Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

14.02.2018 Порто - Ливърпул (ШЛ - 1/8-финал)

• Заключена тема Тази тема е заключена
67 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - 1/8-финал

Дата: 14.02.2018

Ден: Сряда

Час: 21:45
  Стадион: Ещадио до Драгао

Телевизия: Публикувано изображение

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Публикувано изображение

never back down

never back down

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Започват вече мачовете в които пулса навремето ми стигаше 259 удара в минута.  Бах колко отдавна беше последният ни елиминационен мач в ШЛ....
Като знам какво тръпннене беше... ритуали, последните минути като са те натиснали, не смееш да погледнеш... молиш се на всякакви божества когато ти трябва гол.

Одъртех и аз вече в сравнение с последните такива мачове... не знам сега как ще ми се държи сърцето :sarcastic:

Тежък мач ще е в Португалия... там лесно никой не играе, но в тоз турнир ние сме способни на абсолютно всичко, срещу абсолютно всеки.  В Европа е...аване с нас никой не може, а и не смее да си прави.

petar totuhov

petar totuhov

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Победа 2:0 или 3:1,ще ги откажем още там и като дойдат на Анфийлд да са кротички.

mimus

mimus

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
В Португалия след 21 изиграни кръга Порто се движат 1ви, 17 победи и 4 равни мача, допуснали са едва 10 гола, при отбелязани 53. Формата им в последните 5 срещи е Победа-Победа-Равен-Победа-Победа. Дано не отидем като на разходка и ги подценим, защото ще ни изиграе много лоша шега. Хубавото, според мен, е че няма да играят затворен футбол, ще се надиграват, което означава, че ще се отварят пространства за нападението ни.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Мале, тия Порто вярно нямат загуба досега в първенството... Дано излязат офанзивно като домакин пред феновете си, щото така шансът ни е двойно по-голям. А и все пак това е първи мач, после идва на Анфийлд.

men4o

men4o

Not English, but Scouse

• Потребители
Абе всички се молим да е така, ама мислите ли , че тренера им е хванат от гората и не ни знае спатиите?
Да не разчитаме много на таз идея. Верно , че Порто не са затворен ,и като цяло футбола в Португалия е по-скоро офанзивен , но да видим в тези мачове каква тактика ше предложат. Аз се съмняват да се юрнат кат Венгера срещу нас.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Публикувано изображение
Автобуса им е изпратен от Мауриньо

Публикувано изображение

трябва да ги заколим в сърцето, както го направиха турците през есента.

flyhorse0906

flyhorse0906

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Аз нямам никакъв поглед върху Порто и честно казано не знам какво да очаквам от този мач.Щом са стигнали до тази фаза на турнира значи няма място за подценяване.Според мен ще подходим по-рационално и няма да се учудя ако ги оставим те повече да разиграват,а ние да ги пресираме в центъра и да ги предизвикаме да грешат.Аз се надявам да постигнем добър турнирен резултат, който да ни даде едни гърди напред в борбата за класиране за следващата фаза.

bgscouser

bgscouser

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Наистина ли Джан няма да играе поради натрупани картони?

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоflyhorse0906 написа на 12 February 2018 - 02:49 PM :

Аз нямам никакъв поглед върху Порто и честно казано не знам какво да очаквам от този мач.Щом са стигнали до тази фаза на турнира значи няма място за подценяване.Според мен ще подходим по-рационално и няма да се учудя ако ги оставим те повече да разиграват,а ние да ги пресираме в центъра и да ги предизвикаме да грешат.Аз се надявам да постигнем добър турнирен резултат, който да ни даде едни гърди напред в борбата за класиране за следващата фаза.

В 9 от 21 мача досега в първенството са вкарали първия гол до 20-тата минута. Португалското първенство не може да е мерило за състоянието на защитата им. Очаквам комбо - двойка/двата отбора да отебележат гол.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоmen4o написа на 12 February 2018 - 02:36 PM :

Абе всички се молим да е така, ама мислите ли , че тренера им е хванат от гората и не ни знае спатиите?

Аз се съмняват да се юрнат кат Венгера срещу нас.
Бе той и Венгера не е хванат от гората, ама ей го на, всеки път тръгва да се надиграва и почти винаги ядат хурката :sarcastic:

men4o

men4o

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоDacheff написа на 12 February 2018 - 03:04 PM :

Бе той и Венгера не е хванат от гората, ама ей го на, всеки път тръгва да се надиграва и почти винаги ядат хурката :sarcastic:
Нали тва имам предвид , едва ли Консейсао ще е толкова наивен ?
Не знам какво да мисля аз за Венга по тоя повод !!!

Red One

Red One

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Тия са мръсен отбор. Единственият им плюс за нас е, че няма да паркират автобуса. Дори и да искат, защото те просто не го могат. Лошото е, че са добри, вкарват, макар и в португалското, но вкарват. В центъра трябва да ги смажем, не го ли направим, ще берем ядове. По-скоро трябва да играем прибрани и да ги чакаме на контри. Никакво надиграване до 30-тата минута. Само на контри, ако стане нещо. При нулево първо полувреме, второто да изчакаме да видим как ще тръгнат. Ако продължат с атаките трябва да ги грабнем рязко на преса, хем ще са починали нашите. Ако вкараме, вкараме, после пак да прибиране и да ги изтеглим напред, за да ги ударим на контра. Те няма да са пасивни, не и цял мач, не и пред собствена публика. Няма да играят затворено, защото това не е тяхната игра, още повече цял мач, може да пробват да се приберат, за да ни изтеглят, но то ще е за кратко, домакини са, ще трябва да вкарват. Но, разбира се най-важното е какво ще реши Клоп. Труден успех с гол разлика, два в най-добрия случай. Хиксът също е вероятен. Ако обаче нямаме ден в центъра, може и да ни качат на разлика. Много зависи от това кое от шестте лица на Ливърпул ще видим. Казвам шест, защото всяка линия може да бъде смазана машина, но може да бъде и недъгава и незаинтересована до безобразие.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоRed One написа на 13 February 2018 - 01:35 PM :

Тия са мръсен отбор. Единственият им плюс за нас е, че няма да паркират автобуса. Дори и да искат, защото те просто не го могат.

Сега гледам, че мачовете им и с Бенфика, и със Спортинг са свършили 0:0. Така че не съм сигурен дали това цитираното е така.

Иначе за останалото си прав и съм сигурен, че и Клоп и щаба са си я направили тази сметка.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Оня ден гледах бегло първото полувреме от мача им за купата - домакини срещу Спортинг.
Гостите им играха много твърдо, близо до грубо, Порто бяха притиснати и мача почти равностоен.
После през второто полувреме Порто вкарали 1 гол и били с 1:0 (ще има и реванш)

В мачовете им за двете вътрешни купи пази Икер Касияс, а за първенството Са.
в първите 2 мача от групите на ШЛ също Икер, а в другите 4 Са.
Някак си ми се иска да пусне Касияс срещу нас, ама надали, ще видим.

Red One

Red One

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоStojkica написа на 13 February 2018 - 01:49 PM :

Сега гледам, че мачовете им и с Бенфика, и със Спортинг са свършили 0:0. Така че не съм сигурен дали това цитираното е така.

Иначе за останалото си прав и съм сигурен, че и Клоп и щаба са си я направили тази сметка.

Да. но за първенство. Срещу тия двата отбора хикса не е толкова лош, предвид, че са единствената им заплаха за титлата. Има доста боксови круши в Примейра Лига, където да наваксват.

П.П. Щях да забравя: Форца Юве и трипръстен салют за мърлите от северен Лондон

mimus

mimus

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
"Най-резултатният нападател на Порто Винсан Абубакар може да пропусне мача с Ливърпул от 1/8-финалите от Шампионската лига.
Камерунският нападател Абубакар не тренира днес с основната група заради продължаваща вече седмици мускулна травма и участието му на Ещадио ду Драгао в сряда е доста съмнително. Той не игра в последните два мача в първенството и пропусна дербито със Спортинг (Лисабон) за купата на страната, както и срещата с Шавеш за първенството" новината е от гол.бг (https://www.gol.bg/c...acha-s-livarpul)

stefan

stefan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Мача ще бъде труден, но съм оптимист.
Леко,спокойно,средоточено с два гола на Мане.

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Сигурен съм,че Порто няма да играе затворено,просто философията им на игра не е такава.От много години са фаворити в местния шампионат и имат нагласа за победа.Играят,пък каквото стане,така,че имаме шансове за голове.Но като знам,че от време на време попадаме "в свредел" /както казват военните пилоти/ като ни атакуват постоянно и сме в състояние да пуснем по 3 гола за 5-6 минути....Мача си е троен отвсякъде.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни