Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

07.10.2018 Ливърпул - Манчестър Сити (ПЛ - 08 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
63 отговора на тази тема

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 08-ми

Дата: 07.10.2018

Ден: Неделя

Час: 18:30

Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

Публикувано изображение

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
ТВ
http://allfon-tv.com/?id=19#11

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Ами въпреки безидейната ни игра от вчера трябва да се мобилизираме като за последно за този мач и да го спечелим за да преборим тази мини криза в която сме последните 3 мача . Все пак сме домакини и Сити са ни удобен съперник последно време . Ако успеем да ги пречупим ще стане супер защото ще излезем с 3 точки пред тях и две точки пред Челси ( ако бият )  и можем с вдигнати глави да се оттеглим на заслужена почивка 2 седмици . Салах е време да се отпуши или ако не се отпуши поне малко да се разбяга .... някаква апатия виждам в него като играе и все едно я цъка с някакво тренировъчно темпо . Не виждам Салах от миналият сезон който ги пресираше до последно , спринтираше за всяка топка и се връщаше много да помага в защита , освен , че вкарваше и подаваше и не се лакомеше да я удари от всякъде . Мисля си , че може би донякъде това е тактика на Клоп малко по защитно да играем този сезон за да си вземаме мачовете без да хабим максимума на силите си а не както преди изтощение на макс всеки мач .... защото мачовете ни са много . Превърнахме се от отбора с най добра атака в отбора с най добра защита :) :) Не мисля , че това е станало от само себе си а и Клоп е намесен поне малко . Надали им е казал да не вкарват ами по скоро да не се борят за всяка топка и т.н. ..... Срещу Сити здрав геген пресинг и да ги опрашим само както ние си знаем . След това вече имаме 2 седмици почивка и гостуване на най големите лимонки Хъдърсфийлд , домакинство на Цървена звезда , домакинство на Кардиф така , че програмата ни става малко по лека и ако се запазим на върха и то с 3 точки разлика следващите 2 кръга можем да добавим по лесно още 6 точки докато някой конкурент за челната позиция може и да загуби точки защото например Сити гостуват на щорите а Челси приемат Юнайтед което може да отвори още по голям gap между нас и другите претенденти за челната позиция . Иначе мисля , че и Фирмино никакъв го няма а Мане си играе нормално с топката и се опитва да направи нещо но за съжаление не му се получава . Нещо синхрона Мане-Салах-Фирмино никакъв го няма ама се надяваме да се върне :) Иска ми се този мач да има по бързи смени и ако Салах пак не е на терена първото полувреме в началото на второто полувреме да вкарваме или Стъридж или Шакири като същото важи и за другите в атака дори както и например ТАА който вчера беше издънил дъното и може би Клайн може да го замести . В средата на терена мисля , че Хендо-Мили-Вайналдум ще се запази ако няма контузени защото единственият който може да влезе там е Фабиньо но той със своята бавна и аристократична игра хич не е подходящ да играе срещу свръх техничните джуджета Сити който ще го направят пиян морков убеден съм . Oтзад Гомез-Ван Дайк-Анди-Алисон са скандални така , че никакви експерименти там .

YNWA !

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Най-нормалното е да изнесем лекция срещу Сити както правим всеки път. Те на нашия стадион играят като средняшки отбор. Нашите ще са надъхани след загубата.

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Паднали сме за лоша реклама и МС да ни подценят :D Обикновенно хората казват "абе с тази игра от последният мач, нищо добро не ни чака", да ама съм забелязал не веднъж, че дори да сме в криза (а за сега за щастие не сме) когато предстои голям мач, мотивацията и нивото на игра са коренно различни от предходният мач. И играем като за последно. Една победа сега, много може да ни помогне в края на сезона. Очаквам много силен мач от нашите и да бием от сорта на 2:1.

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Честни казано не знам какво да очаквам от предстоящия мач със Сити.От една страна те са ни "редовни клиенти" последно време, ама от друга ако играем, както с Наполи в сряда не ни очаква нищо добро.Макар, че контузията на Кейта не е сериозна в най-добрия случай ще е на резервната скамейка,което означава, че титуляри ще са Хендерсън, Милнър и Вайналдум.В защита също не очаквам промени, макар че в последно време Трент ми къса нервите с играта си.Време е тримата отпред да се поразтичат по-сериозно още повече че идва пауза за националните отбори.Надявам се да постигнем позитивен резултат.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Супер непредсказуем мач. Аз не мога да дам прогноза, щото Сити са адски силни, а ние също така тръгнахме в началото. Напоследък играем ганкиното, но като отбор в тия мачове винаги се мобилизираме. Всеки път като си помисля "ако играем като срещу Наполи..." и всеки път си казвам "Ливърпул почти никога не играе така в най-големите мачове за сезона". Така че наистина ми е енигма тая среща.

Все пак се надявам на победа, но към момента бих приел и равния за приличен резултат.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Ако в средата сме с ХМВ , като последния кръг, тия няма да имат жал и неудачи като Челси. Тия ще ни разстрелят ако сме с тези халфове.
Дано промени нещо.

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Съгласен съм със Скар. Най-лошото нещо, което може да се случи е да излезем точно с тия тримата в центъра. Кейта задължително трябва да играе вместо един от тях.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоScarface написа на 05 October 2018 - 02:07 PM :

Ако в средата сме с ХМВ , като последния кръг, тия няма да имат жал и неудачи като Челси. Тия ще ни разстрелят ако сме с тези халфове.
Дано промени нещо.

Колкото ни застреляха в ШЛ и в последния мач с тях.

blunt

blunt

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Кейта засега не впечатлява,но поне се вижда, че ще допринася занапред. В защита не е показал, че е каквато и да била версия на Канте засега. Нали уж го водеха по-атакуваща версия на французина.

След като Клоп очевидно не се опита да прави халфова линия, която да може да контролира мачове с топката в крака, то най-логичното е да си почнат точно тичачите в тоя мач.

Клоп е успешен срещу Гуардиола, така че ще заложи на изпитания си подход. Ще поставя напрежение върху Фернандиньо и защитниците им с надеждата да грешат, което си е много вероятно. Фернандиньо не е Бускетс, а Отаменди и сие обичат да ни правят асистенции.

Целта е да се вкара първи гол и да се изнерви положението в противника, който очевидно разполага с по-техничния състав. Като се изморят нашите(60-70 мин), следва глуха защита и изритване на топката към Салах. Затова и мисля, че Кейта ще е най-полезен в случая към 60та минута, за да може със свежи сили и някои по-смели технични отигравания да намали натиска върху отбора ни или да създаде положение.

Плюсовете за нас са, че Гуардиола си знае неговото, което обаче срещу Клоп често не проработва. Другият плюс е Алисон, който може да ни спасява от голове.

Най-големият минус е, че триото отпред не е във форма. Другият най-голям се казва Давид Силва. По-труден за опазване от Де Бройне, който впрочем е почнал тренировки с отбора им.

Не знам какво да очаквам от тройката отпред, както и от Трент, ако той е титуляр. Знам максимума на тия тримата в средата, така че прогнозата би ми клоняла по-скоро към победа за госта, отколкото за домакина.

G.Lambov

G.Lambov

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Абе хора какво ви става? До преди 3 мача Милнър беше "звезда", Джини беше "прероден", а сега не искате да ги видите... Кво сте увесили тия носове я горе главите! Клоп ще ги навика за слабата игра в Италия, предполагам и той ще си направи сметка за неговата вина и Сити под ножа ... Такъв хубав дух имаше първите мачове от сезона в тоя форум, че чак аз се разписах с коментари, а сега пак пораженчески...

fishek

fishek

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Кейта хем не впечатлявал, хем ще върши работа след 60-та минута... Как да го приемем тва? Пролича си още в подготовката колко футбол има в тоя човек. Първите му мачове бяха доста добри. Но с тая контузия не знам изобщо дали ще играе. Много тежки мачове ни се насъбраха от предната пауза за националите и явно "тегавинята" си каза думата. Подкрепям, че ми е много неизвестен мачa и не знам какво да очаквам, ни от наши, ни от ония. Важи с пълна сила, че и ние и те не сме същите отбори от миналата година. Надцакване пак между треньорите, ама чак да клони към победа за синковците - не съм съгласен. Загубихме наскоро вкъщи не мисля, че отново ще се случи толкова рано. Също прогнозирам с гол повече и мъки за нас, но да видим..

oZZy

oZZy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Един Х очаквам аз, 2-2.

Tрябва някой от нападението да се прояви, достатъчно спаха...

der Bomber

der Bomber

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Мисля, че за жалост на целия форум, Клоп пак ще излезе с Хендо-Милнър-Джин-а.

За мен е напълно непредсказуем сценария на тоя мач. Както може да излезем както срещу Наполи и Силва и Агуеро да ни скрият топката, така може и да им спукаме дупарите като първия 1/4 финал.

Аз лично няма да се изненадам ако един от Стъридж и Шакири влезе на мястото на Мохамед. Аз лично мисля, че му трябват 1-2 мача на пейката. Не веднъж сме виждали подобни пробуждащи плесници. И с Коутиньо и с Мане имаше подобни случаи, и в 2-та беше успешно.

ravina

ravina

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
"Daniel Sturridge and Xherdan Shaqiri deserve to start - but Liverpool should keep faith in front three against Manchester City" -  вика Jan Molby в ехото. И аз съм съгласен с него, като Стъридж и Шак могат да влезнат в 60 мин, при какъвто и да е резултат.

Иначе мача е троен от всякъде.

zezo

zezo

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Живи и здрави да спрем да правим трагедии от един мач срешу Наполи, който на всичкото отгоре нищичко, ама абсолютно нищичко не решаваше, даже съжалявам малко, че не дадоха почивка на част от титулярите ни. Мача със Сити пак не е чак толкова решителено, но си има своята психологическа стойност, особено за нас. Може много да помогне за изглаждане на несигурността натримата отпред. Понеже си е мач срещу пряк конкурент и то най-силния възможен, изхода може да е всякакъв. Ние можем само да се надяваме да е в наша полза и да подкрепяме отбора до последно, без значение кои ще са титулярите. Всичките ни играчи си имат своята стойност и своята роля в механизма сглобен от Хер Клоп. Както се казва, нека уцелим ваксата, пък няма значение кои ще са изпълнителите. Имаме скамейка и смени и варианти. Имаме и вратар и защита. Затова просто нека се доверим на тях и да се наслаждаваме. Пък и да не се получи, това не значи, че ще си скъсаме фланелките. Пак ще се изправим и пак ще биемзащото НИЕ СМЕ ЛИВЪРПУЛ! YNWA!!! :60: :60: :60:

Gandalf

Gandalf

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
За мен изхода от този мач ще определи развоя на целия ни сезон. Титлата не се печели през октомври ,но тогава може да се загуби.

Пожелавам целия късмет на отбора и да бием и с половин гол ,но да БИЕМ!!!

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоravina написа на 05 October 2018 - 05:38 PM :

"Daniel Sturridge and Xherdan Shaqiri deserve to start - but Liverpool should keep faith in front three against Manchester City" -  вика Jan Molby в ехото. И аз съм съгласен с него, като Стъридж и Шак могат да влезнат в 60 мин, при какъвто и да е резултат.

Иначе мача е троен от всякъде.
клоп толкова ранни смени не прави Стъридж влиза в 87 мин

HardRedRock

HardRedRock

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Значи ясно е, че ни чака труден мач. Обаче пък на Анфийлд! Е защо пък да не ги бием така както последните няколко мача? Няма да отричам класата на Дюнер Кебаб Шити ама и ние я имаме! Цвичките на Пеп са ни абонати напоследък и ще е готино да си ги боднем в Неделя. Ганкиното срещу Наполи не би трябвало да е меродавно. Не че не могат да ни бият, но едва ли ще се случи. Сигурен съм,че без значение кой ще е титуляр, ще изяде терена! Просто Чаршафите са огромен дразнител и не вярвам нашите да подценят този мач. Ще е як сблъсък и ние пак ще триумфираме ако ще и с половин гол. Да ме прощава Чичо Пенчо, че му взех лафа!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни