Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

24.02.2018 Ливърпул 4-1 Уест Хям (ПЛ - 28 кръг)

• Please log in to reply
62 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 28-ми

Дата: 24.02.2018

Ден: Събота

Час: 17:00

Стадион: Анфийлд

Телевизия:

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

честита напълно заслужена победа на всички.
Няма кой да се отличи, всички бяха страхотни.
Отборът играе просто великолепно последните няколко месеца и АКО НЯКОЙ си мисли, че това не е заслуга на 90% на треньора е най-големия лаик и хейтър, който съществува.
Човека превърна отбора в това , което е, със и въпреки Коутиньо. Момчетата пресират ужасяващо и подават (с малки изключения) страхотно.
Тая година закъсняхме със щурма , ама догодина мисля да е нашата.
YNWA!!!

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Честита победа, много добър мач на всички...вървим уверено и определено отзад сме доста по стабилни след идването на ВВД и налагането на Кариус...

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

ЧЕСТИТО

2.    Ливърпул 57    
3.    Мангал 56    
4.    Челси 53    
5.    Тотнъм 52    
6.    Арсенал 45

stunnyss

stunnyss

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Страхотна игра на отбора. Важна победа. Гегенпресинга става все по изчистен и ужасен за противника. Идеите на Клоп започват да показват резултати. Всички играчи играят задружно като колектив което е най-важното. Всички играха супери не мога да отлича някой пред другите. До края, ако показваме такава игра второто място е наше.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
снимки тук

Dilyan Damyanov

Dilyan Damyanov

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Имам аз само малка горчилка заради резултата. С толкова много чисти положения тия трябваше да ги бием с 5 гола разлика поне. Иначе страхотен мач, ударно темпо второто полувреме, и страхотен мач на Окслейд-Чембърлейн.

scouser1996

scouser1996

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Страхотен мач! Победата беше ясна след 1вия гол. Уникални бяха всички момчета, но за мен Чембърлейн е МОТМ. Честито, скаусъри! :lfc2:

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
Sadio Mane's attempt at Firmino Kung Fu was dire...Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение #LFC #LIVWHU

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

never back down

never back down

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Брахти и мача дето направиха момчетата :ppp9: :ppp9: Уникално шоу.  И в други мачове вкарваме по 3-4 гола, но днес настроението, желанието и фантазията с която играха нашите бяха страхотни. Имаше и дребни грешки разбира се, но при такова представяне това няма абсолютно никакво значение. Е на това му се вика да гледаш с наслада случващото се на терена при това до последната секунда. Дори в 92-рата минута на мача всички пресираха и искаха да бележат още голове. ПОКЛОН.
Всичко това го направихме срещу затворен отбор срещу себе си, нещо което е за отбелязване. Да някой ще каже, че УХ са били много умрели, но те са умрели щото ние направихме така, че да изглеждат така.

Евалата на всички.  Ето това е футбол в чистият му вид.  Голове, пропуски, разстрел на вратаря, преса, желание, фантазия. Всичко което може да иска човек, го видяхме днес.
Дано продължаваме все така. Клоп може да направи ужасяваща футболна машина, не ни трябва много. Трябва да му се отдаде заслуженото на този човек. Има си кусури като всеки един друг на тази планета, но прави така, че хората да изпитват футболни оргазми.

А Мането с тия пируети съвсем спокойно може да се пренасочи към фигурното пързаляне, след като приключи футболната си кариера. Голям образ е :sarcastic: И винаги с една такава широка усмивка, голям пичага е.

За рекорда на Салах предполагам всеки е разбрал вече, що се отнася голове отбелязани с ляв крак, но аз си мисля, че съвсем скоро ще стане известен още един рекорд. Не съм проверявал статистики и не претендирам да съм точен с това което ще кажа, но мисля, че Мо има всички шансове да направи рекорд по най-много мачове с отбелязан гол в първенството.
До момента има 23 гола, като няма хет-трик до момента Да има няколко мача с по отбелязани 2 гола, но е феноменална способността му да бележи буквално във всеки мач в който играе.

И за последно... ей такива кръгове обичам. Играем преди конкурентите ни и бием. Сега с такова удоволствие ще изгледам остатъка от кръга, че няма накъде.

Ин Хосе уи тръст - утре можеш да направиш един хикс Хосе, вярваме в теб.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
https://twitter.com/...440744674885632

----------------------------------------------------------------------------

66 гола до тук през сезона Публикувано изображение��Публикувано изображение��Публикувано изображение��

Публикувано изображение

men4o

men4o

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Една дума е достатъчна за днешното представяне  , КЛАСА.
Да не се оплаква никой , че има малко мнения , ми то кво да се каже? Всичко е казано на терена.
Забавен Мане в капоейрата , стабилен Кариус , явно новото му гадже е разковничето.
Както каза Слави , да се наслаждаваме как съперниците ни губят точки.
Първото полувреме  Окса ми се загуби , но второтооо , направо изригна.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Свикнали сме да казваме "това е типично ливърпулски мач" за мачове, в които до последната секунда стомахът ти се свива, кръвното ти е 200 на 100, а пулсът 120. Дано в бъдеще да започнем да казваме на мачове като днешния, че са типично ливърпулски.

Fab 3 отпред са ясни. Не ми харесва да кликвам в анкетата за играч на мача, на "цялото отборно представяне. Макар че днес 11-те го заслужават. Все пак след малко колебания за грешката при гола, ще пиша Джан за играч на мача - гол, асистенция, солидно присъствие в центъра. Ами Милнър! Като че ли е направен от витошки гранит. Днес две жестоки схватки, след които друг ще го изнесат на носилка, той става и хуква отново.
Чембърлейн ми се губеше първото полувреме и тъкмо му се дразнех, че не подава топката, той пък взе, че се пребори и я добута до Салах за неговия гол.
Младоците на бековете правят много добри включвания. Чел съм критики към центриранията на Робертсън, но днес я даде по конец за гола на Мане. Плюс че при корнера за гола на Джан блокира много добре без фал техния вратар и му попречи да се намеси.

Фирмино от началото на сезона е вкарал вече три гола без да гледа вратата. Погба от началото на сезона е вкарал всичко на всичко три гола.

Не ми са заяжда след такъв хубав мач, ама се сещам, че един вечен оптимист от форума ни предрече загуба или равен в този мач и се обоснова защо мисли така.

Liverpool-Angel

Liverpool-Angel

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Искаш да кажеш Дренски, че Фирмино е вкарал вече 3 гола без да гледа вратата, а Погба е вкерал точно 3 гола като е гледал вратата/ или там квото  вижда/.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоLiverpool-Angel написа на 24 February 2018 - 07:36 PM :

Искаш да кажеш Дренски, че Фирмино е вкарал вече 3 гола без да гледа вратата, а Погба е вкерал точно 3 гола като е гледал вратата/ или там квото  вижда/.

Точно така. Знам, че Калата не харесва тези номера на Фирмино, защото било несериозно и били обида за противниците. Но на мен не ми пречат. Да вкарва там, пък ако ще да чете вестник, докато бележи.

Публикувано изображение

never back down

never back down

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоdrenski написа на 24 February 2018 - 07:42 PM :

Точно така. Знам, че Калата не харесва тези номера на Фирмино, защото било несериозно и били обида за противниците. Но на мен не ми пречат. Да вкарва там, пък ако ще да чете вестник, докато бележи.

Аз пък се кефя на тези "номера" от Фирмино. Титли се печелят с футболисти тарикати, футболисти със самочувствие.

Нашите играчи се държат повече от коректно на терена спрямо противниците ни. Не играем грубо, не правим мръсни номера.
А и съм сигурен, че Фирмата не го прави това нещо, защото иска да се изгаври  с противника.
Ние се гаврим с тях по съвсем друг начин, като им дупчим вратите редовно.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Who did it better? Публикувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Браво на Джанката, днес той изкара мача. Отвори го, даде супер асистенция за третия гол, после сбърка и за техния, ама без особено значение. По-добре сега да греши, а не другата седмица или пък по-другата.

Жалко, че не можаха да вкарат гол със супер странната кофигурация в края, щеше да е голям кеф Морено-Лалана-Соланке да зашият палячото Евра.

Steve_G

Steve_G

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоStojkica написа на 24 February 2018 - 07:54 PM :

Браво на Джанката, днес той изкара мача. Отвори го, даде супер асистенция за третия гол, после сбърка и за техния, ама без особено значение. По-добре сега да греши, а не другата седмица или пък по-другата.

Жалко, че не можаха да вкарат гол със супер странната кофигурация в края, щеше да е голям кеф Морено-Лалана-Соланке да зашият палячото Евра.

Днес, освен всички други, Алекс-Арнолд направи добър мач. В защита не толко, но като офанзива показа сериозно израстване и дисциплина. Накрая, при една спорна топка на тъча с Евра, такова рамо му заши, мангала не можа да си поеме въздух две минути ( дадоха го в близък план ). Тъча беше наш.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
м/у другото с тези 3 точки официално си осигурихме оставането във ВЛ и за следващият сезон.
Да , математически можеше и да изпаднем или играем баражи :)

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни