Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

11.02.2018 Саутхемптън 0-2 Ливърпул (ПЛ - 27 кръг)

• Please log in to reply
60 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 27-ми

Дата: 11.02.2018

Ден: Неделя

Час: 18:30

Стадион: Сейнт Мери

Телевизия: Публикувано изображение

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Честито временно трето място, а скоро и второ !

Публикувано изображение

never back down

never back down

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Има хора които тренират усилено и стават футболисти. Има и такива които се раждат футболисти - Роберто Фирмино.

Много важни 3 точки с изненадващо спокойно второ полувреме.

Кариус,Ван Дайк  и Трент много стабилни.  Дори и Вайналдум ми хареса.

чаби алонсо

чаби алонсо

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Днес Кариус за втори път беше на нивото на атомното ни нападение и имаше сериозен принос за победата. Да продължава все така.

bgscouser

bgscouser

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение

darin95

darin95

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Евала на нападението, евала на Кариус.

Евала и на Клоп, сигурно за първи път виждам мач без ръководни грешки от негова страна. Всичко мина по план.

neversurrender

neversurrender

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Точно такава победа ни трябваше, имахме възможност през второто полувреме и да спестим сили за Португалия. Между другото, през зимата май сме купили най-накрая нов вратар!

konov23

konov23

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Шампионска победа от отбор, който няма да е шампион. На прав път сме, без значение от грешните стъпки. Имам надежди след идването на Кейта, че нещата ще бъдат други. Чакам Дарин да обясни, че Клоп не струва.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

men4o

men4o

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Гласувах за играч на мача за Кариус . За да му вдъхна доверие, не , че ще разбере, ама съпорта си е важно нещо.
Спокоен мач , нещо чуждо за Ливърпул , ама аз доволен. Победихме с доста слаби играчи от наша страна. Отбелязахме ги по време на мача, ама докато Робърсън има алтернатива, то в центъра и отпред нямаме никаква.
Да се готвят Порто.
Мо и Фирмино са атомен тандем .

Soulmaker

Soulmaker

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Ех... ако можеше всеки мач да е като този...

oZZy

oZZy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Искам да отбележа 4 неща, подреждам ги по важност:
- наченките на задържане на топката и убиване на темпото
- добрата игра на Кариус и защитата като цяло
- начинът по който Ван Дайк ги командва и нарежда
- трагичната форма (за неговия си стандарт) на Мане вече цял сезон

Супер победа, нови 3 точки, евала на Рафа, кур за мангалите, перфектен уикенд, все така да е :doubleup:

Bellamy

Bellamy

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Мач проведен по шампионски.Ранен и късен удар по амбициите на противноковия отбор през първото,плюс солидно проведено второ полувреме.Русия има много природни богатства,но и ние не им отстъпваме в лицето на Фирмино и Салах.Какво ли щеше да бъде и ако Мане играеше-мале,мале.На Вайналдум му викаме невидимия,да кажем и не очакаваме кой знае какво от него,но от Мане очакваме и мисля му отнема тази ''титла''.
Фирмино трябва да бъде съден за това,че накара хората по никое време да изпитат оргазъм.

Кариус - хмммм...

neversurrender

neversurrender

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Мането трябва да запали моторетката вече за ШЛ.

stefan

stefan

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Както исках,спокойна победа, и генералната репетиция мина по- план.Чудя се колко ли знамена се веят и колко милиона фена имаме по реката Нил.Да е жив и здрав Сала ,че за нула време увеличи Ливърпулското семейство.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

След 1:0 във втори пореден мач дадохме топката и инициативата на съперника. Възможните причини са: а. Подценяване и отпускане; б. Пазене на сили; в. Упражнение на нов стил и план Б.
Иска ми се да е третото. Наскоро с canopus обсъждахме какво е противодействието срещу автобуси освен постоянните атаки. Ами това е другият вариант - да дадеш топката на съперника с цел са го изтеглиш напред.

Второто полувреме светците се предадоха напълно, а ние играхме лежерно в стил poetry in motion.
Ван Дайк много кефи как непрекъснато командва. Когато мина при нас, в интервю той каза, че играта му е вокална. В смисъл, че много говори по време на мачовете. В това напомня Кара, само дето холандецът е по-добър от него. Самият Карагър си призна, че ВВД има повече качества от него.

Не бързам да викам ура за Кариус, но във втори пореден мач дава добри признаци.

Публикувано изображение

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Днес беше един прекрасен ден за футбола в Англия.Първо Рафа намаза ските на мърморкото,ние спечелихме с майсторска игра 3 точки.....
Пак ще отворя темата за джендърите,които свирят мачовете.Без система ВАР  не можем да станем шампиони-ще маркирам само 2 ситуации,първата, при която Мо спря топката с горната външна част на рамото и задържането с две ръце на Фирминьо.А само като си спомня какви дузпи свириха срещу нас,просто ми се вдига кръвното.

Plovdiv_1926

Plovdiv_1926

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

oZZy написа на 11 February 2018 - 08:35 PM :

Искам да отбележа 4 неща, подреждам ги по важност:
- наченките на задържане на топката и убиване на темпото
- добрата игра на Кариус и защитата като цяло
- начинът по който Ван Дайк ги командва и нарежда
- трагичната форма (за неговия си стандарт) на Мане вече цял сезон

Супер победа, нови 3 точки, евала на Рафа, кур за мангалите, перфектен уикенд, все така да е :doubleup:

Само с последното не съм съгласен. Мане до мача със Сити, наказанието и контузията след това, си беше Играчът( с главно И) от миналия сезон, на практика сам разпиля Хофенхайм в реванша и вкара отбора в Шампионската лига. След това се случи нещо, не знам дали е на психическа основа( Салах го замести подобаващо, въпреки че отборът беше в игрова миникриза) или физически във връзка с контузията, но проблем има. Дано бързо се намери решение, защото щом бе онзи играч Ливърпул е стабилен, представям си какво ще стане с него.

Гледах само второто полувреме и по-стабилен Ливърпул не съм виждал от доста време. С увереност, задържане на топката и лежерно темпо не дадоха да стигнат до Кариус. Четох, че в първото полувреме се е отличил с няколко намеси, дано последните 2 мача се превърнат в константа и има стабилен вратар особено с новия треньор.

sinner

sinner

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Нетипично спокоен мач за нас,голът преди почивката беше решаващ,отряза им крилцата.Отдавна май не се беше случвало да имаме такава рутинна победи без резки промени в кръвното :D
Не мисля,че някой може да намери нещо негативно след този мач,но да видим...
Тези светци тази година са много слабички,след толкова продажби вече не остана кой да играе в този отбор.

demons_eye

demons_eye

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

sinner написа на 11 February 2018 - 08:47 PM :

Тези светци тази година са много слабички,след толкова продажби вече не остана кой да играе в този отбор.

Най-после тактиката ни показа резултати. хихи

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Кариус започва да ми става симпатичен, за разлика от Окс-а. Джини днес също направи приличен мач. ВанДайк си е класа и си мисля че ще става все по-добър. Много важна и приятна победа. Дано Мане влезе скоро във форма. Ако това стане ще сме убийци. Силно се надявам срещу мангала да ни е най-добрият играч.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни