Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

19.01.2020 Ливърпул 2-0 Ман Юнайтед (ПЛ - 22 кръг)

• Please log in to reply
96 отговора на тази тема

tsbalabanov

tsbalabanov

Scouser Legend

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Аз пък исках да признаят и двата гола. Толкова гнусен отбор заслужава най-нередовните възможни голове. А тоя Матич снощи направи 75 нарушения и само един жълт получи.

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоoZZy написа на 20 January 2020 - 12:05 PM :

Измислено, ама заглавието е култово.

Добре, че ВАР вчера отмени 2 гола та да няма пищене.

П.С, какво мислите за 1вия отменен гол, според мен си беше нарушение?
И според мен, отмениха 2-та гола правилно! Но, дори и без тях резултата ТРЯБВАШЕ ДА Е 5-0 !!! :manchester: :c055: просто тея излязоха големи калитковци!

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Тия торбички Била и тук ли ги пренесохте? Стига вече с тая Била!

За мен и двата гола бяха правилно отменени, макар и с малко. Де Хея хващаше топката, но Ван Дайк го извади от равновесие и той я изпусна. Засада също имаше, макар и малка.

tsbalabanov

tsbalabanov

Scouser Legend

• Потребители
Ясно е, че и двата бяха правилно отменени, просто за вътрешно удовлетворение исках да ги признаят точно срещу тях. Малко от малко да започнат отнякъде да се балансират нещата за всички съдииски аванти срещу нас в тоя мач през годините.

achkoboy1

achkoboy1

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Малко анализи и от мен:
1. Алисон - почти перфектен, с малко несигурна игра с крака.

4. Върджил - исполин доминиращ над противниковите нападатели.
12. Джо - вижда се как попива от Върджил, игра много концентрирано и не допусна да го надиграят нито веднъж.
66. Трент- На познатото ново, не блестеше като при победите в предните мачове, но според мен това се дължи на тактическете указания този мач.
26. Робъртсън - не особенно силен мач, но след 2 години почти без почивка, направо му се възхищавам как успява да държи ниво.

5. Джини- играч на мача за мен, държеше центъра на терена и с отиграванията си създаваше настроение в отбора.
14. Хендерсън - не му бях голям фен до скоро, но имам чувството че дефанзивния халф е неговата позиция, бори се много и успя да промени мнението ми за него значително. Браво
14. Окса- раздаде се, но  дългото време извън състава му се отрази много зле. Според мен трудно ще се наложи като титуляр при Фаби, Милнър, Минамино, Кейта и Шак, дано ме опровергае.

9. Фирмино - публиката цял мач пя неговото име, това казва всичко. Браво.
10. Мане - тормози здраво Манчовците, но единствета му слабост, да пропуска чистите положения , се прояви този мач.
11. Сала - Офф, вкарвайки гол си свърши работата като нападател, ноо.... някак си не ми хареса играта му, много слаби отигравания през целия мач, невероятни пропуски. Класата му обаче го държи титуляр.

Клоп - Остани следващите 30 години при нас PLEASE :))))))))))))))
YNWA

nikiniki

nikiniki

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
това е солидно мнение и ме изкефи :lfc2:

"Ако беше станал резултатът 1:1 щяха да ни наврат в кучи ***, както всички минути преди това, пък дали щяха да ни бият, бОли ги - тоя мач им беше само за престиж реално. Оставиха ни да се спъваме 10-15 минути в топката и някои решиха, че били слаби"

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Смесени емоции след тоя мач. От една страна - баси якото, че ги бихме, от друга страна - не може тия жалкари да дойдат на Анфийлд и при тази разлика в класите ние да треперим до 93 минута. Щото те може и да не бяха много силни, но при 1:0 е достатъчно някакво изсипване на топката, рикушет и айде - 1:1. После гони дивото. А т'ва само 1:0 при толкова положения се дължеше основно на Мане и Салах. Не за пръв път правим такива мачове - мачкаме, мачкаме, мачкаме и в 85 минута резултатът е 1:0 и при корнери на лошите се молиш да няма сакатлък. Ако бяха изравнили щях да счупя нещо в нас. Не щото един Х щеше да ни навреди на битката за титлата, а заради самия принцип.

За играчите сте казали кой добър, кой слаб. Но Салах беше слаб, един гол в края на мача не променя преди това нещата, поне в моите очи. Иначе си вкара майсторски гол, спор няма.

Вече според мен ние тук не тръпнем заради точките и битката, а да падат рекорди - примерно invincibles + centurions и нек'ви такива. Не знам в кой точно момент и на играчите това ще почне да им тежи и да се вижда.

tsbalabanov

tsbalabanov

Scouser Legend

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Според мен на никого в отбора не му е цел нито непобедимите, нито центурионите. Ако стане, стане - супер, ако ли не стане, все тая, печелим FOKIN титла за първи път от 30 години по изключително доминантен и размазващ начин. Мисля, че и Клоп не повдига дума за подобни рекорди, а дори като нищо при тази преднина в даден момент да започне да ротира отбора в първенството, за да го запази за битките в ШЛ. Всичко е стратегия. А сега като се замисля, ние вече поставихме рекорд за най-добър старт в историята на топ 5 първенствата и какво от това? Не съм видял някой тука през 2 мнения да споменава рекорда. Такива рекорди топлят отбори и фенове, които не могат да се похвалят с нищо по-голямо от това.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
И мен много много не ме е еня за тези рекорди.

Четох част от цитатите от техния форум. Учудващо обективни са, но то като ти е навряна главата в клозетната чиния, не може да твърдиш, че главата ти е в рая.  То си е казано - бий, за да те уважават. Един дори е намерил сили да прояви чувство за хумор - смях се с глас на това как Боби Борисов коментирал играта на ВВД.

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители
Tactical Analysis: Liverpool 2-0 Manchester United | Klopp Tactics vs Ole Solskjaer | Salah, V Dijk

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

oZZy

oZZy

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
На Рейна е по-култово, защото тичаше още преди Нгог да беше вкарал.

nikiniki

nikiniki

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
https://mobile.sport...s.php?id=824219

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Излезе!

Inside Anfield: Liverpool 2-0 Manchester United | Incredible scenes after Salah's late strike

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Кака Линда впечатлява в горното клипче в тунела.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Ето и малко ретро от времената, в които предварително се знаеше, че мачът на торището е 1:0 за нас с гол на Дани Мърфи.
https://www.facebook...40130999635764/

За съжаления "прозорливият" Рафа реши, че му е ненужен, а после на неговатя позиция гледахме разни чапли като Бисчан, Зенден и Сисоко.

Red One

Red One

Scouser Legend

• Потребители
А Дани Мърфи продължи да ги шие в Уест Хям. А когато си тръгна, чуковете продължиха да ги чукясват.

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни