Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

13.05.2018 Ливърпул - Брайтън (ПЛ - 38 кръг)

• Please log in to reply
45 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 38 кръг

Дата: 13.05.2018

Ден: неделя
Час: 17:00
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Еми момчета честито...ШЛ и сума ти рекорди разбихме....мислим за финала.

never back down

never back down

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Перфектен завършек на този изключителен сезон за нас. Изобщо не ми дреме дали сме 3-ти или 4-ти.  Целта е на 26-ти да победим.

Много беше важно днес да победим. Салах да направи рекорд, да се класираме за ШЛ и догодина, и да влезем със самочувствие в мача срещу балерините.
Сега поне нашите ще могат да играят без задната мисъл, че ако загубим финала, няма да играем в ШЛ следващият сезон. Така беше срещу Севиля и това може би е един от факторите, който ни скова второто полувреме.

Браво на отбора, браво на Клоп. В по-голямата част от този сезон беше ЧЕСТ и удоволствие да наблюдаваме този Ливърпул.  Освен че побеждаваме, го правим  със стил, с красота, със страст.

За мен беше привилегия да ги наблюдавам момчетата през сезона. Сега нека както в приказките писани от велики писатели всичко завърши с щастлив край за нас.  И на края заживели щастливо.... 3 месеца, яли, пили и се веселили...

drakson

drakson

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Този сезон няма да се чудя как да отговоря в анкетата дали е успешен или не. Браво! Доволен съм. Вървим нагоре.

konov23

konov23

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Топ4, куп рекорди, финал в ШЛ. Изключително успешен сезон. Браво на Клoп, екипа му и момчетата. Дано ни зарадват на 26.05

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Айде, Шампионска Лиго, дръж се, че идваме.
Гот, че Салах направи гол и си бихме спокойно.  Ама тия англичани ...  97 минути в последния кръг, когато и двата отбора не играят за нищо... То бутане, то чудо.

Shinobi

Shinobi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Planet Earth

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Честито Салах!
Честито Соланке!
Честито Робо!
Честито Брате!
Браво Клоп!
Браво Фирма!
Браво Лалана!
Браво червен отбор!
Браво червена общност!

Благодаря за всичко през тоя сезон :)/>
Живи и здрави пичове. Ние сме Ливърпул !!

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Еее, Соланкето какъв гол забучи!?!? И как му се радваха всички :) Нека стане играч момчето и да ни радва! Мисля, че има поне още един сезон да се покаже.

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Ей този Соланке за нищо не става, да го махат :@ :@ :@

Много добър завършек на сезона във ВЛ и вече изцяло можем да се фокусираме върху предстоящият финал. Отбора играе чудесно с настроение. Истинско удоволствие да се наблюдава тази игра и от неутралните фенове.

Успех момчета и 6-тата да идва :)

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Добър завършек на сезона  в Англия :)
Каквото зависеше от нас го направихме.
Благодарение и на Бога

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

чаби алонсо

чаби алонсо

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Честито класиране за Шампионската лига. Имаме най-добрия треньор в първенството.

Freack

Freack

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Страхотен мач направихме, много голове, много положения пред тяхната врата и почти никакви пред нашата. Достоен завършек на един страхотен сезон. Чакаме 26ти.

чаби алонсо

чаби алонсо

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
И сме единствените непобедени у дома.

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Както и друг път съм казвал, обичам да ви чета след такива мачове. :60:
Надявам се Мане, да си направи глупостите днес /погрешни, стряскащо погрешни решения/ и на финала и следващият сезон да си е истинският Садио.
Като цяло съм от критиците на Соланке, но днес момчето направи много приличен мач. Ще гласувам за него за играч на мача.
Яд ме е единствено че Фирмино не вкара. Един от най-интелигентните футболисти в момента, тва в световен мащаб.

Хареса ми днес и схемата, нещо като 4-2-3-1, с известни условности. Дано това е знак че ще вземем още поне един играч, за нападателната ми "тройка", който освен че ще може да ги ротира, в мачове със селяни като тези, ще ни даде допълнителни опции.
Като цяло днес съм щастлив. :60:

Podlecii

Podlecii

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Най-обичам когато след 38 кръга все още има за какво да играем! Браво на момчетата и щаба. Страхотен сезон, уникални емоции! Невероятен прогрес на и извън терена Пожелавам им да са здрави поне още 2 седмици и след това да ни оставят със същото настроение преди да заминат да се подготвят - кой за Световно, кой за плажовете..

А, да - за малко да забравя - ЕДИН Е МОХАМЕД И САЛАХ Е НЕГОВИЯ ПРОРОК!

P.S. фъфелът остана с калъфки...

neversurrender

neversurrender

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Наистина много добър сезон, а ако спечелим ШЛ, ще е превъзходен и перфектен сезон поне според мен, а и вярвам не само! Няма от какво да сме недоволни, имаме силен отбор, който тепърва ще прогесира и ще става все по-добър под ръководството на Клоп, мисля че бъдещето за този отбор в ръцете на Клоп е доста светло и ще жъне още много успехи! Този човек ни върна там, където ни е мястото! Наслаждавам се да гледам такъв футбол, който наложи Клоп, това е което всички ние искахме толкова години, този атакуващ "хеви метъл" футбол, сигурен съм, че ще видим още много от него.
Чакаме вече с нетърпние финала на ШЛ, убеден съм, че всички в отбора ще оставят сърцата си на терена в Киев и нека по-добрият победи, а ние просто ще вярваме и ще подкрепяме каквото и да става до край, защото знаем, че сме способни на всичко във футбола! YNWA!

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоneversurrender написа на 13 May 2018 - 07:06 PM :

... Киев и нека по-добрият победиМ

Мислил си го така, нали?

liverdaddy

liverdaddy

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Честито. Може да не сме от най-богатите клубове но имаме най-голямото богатство - феновете. Фенове на най-красивият футбол изповядван от Ливърпул. Чакаме финала с оптимизъм и вяра в отбора. Ииии ушатата.

SteveMcM

SteveMcM

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

SteveMcM написа:

Моята прогноза 4:0. 2 Салах, Фирмино и Ловрен

Хвалипръцковщината не е най-доброто качество, но все пак...  :D

scouser1996

scouser1996

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Невероятни! Върджил е най-страхотното животно във Висшата Лига! Нападението нямаме право да го коментираме, Джини с приличен мач, Соланке има потенциал! Честит топ, скаусъри! :lfc2:
Чакаме Реал Мадрид в Киев, играем с топки и самочувствие, на Анфийлд да мислят къде ще държат 6-тата. Ако има отбор, който е способен да свали 12-кратен Европейски шампион, това не е Барселона, ПСЖ, Байерн, нито който и друг отбор - ТОВА СМЕ НИЕ! И не защото имаме по-добри футболисти, изобщо не е заради това! ТОВА Е ЗАЩОТО ТОЛКОВА ЛЮБОВ И СТРАСТ НЯМА В НИКОЕ ОТБОРЧЕ НА ЦЯЛАТА ФУТБОЛНА ПЛАНЕТА!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни