Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

08.12.2018 Борнемут - Ливърпул (ПЛ - 16 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
31 отговора на тази тема

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Няма да е лек мача в никакъв случай.Борнемут играят открит и приятен футбол,което за мен може само да ни е от полза при нашия стил на игра.Пределна концентрация и ще си вземем трите точки,което е най-важното в момента.Как и по какъв начин ще стане това не ме интересува.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
И аз като Дренски преди време исках Борнемут да изпаднат, защото не виждах с какво могат да допринесат за ВЛ.  С течение на времето обаче те опровергаха всякакви съмнения имат ли място при най-добрите.

На мен ми приличат на нас от предните сезони. Надиграват се с всеки отбор, търсят атакта, но са и доста наивни в защита.
В момента ние имаме само 5 гола в повече вкарани от тях, но те са допуснали 16 повече.
Миналата година ги победихме без особени проблеми, но това не означава, че сега няма да видим зор.
Имат възможностите да ни затруднят защитата, но ако атаката ни е на прилично ниво, то трябва да ги накажем с повече от 1 гол.

С Матип и ВВД в защита мисля, че ще имаме сериозно ръстово предимство и е съвсем възможно да им създадем доста проблеми при статичните положения.
Надявам се Кейта отново да играе и защо не най-после да отбележи гол, който да му вдъхне още повече увереност.

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Преди 2 години направиха обрата и миналата година Хау се опита пак по същия начин да цака, но Клоп се беше подготвил и ядоха дървото.  А оня рижавия си е шило и играе по лявото крило т.е. срещу Сашко. Пък нашичкия в защита не е много цвете. Фабиньо последните мачове за Бразилия игра десен бек. Все си мисля, че Клоп има 1 на ум.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
А Робъртсън здрав ли е? Ако пак трябва да гледам онова нещо от ляво, ще ми е много тъпо.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоtsbalabanov написа на 08 December 2018 - 11:42 AM :

А Робъртсън здрав ли е? Ако пак трябва да гледам онова нещо от ляво, ще ми е много тъпо.

Робо изобщо не е бил контузен. Поне това разбрах от последната преконференция на Клоп. Просто срещу Бърнли е получил почивка, защото са му се събрали много мачове, а неговата позиция била една от най-интензивните на терена.

Днес ще си играе.

David

David

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
  • Град:London

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Изчетох материала на inka с голям интерес и удоволствие. В днешния свят на пари, безскрупулност и отсъствие на всякаква романтика, такива неща като Борнемут будят приятни усещания и те карат да се усмихваш и да вярваш, че не всичко е загубено безвъзвратно.

Този отбор заслужава да бъде наистина уважаван, Еди Хауи e симпатяга и добро момче, разбира играта. Пожелавам му един ден да води голям отбор, каквото и да значи това за него. Обаче...

Както ozzy каза нямаме право да се умиляваме и да ставаме за посмешище малко преди да видим папата.
Стига с тези Юнисеф акции. Ливърпул носи романтика в себе си и всичко, което обичаме, но е време да развием хищнически инстинкт и да не допускаме малии отбори да ни тероризират.

Разбира се, непозволението не включва аристократично подтичкване, а масирано унищожение на противниците, които и да са те.
Не бива да ни интересуват никакви сметки, да гледаме в чуждите дворове и да се молим на какви ли не богове някой да спре Манчестър. Знаете кои Манчестър, те другите сами са се спряли.

Със сметки и изчаквания не се стига никъде. От нас зависи да стигнем, където трябва.

Клоп е умен мъж и както сами виждаме подвиква на играчите да играят с Наби. Муув дъ бол он дъ флор. Тези сватбарски прехвърляния трябва да спрат. Те са израз на безидейност и тикане на коз в ръцете на противника елате и ни изяжте. Безотговорно отърване от топката без да се търси инвенция и острота. За да играят играчите с Кейта, той трябва да е на терена. Надявам се Клоп упорито да го тика на терена. Само с игри ще изпили натрупаната ръжда от себе си ще блесне 18 каратовият Наби.

Тези небивалици с Фабиньо бек и централен, нали знаете, че са само едни отчаяни предложения, защото сме стреснати от липсата на Джо...Не искам да си представям какво ще го направят бързите им нападатели. Той на титулярната си позиция среща трудности, офф позишън ще е "ах, недей".

Днешният мач трябва да бъде взет умно, хладнокръвно и нахакано. Присъединявам се към красивото избухване на Тони за мощно и убедително 1:0.

Успех колеги и нали знаете, мислете позитивно! Без страх и тъмнина! Ние сме Ливърпул!

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
LIVERPOOL TEAM NEWS
Liverpool starting XI: Alisson, Robertson, Milner, Matip, Van Dijk, Fabinho, Keita, Wijnaldum, Shaqiri, Salah, Firmino.
Subs: Mignolet, Alexander-Arnold, Henderson, Lallana, Mane, Sturridge, Origi.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Лалана се появява в резервите до капитана.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Фабиньо най-вероятно ще е десен бек днес. Интересен ход на Клоп.

Доста силна пейка имаме също така. Мането все пак е попаднал там.

3 точки и нищо друго няма значение в този мач.

bgscouser

bgscouser

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Имам чувството че днес ще изригнем.Кейта зад Салах,Боби и Шакири изглежда доста впечатляващо.

JohnToshack

JohnToshack

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоAllorNothing написа на 08 December 2018 - 01:35 PM :

Фабиньо най-вероятно ще е десен бек днес. Интересен ход на Клоп.

По-вероятно е Милнър да е десен бек...

EmoRadev

EmoRadev

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
По НБС дадоха фен на Борнемут, пътуващ от Ню Йорк специално за да гледа мача. Евала на такива хора!

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни