Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

20.10.2019 Манчестър Юнайтед - Ливърпул (ПЛ - 09 кръг)

• Please log in to reply
80 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 09 кръг
Дата: 20.10.2019

Ден: Неделя
Час: 18:30
Стадион: Олд Трафорд

Телевизия: Публикувано изображение

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Aко не ги бием тия на нивата.. заклевам се, ще си отрежа топките ритуално с личната си карта, а  след това ще ги запържа с масло и ще ги изям.

Престъпление ще е да им простим. Няма да мога да го преживея.
Не ме интересува как, с какво, що, с колко, искам да ги бием.

tryssardi

tryssardi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Не дейте се заканва, знаем ги тея дербита, че всичко може да стане. Ако има неква логика ще ги бием с 0-5 ама да не се пренавиваме. Иначе сега е момента за писане на история!

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Мисля че и Клоп си е взел поука от някво предпазливо излизане за х...тоя път ще излезе на убийство...и той вижда че са жалкари да не е слепец.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Миналата година бяхме в доста слаба форма по време на мача с тях + че баш тогава ни се контузи Фирмино и хептем ни се бра лайката на играта.

Изключено е да излезем за Х.  И децата в детските градини знаят, че сега е момента да натиснем максимално и да се хвръляме за победа във всеки мач. Еле па срещу тия трагици..
Без значение е за мен дали ще го оставят Олето или не. Няма маггьосник, който за 2 седмици да вдигне тая пасмина безхаберници дето са събрали.

Gandalf

Gandalf

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоtryssardi написа на 06 October 2019 - 07:18 PM :

Не дейте се заканва, знаем ги тея дербита, че всичко може да стане. Ако има неква логика ще ги бием с 0-5 ама да не се пренавиваме. Иначе сега е момента за писане на история!

Не е дерби когато играе първия с някви от втората половина на таблицата. Бой по тия несретници.

s0Ldi3r

s0Ldi3r

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоAllorNothing написа на 06 October 2019 - 07:15 PM :

Aко не ги бием тия на нивата.. заклевам се, ще си отрежа топките ритуално с личната си карта, а  след това ще ги запържа с масло и ще ги изям.

ОБЕЩАНО !

tryssardi

tryssardi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоGandalf написа на 06 October 2019 - 07:38 PM :

Не е дерби когато играе първия с някви от втората половина на таблицата. Бой по тия несретници.
Не дърпай мангала за опашката са казали хората!
Тея са омрели за вода ама може да изригнат в един мач, то това им остана, ако може да ни секнат серията ще си осмислят сезона.

makedonski

makedonski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Бий за да те уважават. Само победа. Никакви сметки. Манафите трябва да знаят кой властелина.

KlopU

KlopU

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Това вече не е абсолютно никакво дерби .Ние играем на високо ниво ,те играят като Бърнли ,даже Бърнли са по добре от тях .
Манафите в момента са на ниво чемпиъншип .Без да преувеличавам . Не бях ги гледал ,но вчера се загледах в мача им с Нюкасъл .Майко мила ...никаква идея ,грам креативност няма ,положения няма ,само некви дърводелци събрани в тоя отбор . Само центрирания от защита към нападение ,точно както играят отборите от чемпиъншип .
Къде са те ,къде сме ние ? Нашето ниво е прекалено високо .  Убеден съм на 100 % че ще ги бием ,изобщо не се притеснявам за този мач .

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Преди години като играхме с Керъл, Даунинг, Адам, Спиъринг и компания срещу тях, не беше дерби, а? Дерби си е, винаги ще си остане такова. Просто зарядът не е същия.

alex59

alex59

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Много самопожертвователно, не мислиш ли?

fishek

fishek

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Да няма смисъл от тия обещания. Знаем нали смисъла в който го казваш всичко това и на всички ни се иска да ги унижим тия безхаберници, ама наистина може да ни скочат като за световно. Че са трагици - трагици са, че трябва да ги пребием - трябва, ама всичко става. Последните 2 мача в ШЛ и последния срещу Лестър много лековато. Изпуснахме над 15 положения срещу лисугерите. Да се закучи пак 0:0 и отиде та се невидя. Недай си боже и контузия на някой и става страховито.
Дано помогне почивката за националите и да се завърнем ударно(не че досега не сме перфектни).

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Тоя мач ме притеснява, щото те като са очеизвадно по-слаби, алтернативата им е да скочат на месо. А в тия ситуации по-слабият отбор започва да играе грубо. Та да не вземат да оритат хубаво тримцата отпред, че я втасахме после. Иначе те футболни аргументи нямат.

П.П. Но все пак е дерби, така че...

bgscouser

bgscouser

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Не си ли взе поука от Артуро Видал? :)

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Видал в какво се е клел. Надявам се всичко си му е по местата :D

Манго е ясно, че ще ни се хвърлят на живот и смърт, но не виждам нито една причина и ние да не направим това.

AllYouNeedIsKlopp

AllYouNeedIsKlopp

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Преди техните фенове пишеха, че този мач ни осмислял сезона, сега е обратното. Ще са страшно мотивирани в това няма съмнение, а за нас, поне в моите очи, това се явява един от много мачове до края, нищо специално не виждам в сблъсъка с тези клетници. Надеждата ми е, че Клоп тотално ще надиграе  Олето, иначе си мисля, че тази пауза е повече в тяхна полза, отколкото в наша.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Този път като никога повечето ни играчи ще се завърнат още в понеделник от нац. отбори.
Даже и бразилците. Англичаните във Вторник.

Ще имаме редкия шанс цяла седмица да се готвим за мача и футболистите ни да получат малка почивка.
Отделно Матип, Милнър, ОКС, Кейта, Шакири, Салах са си на Мелууд.
Добре се падна този път паузата според мен, макар да е тъпо покрай националните отбори.

ravina

ravina

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоkukuchev711 написа на 07 October 2019 - 08:42 PM :

Преди години като играхме с Керъл, Даунинг, Адам, Спиъринг и компания срещу тях, не беше дерби, а? Дерби си е, винаги ще си остане такова. Просто зарядът не е същия.

Абе има си доста заряд в този мач, без значение класирането на отборите ... или някой е прекалено малък :D /колега не визирам теб, просто използвам поста/

Определено си имам притеснение  за мача аз. Мангалите са доста слаб отбор, когато трябва да водят играта. Но на контри има се получава от време на време. А в този мач ситуацията е такава, че играта ще им е по вкуса. Ще си се затворят от зад /все пак играят срещу един много силен Ливърпул/ и ще си чакат своя шанс. Малко късмет и спокойно могат да направят труден мача за нас.

Така че лично аз ще съм безкрайно щастлив от една изразителна победа, но и минимална няма да помрачи настроението ми по никакъв начин :)

tsarskiq

tsarskiq

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Дерби си е - 2 мнения няма по този въпрос . Аз лично се сещам поне за 4 мача , в които ние сме били в криза , а пак са треперили от нас . Оле знае че този мач е без значение за оставането му , но ще се опита да ги нахъса , та поне да забави изгонването си . Все пак мисля , че ако си играем нашата игра , ще си тръгнем усмихнати .

3 потребител(и) четат тази тема

3 потребители, 0 гости, 0 анонимни