Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

05.10.2019 Ливърпул - Лестър (ПЛ - 08 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
41 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 08 кръг

Дата: 05.10.2019

Ден: Събота
Час: 17:00
Стадион: Анфийлд

Teлевизия: Публикувано изображение

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Това е най-трудният ни мач до сега. Заклейменият Брендоман създаде много силен, дисциплиран и боеспособен отбор. Дано Медисън, на който аз съм фeн, не играе. Няма да се учудя Брендо Шмендо да почне с диамант в центъра - схемата, която ни бърка в гърлата в момента ( Шефийлд, РБ, Челси 2-рото). Той ги въртеше такива докато ни беше шеф.

Допълнително нашите ше са изморени след полу-самопрострелването в крака.

Много трудна победа 2-1 примерно ше ме накара с кеф да си пия чичо Джака.

Enigma_lp

Enigma_lp

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Определено най-тежкия съперник до мача със Сити. Това, че сме на Анфийлд ме успокоява донякъде, но мача със сигурност ще е тегав.

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Някакъв мръсен психотрилър 4:3 ще е мачът. В защита започваме да издишаме. Да си идват по-бързо Алисон и Матип.

kolonkata

kolonkata

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Ако ще 1:0 с клизма да ги бием ма да ги бием. Алисон и Матип няма да играят?

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
На Алисон му намерихме сносна резерва, ама на Матип...?! В момента Ловрен и Джо Гомес са меко казано в "дупка"! Още повече, че и ВВД, и Робо не са във вихъра си, става...си ебрало лайката... Така, че майката му е да им вкараме 1 повече, отколкото те на нас :yes: ! И аз си мисля, като SFA за нещо от порядъка на 3-2 ; 4-3 и защо не 5-3 :997: Нещо от рода на първата година, от владичеството Клопово :doubleup:

oZZy

oZZy

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
От началото на сезона най-слабо играе халфовата линия и от там са ни и проблемите в защита. Хендо, Джини, Милнър, който играе от тях, ще трябва да направят много добър мач за да не оставят възможност в центъра за техните халфове да пускат пасове от дълбочина за Варди. Прогнозирам победа с 1,2 гола разлика. Жалко, че Матип не играе. Превърна се в много важен играч.

cyberfan

cyberfan

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames
А сигурно ли е, че Матип няма да играе?

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

KlopU

KlopU

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
За Матип ще разберем след 2 часа ,когато е пресконференцията на Клоп . Дано е ок ,че Гомес е в трагична форма а Ловрен по рождение си е в трагична форма . Добре че Клоп го махна от титулярния състав ,че да спечелим нещо . С него и Миньоле щяхме да сме без трофеи още дълги години .
Хубаво ще е и Хендерсън да седне на пейката ,Кейта е по добрия .
Дай боже да победим Лестър ,но срещу Брендън Роджърс се играе трудно ...така че ,ще видим....

Hooligan2017

Hooligan2017

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Мача ще е труден но съм сигурен , че Брендо ще ни пусне леко да го факнем :)))

И да добавя само още една статия която ми повдига настроението а именно след вчерашните 0 удара към вратата на ГИГАНТА Аз Алкмаар червените мишки са на дъното и им пожелавам да тръгнат по пътя на Лийдс ! Да си пазят и цветна снимка на пияния червен нос защото неговата ера свърши и никога няма да се върне ! Сега тръгват по добре познатата ни спирала на слабо представяне - няма купи - няма участия в ШЛ - няма пари - никой читав футболист не иска да ходи при тях - още по слаб състав - още по слабо представяне - никакво участие в Европа - още по малко пари и т.н. и т.н. и т.н.....

https://www.gol.bg/m...ot-desetiletiya

Ето и малко мозъчни пръдни от Берба който аз истински харесвам и подкрепям ! За негово сведение само Ливърпул никога няма да свърши защото ще се бори до край !!!  :)

https://www.gol.bg/m...i-kato-livarpul

KlopU

KlopU

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Mатип за съжаление няма да играе в мача .

S.Gerrard

S.Gerrard

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip
Матип и Шакири аут ; Алисон може би да, може би не.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоKlopU написа на 04 October 2019 - 12:48 PM :

Хубаво ще е и Хендерсън да седне на пейката ,Кейта е по добрия .

Как и кога разбрахме, че Кейта е по-добър от Хендо? Снощи гледах филма на Оливър Стоун - Никсън. Старичък филм.
Стана ми жал за Никсън, от всички мразен, от всички подиграван. В края на филма той проплаква - Защо ме мразят толкова? С Брежнев затоплих отношенията. С Мао - също. Спрях войната във Виетнам. Спрях уличните протести. И пак всички ме мразят и въздишат за Джон Кенеди. Защото Кенеди е онова, което всички искат да бъдат. А аз съм онова, в което другите виждат себе си.

Хендо вярно игра слабо срещу Залцбург. Ама имаше и по-слаби от него. Гомез например. Ван Дайк толкова го харесвам, че ако бях жена, щях да му предложа да се вземем. Ама и той направи бая грешки в този мач.
Хендо ми напомня за козёл отпуще́ния. На руски. В българския език този образ не съществува.  В юдаизма това е животно, което натоварили с всички грехове на еврейския народ, след което са го прогонили в пустинята. Не е точно изкупителна жертва, а е по-скоро винаги виновен за своите, но и за чуждите грешки.

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Нека Хендо играе срещу Лестър. Любопитен ще ми е сблъсъкът му с Юрката Тилеманс.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоoZZy написа на 04 October 2019 - 12:17 PM :

От началото на сезона най-слабо играе халфовата линия и от там са ни и проблемите в защита.

Айде, направиха едни 25 безобразни минути и се почна старата песен на нов глас. Все още отборът е без загубена точка в първенството и с най-малко допуснати голове. 40% от головете са при решен мач, 20% са персонално на Адриан, за другите два може да се търси отговорност от халфовете и по-конкретно Фабиньо.

Сигурно халфовете вдигнаха ръцете на Гомес. По-скоро Адриан трябваше да му каже, че има човек зад гърба му.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Халфовата ни линия и по-конкретно Джини и Хнедо имат нужда от почивка вече. Много мачове им се събират в една и съща конфигурация и неминуемо в даден момент идва спад.

Днес ми се иска и двамата да са пейка, а Милнър и някой измежду Окс и Кейта да ги замени.  Тройката отпред показва сезони наред вече, че може да издържа мач след мач, мач след мач да са титуляри, но това при халфовете ни не е показано до сега.
Клопо добре ги въртеше в предните сезони, време е и сега да започне, защото няма как с тичането което се изисква от тях, те да издържат постоянно в този ритъм.

Тежък мач ни очаква днес без съмнение.  Лестър са стабилни в отбрана, играят много добре в атака, като лошото е, че контраатакуват много опасно. Бековете им са за мен вторите най-добри в първенството след нашите, не спират да сноват от едната половина в другата и създават много ядове на противниковите защити.
Естесвено до голяма степен отново нещата си зависят изцяло от нас. Ако играем както в първите 35 мин. срещи Залцбург, то почти няма отбор, който може да направи нещо срещу нас. Но ако проявим колебание Лестър са от отборите, които могат да ни накажат доста злобно.
Важни са 3-те точки и нищо друго.  Идва пауза за националите след този мач, тъй че днес каквото имат момчетата трябва да го оставят на терена. Няма за къде да се пестим.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
С равенството 1:1 на Анфийлд срещу Лестър започна топенето на онези 7 точки аванс, които имахме пред Сити. Днес в никакъв случай не трява пак с този мач да се топи авансът ни. И онази кристалана дузпа срещу Кейта, която Аткинсън не отсъди. Сега с ВАР такова нещо не би трябвало да става, макар че видяхме как и ВАР не видя дузпата срещу Матип. Днес съдия е новакът Крис Каванън, добре е трибуните да го респектират.
Да влезем с 8-0-0 във втората пауза заради националните отбори ще бъде перфектно.

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Определено ни чака тежък мач, Лестър са отбор във форма, показват нелош футбол, играят стабилно и съответно резултатите при тях са налице.Ние трябва да сме концентрирани през цялото време, щото дали от прекалено самочувствие или подценяване има моменти, в които  просто се изключваме от мача, а това води до неприятни последици.Аз също мисля, че може би трябва малко ротация в центъра на терена, но Клоп си знае най-добре.Не е добре че Матип няма да играе, дано Гомез се представи стабилно, че не виждам Ловрен да е скоро титуляр във ВЛ.Дори и с половин гол да е победата и трите точки са най-важни.

fishek

fishek

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Гледам че адвоката на Хендо пак е захапал Фабиньо. Аз ше му поадвокатствам на него пък. Няма халф който да помага повече от него в защита, ти го обвиняваш за голове и че бил най-слаб срещу Залъците. Неоснователно. Ако си гледал друг мач и да бъркаш Фабинката с друг футболист съм съгласен. Виж за Гомез също се съгласявам, че е извън ритъм и като цяло няколко единици все още се напасват. Не знам кво се хващате толкова да плювкате срещу нашите като е видно, че играта върви, момчетата се стараят и засега всичко върви по план.
Който ще да играе, важното е трите точки след края на свирката да са в нашата кошница. Приключваме на върха преди паузата и продължаваме да тровим нервите на всички недолюбващи ни.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Тва, че той грам не отбира от футбол е ясно и на баба ми.
На него му дай да пренарежда мачовете по дати, там е бог.
За Фабиньо обаче е прав. Някой му е казал, че е виновен за два гола и тва наистина е така. И с Челси Канте го завъртя като тролей на Сточна гара и с Шефийлд (май) гола бе по негова вина.
Иначе лисиците са коравички и са в подем точно сега, надявам се обаче на 3 точки.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни