таблицата, но това не означава ,че ние трябва да се надяваме на нещо такова! Напротив, освободени от напрежението и тежестта  за задължителна победа, би трябвало да излезем и с лекота да подобрим някой и друг рекорд на отбора, най-вече , за голове на 1 играч за сезон в ВЛ при 20 отбора и непобедени през сезона на Анфийлд!!!
П.С. Като гледам, само нашият мач, този на Челски и евентуално на пилетата , крият някаква интрига  (при техен Х и наша победа, можем да сме 3-ти)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни