Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

30.11.2019 Ливърпул 2-1 Брайтън (ПЛ - 14 кръг)

• Please log in to reply
121 отговора на тази тема

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

der Bomber написа на 02 December 2019 - 08:39 PM :

Аз съм сигурен, че всеки ще си го каже и си го е казвал до сега... Ама на себе си, а тук само критиките.

Което има логика сега като се замисля. В най-големите ресторанти в света, след всяка вечеря се прави анкета на гостите. След анкетата, шеф влиза при екипа, хвърля в коша позитивните и чете само критичните.

Но от друга страна, не е лошо да се четат някви по-позитивни неща, поне от време на време.

Точно така е....позитивите и похвалите са ясни...няма кво да повтаряме като папагали че сме на 11 точки пред Сити...и няма кво да го анализираме...ако има 95 добри неща и 5 лоши е нормално да се анализират лошите...

oZZy

oZZy

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

der Bomber написа на 02 December 2019 - 08:17 PM :

Ами ако стане така, че си вземем следващите 3 мача, ти ще кажеш ли "Браво, още 9 точки в торбата" :P
А ти искаш ли аз и още много други хора да пълним темите с "Браво" след всеки мач?
На мен не ми пречи, ама надали ще бъде полезно за форума. Не искам да създавам спам, нито пък ми е и цел да трупам мнения.

Отделно, че преди време се дразнех и хейтих така наречените от мен "YNWA потребители", който след всеки провал (каквито имаше доста по едно време) пълнеха темите с YNWA, че даже пускаха и цитати от песента, за да се покажат какви големи фенове са. Добре че спряха и определено не искам да се тръгва в такава посока.

Пиша, когато имам какво да кажа (както сега в последния мач). Ако някой преди мен е споделил и моето мнение, на мен ми е достатъчно да го харесам. Нормално е когато се целиш високо (какъвто е случаят с нас) да сме критични, когато трябва. Ливърпул да победи трябва да е най-нормалното нещо на света. Нормално е нормалните неща да предизвикват по-слаба реакция.

Иначе аз "браво" на нашите им казвам всеки ден. Отварям си класирането и му се наслаждавам. Научил съм колежката мексиканка (която никога не е гледала футбол) и колегата филипинец (който гледа и се занимава с обучение на бойни петли), че Ливърпул е най-великият отбор на света. Лепя снимки по стената  на Хендо с купите и славата на отбора се разнася по континентите.

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни