Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

07.10.2018 Ливърпул 0-0 Манчестър Сити (ПЛ - 08 кръг)

• Please log in to reply
82 отговора на тази тема

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 08-ми

Дата: 07.10.2018

Ден: Неделя

Час: 18:30

Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

Публикувано изображение

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
МоМ Хендерсън...смятай...

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Приемливо.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Абе като да знаеш, че съперника ти е получил дуспа в 85мин и все пак мача е завършил без голове, не е толкова зле :D

Kimi

Kimi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Слаб и скучен мач, двата отбора бяха излезли за хикс и си го получиха. Сити могат да са по- разочаровани заради безобразното изпълнение на Марез. Паузата за националните отбори идва в добър момент, играта на Ливърпул е в очевиден регрес след силното начало на сезона,

deadpoll

deadpoll

Not English, but Scouse

• Потребители
Това е като Nocturnal animals - нз какво да мисля. Нито съм доволен, нито съм недоволен.

stenmark

stenmark

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Клоп и шампиони?Нева.Сметки в кръчмата.Страхлива игра и откровено пренебрегване на  дадени играчи за сметка на които с нищо не допринасят. Разочарован съм...

SFA

SFA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Късметлийски за нас Х. Аткинсън - престъпник. Сити - слаби, ние още повече.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Точка с цената на три.

Taipan

Taipan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Пичове, всичко е ОК ! Мина и 8-мия кръг, а ние сме с 6 победи и 2 равни!!! И то като гост на Чукотка и МС! Вярно, че от няколко кръга не играем като хората, но всичко до сега се получава супер за нас! Сега една почивка и после пак с пълни сили! YNWA!!!

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
По добре ли играхме от мача с Наполи или по зле?Нямаме опасен удар.

JESUS79

JESUS79

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
не ме притеснява резултата а играта .в атака сме много зле . не мога да си обясня защо

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Реално дуспа си имаше. Ние бяхме страхливи и безидейни в атака. Но същото се отнася и за Сити. Не може само да се нахвърляме върху нашите. Сити какво направиха? Нали това е страшилището, което счупи рекорда за брой точки, нещо което и Манго на АФ не са правили никога при все, че съдиите винаги са ги бутали. Просто беше труден мач. И двата тима не искаха да го загубят. Реално ние можем повече да съжаляваме, защото имахме добър шанс да се откъснем пред тях и Челси и да използваме фактора домакинство. Сега и трите отбора сме с по 20 точки делейки първото място.

За мен мача беше скучен като за нивото на двата отбора, но предвид тежките мачпове според мен затваряме цикъла с добри резултати (с изключение на Наполи, но там вече е друга тема).

Gandalf

Gandalf

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Слаб 2 за Клоп! С такива " сметки" ШАМПИОН не се СТАВА!!! След мача Клоп да черпи щедро Марез ,че иначе още от сега щяхме да сме вън от играта! Най-добрите от Ливърпул бяха Хендерсън и Ловрен което само по себе се говори за играта на останалите!

Салах е КРАЙНО време да седне ТРАЙНО на пейката!

П.П Определено смятам че има мини криза в отбора.

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоTaipan написа на 07 October 2018 - 07:27 PM :

Пичове, всичко е ОК ! Мина и 8-мия кръг, а ние сме с 6 победи и 2 равни!!! И то като гост на Чукотка и МС! Вярно, че от няколко кръга не играем като хората, но всичко до сега се получава супер за нас! Сега една почивка и после пак с пълни сили! YNWA!!!
Подкрепям напълно!!
Колеги стегнете се малко ако може.Играта не била добра,ония бил слаб,третия го пренебрегват.....Все едно всяка години сме на това дередже ама и играта ни е на най-високо ниво.Срам ме от вас!

StelyO

StelyO

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Точката не е на цената на три, защото Фернандъо трябваше да бъден изгонен много преди дузпата, която дойде от неговото нарушение отново което не бе свирено. МОМ и за мен е Хендо, искам да похваля и Джини. Защитата се справи, браво и на Алисон, спаси това което имаше. Салах ми хареса, може би можеше по добре да отиграе ситуацията с паса на Робо, но никой не знае дали не му е топнала или нещо друго знам ли?

А до това дали е във форма, мисля си че е, просто както ние виждаме че Де Брюйн например е най добрия играч на Сити и защитата трябва да внимава с него и го пазят по двама, така е и при другите отбори. Миналата година Салах разбри, нормално е да е един от най пазените от много много близко и да не му се позволява да играе толкова с топката.

mitkoa

mitkoa

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Аз пък мислех, че заявката тая година е да сме шампиони. Х на собствен терен не е успех. Играем ганкиното последните мачове и определено късметът ни помага. През целия мач МС бяха по опасния отбор. 100% дузпа, 100% дузпа която Ловрен направи, а съдията подмина в наша полза също. Салах отново беше най-слабия на терена. Не пресира не подава няколко грешни негови разигравания в центъра се получиха опасни контри за Сити. Салах ми е любимия играч, но дори да стартира не заслужава.
Не знам какви ги мисли Клоп, но в моите очи от най големия претендент за титлата вече сме един от многото

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Предпазливият подход на двамата мениджъри показва колко важен беше този мач с оглед на целия сезон. И двамата знаеха, че не става дума само за три точки, а за нещо много повече. Гуардиола щеше да бъде по-доволен от хикса, ако не беше дузпата. Сега ние сме по-доволни.
Мачът не беше много зрелищен за гледане, но имаше жестока мъжка битка в центъра, в която физиката играеше голяма роля.

Позитив. Чиста мрежа. А срещу нея бяха Агуеро, двамата Силва, Марез, когото винаги много съм харесвал и исках да дойде при нас. Сега съм му много благодарен, че взе да бие дузпата. Стърлинг много не го броя, защото той винаги се спича на Анфийлд. Но пък при влизането на Сане си казах - Този ще ни вкара гол, защото и друг път ни е вкарвал и ни е създавал много ядове. Сега спечели дузпата.
Позитив. Играта на Ловрен, който не оправда страховете ни.
Позитив. Играта на Хендерсън, за мен играч на мача.
Позитив. Не изостанахме в точките.

Негатив. Не вкарахме гол. Не само отстъплението във формата на Салах е причина. Цялата тройка не успява да връзва смъртоносните комбинации от миналия сезон.
Негатив. Много малък принос на Кейта.
Тази дузпа може да се окаже решаваща през месец май.

Продължаваме напреТ.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Стратегически изигран мач. И двамата бяха излезли с цел да не загубят, отколкото да спечелят мача. Те знаейки, че са гости, ние, знаейки, че нападателите ни са в ужасяваща форма.
И двата отбора разчитаха на грешки, вместо да създават положения. Няма лошо, това също е тактика.
Сити не ме интересуват. Плашат ме нашите.
Не може да играеш толкова безхаберно с на хартия перфектни играчи.
Хендерсън бе звяр днес и не позволи на испанския Силва да направи нищо. За този мач от мен има 6.
Даже малко в сферата на майтапа "като видя, че няма с кой да играе се пробва с флагчето за корнер да си даде двойно".
Ужасяващ Гомез и ако не е ЦЗ, то да сяда до Морено.
ВВД със силен мач и детинска грешка (за да разреши друга такава на Гомез), но все пак той вижда, че топката по-скоро излиза отколкото да я стигне, камо ли да стреля. За това ако не ти е премерен шпагата - нямаш право, сори ама нямаш.
Дано след паузата "изтрезнеем" и почнем да вкарваме.
И Бекер силен. С Лориската тоя мач го губехме.
Лично мен и Кейта ме разочарова.
Забравих и добрата игра на Ловрен.

der Bomber

der Bomber

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
6 победи 2 равни и минали мачове с Чукотка, Шити, Херцогините и коравели като Палъс. Аз съм напълно ОК с т'ва.

Друг е въпроса с играта, но тоя мач не Клоп излезе за Х и си го взе, макар трудно.

Най-добрия от нас на терена беше Хендо.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни