Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

02.10.2019 Ливърпул 4-3 РБ Залцбург (ШЛ - Група Е)

• Please log in to reply
34 отговора на тази тема

David

David

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
  • Град:London

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Може ли да не поддържаме традицията да си държим нивото на кръвните налягания в дедли граници? А, бойс фром Ливърпул....?!
То хубаво съспенси и не знам си какво си, ама хайде да ги оставим за по-късни фази, когато има смисъл от драми, истерии, сълзи и тупкания на сърца...

Ненужно лежерно, лигавко и несериозно подходихме след като поведохме. Дори да не наричаме поведението високомерно, пак е нещо близо до това състояние на мозъка, когато си мислиш, че имаш нотариален акт за победите и никой няма право да дръзне да ти влиза в "имота".
Такива отбори, които нямат какво да губят, те разучават, гледат те под лупа и ти скрояват шапка. Много тясна ни я бяха съшили, ами добре, че наистина сме мнооого светлинни години напред като отбор във всякакъв смисъл, та се откачихме от куката в последния момент.

Никой не може да спори, че ги унищожихме с едни от най-силните, вдъхновени и красиви халф таймс, които сме играли напоследък. Направо ги филетирахме с много фино наточен лазерно нож на фини листчета. Онази атака за гола на Андрю...ААА,еба ти оргазма!
  Учебник, феерия, мощ, злоба, ако щете! Много царски играхме първото полувреме и това може създаде усещане за една от онези "московски" вечери, в които деноминираме някакви клетници.

Нооо... не би! Менталната стамина на моменти ни изневерява и ставаме като Хензел и Гретел изгубени в желязната гора. За малко да гризнем дървото. За да няма умно гледащи лица и какво стана, че не ядохме, трепеш противника, докато треньора не започне да блъска бялата кърпа в терена и така.
  Твърде много лигавни, твърде много несбъднати комбинации, пресечени пасове, блокирани отпити за удари и като компенсация някакво шпалирно канене на противника "Елате ни праснете едно кроше по муцуната, че нещо ни доскуча".

Не мога да си обясня на какво се дължи тази сомнолентна и нескопосна игра на моменти, но трябва да се затяга много сериозно играта в звената. Отборът не играе лошо, но играе хазартно и позволява да бъде уязвяван в зона, в която миналата година никой не можеше да хване ръка.
Мастър Ван Дайк май трябва да си вземе дозата лоу форм, защото. колкото и да го обичам си личи, че не му спори играта като цяло и спрямо неговите колосални стандарти, разбира се.

Бобчо адски много го харесвам, ама невинаги може да минават тези фантазьорски отигравания, петички, фликчета и други разкошотии от торбата му с вълшебства.
  Понякога просто се иска да отиграеш мъжки топката и да я добуташ до някой в добра позиция. Не искам да критикувам никого. Просто се набиват на очи разни неща.

Сала си е Сала! Вкарва човекът, но другите компоненти на играта му сериозно изостават от вкарваческите му дадености. Наистина няма да е лошо да усеща пейката по-често, ей така профилактиччно.

Двамата юнаци Ляво и Дясно бяха във вихъра си днес. Много се радвам, че Анди вкара гол и от какъв! След космическа атака.

Крещах като луд,че така наречения капитан трябва да бъде сменен с Милнър. Най-накрая взе, че ми се получи.
  Плачевна история беше днес Джордън. Не го мразя, просто никой не може да надскочи себе си. Пази го някаква крайно мила и снизходителна звезда горе. Уважавам го като играч, прави понякога и хубави неща. Но както казват англичаните. Ту литъл, ту лейт.
След купата няма как да бъде сменен както капитан. Просто трябва да разбере, че понякога адски много пречи. и да не се репчи на Клоп като го сменя.
Няма лошо. че получаваме звучни шамари, които да ни държат към ниските слоеве на атмосферата и отборът да работи здраво и амбициозно по отстраняването на досадните бъгове и изчистването на всичко, което пречи да сме крайно завършен продукт.

Нужно е да се вдигне успеваемостта на комбинациите в последната трета. Мотаенето пред удар в пеналта не е най-ефективното нещо, което може да се измисли все пак..

Не можем да си позволим да бъдем чудо за сезон. Ние сме Ливърпул!
Няма да вдигам лозунги. Просто ние сме Ливърпул. Нямаме право да се подиграваме със свещената птица по какъвто и да е повод!

Адриан днес напомни защо все пак е номер две като регистрира идентична идиотска грешка номер ДВЕ в доста близки един до друг мачове..

И несамо. Напомни защо чакаме толкова нетърпеливо Алисън. Уви! Иначе аз го харесвам и то доста, но винаги има една идея на леко закъснение при удари. Може да е милимунда, но той доста често скача, когато топката е минала. Наблюдение мое.

Всичко е добре, когато завършва добре! Научаваме уроците и пердашим с мръсна газ към историческия и любим Стамбул...

хектор

хектор

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Имам чуството, че на полувремето на залцбургерите им вкараха по един ред бул венозно. Баси и второто полувреме изнесоха!

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Няколко причини според мен за изравняването- нормално отпускане след 3-0...тия не знаеха къде се намират големия отбор, гледаха като агънца на заколение на Анфийлд...както бяха тръгнали можеше да отидат и на 6,7 на 0 и мисля че си го помислиха. Само че при нас Хендо и Джо Гомез решиха да направят нещата интересни....Хендо в центъра беше си помислил че е Иниеста и че ще мине по трима наведнъж всеки път....а Джото не знаеше изобщо къде се намира та ВВД трябваше да му покрива глупостите и накрая той изглеждаше зле. Та така...на мен не ми се вдигна кръвното особено...и х да беше мисля че като опре ножа до кокала пак ще се класираме напред. Ама сега ми е притеснено за Белия Зъб.

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Изгонени
  • PipPip
Когато противника играе бързо и динамично , играчи като Хендерсън и Гомес  им се завива свят и незнаят къде се намират.Те не са за такива противници,тия мачове трябва да ги пропускат.Между другото и Ван Дайк игра слабо вчера.
Но триото отпред беше феноменално !! Браво машини ,вие сте най доброто трио в света !

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Хендо беше diabolical! Гледам Фабиньо, гледам Хендо, гледам Фабиньо, пак гледам Хендо. Фабиньо от позицията си създаде повече голови пасове, от колкото Хендо даде просто напред. Не искам да го обвинявам за целия мач, Залцбург си играха, надъхано, освободено. Но в позицията на Хендо вече трябва да се мисли за world class играч. Качихме едно ниво нагоре, а той някак изостана, не защото не иска, а толкова му позволяват качествата, с които разполага. Пак казвам, погледнете Фабиньо, после погледнете Хендо. Победата си е победа, учим се от грешките и гледаме напред, като Пулев. ;)

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Аз пък гледах много спокойно мача дори и след като ни изравниха. Не видях да ни превъзхождат с нищо освен с ентусиазъм. Беше мач между момчета и играчи. Империалското високомерие обаче ни завладя. Капитана на Исландия Хендерсон си показа двете лица. Едни 30 минути, в които участваше на равно с целия отбор и след това, участващ наравно с играчите на РБ.

Салах много ме притеснява. Вкарва. Обаче другата част от играта много му куца. Вре се в защитниците като къс и дебел в химен. Ше се заема да видя процента му точни подавание в една серия от мачове, примерно 5.

Харесва ми, че Клоп продължава да развива тактическите си гънки. Втори пореден мач Роби Боби влиза по към центъра, защото и Лампард и квото там  беше след това, ни взимат центъра с +1 тяло.

Публикувано изображение

“It was far away from being a perfect game but it was a typical Liverpool game, very exciting and never over until the final whistle,” said Klopp. “I thought after the final whistle that I was angry but then I realised I wasn’t angry. I respect the performance of the opponent and we did some good things in the game. We can do better and we will do better.”

“It was a very important lesson for us tonight but I prefer massively to learn it in the game than to learn if after the game, because if we had lost 4-3 it would have been the same lesson.

Fantastic full-backs & forwards rediscover form – 5 talking points from Liverpool 4-3 Salzburg

fishek

fishek

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Никак не обичам прибързаните решения и тоя тип "препоръки" към ръководство и треньор, ама зимата наистина трябва да погледнем към тия дръпнатите от Залцбург. Като гледам на каква скорост играеха, някои от тях ще са страхотни попълнения за скамейката. Хем да изпреварим Саутхемптън и да плащаме двойно после кх кх кх :sarcastic:

flyhorse0906

flyhorse0906

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Ами за малко сами да си направим живота напълно тъжен.Дали заради високомерие или отпускане и подценяване, а може и комбинация от двете да е, допуснахме изравняване и на косъм бяхме да станем за резил на целия свят.Тука според мен не трябва да се сочат конкретни играчи, тъй като целият отбор е виновен за това, което се случи и особено второто полувреме до изравняването, всеки един се изреди да ни покаже как го владее "Ганкиното".Победата беше резултат от все пак по-големия ни опит и класа.Просто трябва да сме наясно, че всеки един отбор от ШЛ се бори за място под слънцето и такива работи като тънки сметки и подценяванки няма да вървят.Мога само да поздравя Залцбург за сърцатата игра и затова, че бяха дошли на Анфийлд да играят футбол, но не беше нужно да ги реанимираме точно когато бяха в нокдаун.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Имаше я тая арогантност снощи от наша страна, че сме недосегаеми, едва ли не и такива отбори трябва да се бият сами. Е, дано послужи това за урок, защото никой не може да ме убеди, че този полу-обрат беше плод на тактически гений или огромна класа на опонента. Напомня ми на оня мач със Севиля, който завърши 3:3, след 0:3 за нас.

Все пак, нека поздравим Залцбург. Играха си тяхната си игра и, въпреки че си личеше отдалеч, че този отбор няма класа да ни спре, се опитаха да се надскочат. Тия жълтурковците ги виждам в друг отбор от следващия сезон. Стискам им палци да спрат неаполитанските мангали и да излязат от групата вместо тях.

petar totuhov

petar totuhov

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Щом започнахме да се мръщим и на победи във ШЛ значи наистина сме най добрия отбор в света в момента.Аз не знам какво има толкова да недоволстваме след  като след четвъртия гол си доиграхме мача в спокойно темпо и си взехме трите точки.Не знам дали има някой който си мисли,че няма да се класираме за 1/8 финалите.Тепърва отбора ще навлиза във по добра форма и успехите предстоят.

Венци Момчев

Венци Момчев

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Показахме класа създадохме интрига и завършихме с хепиенд, ей така просто да се знае кой е царят на тези мачове. За мен са задължителни да ги има, те ни дават необходимото земно притегляне иначе сме отлетели извън стратосферата а тогава най-вероятно ще имаме проблеми.
Иначе казано за мен няма драма и си ми хареса от където и да го погледнеш, щом след края му бях ухилен какво да искам повече.
Публикувано изображение

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Бе след като поведохме много ги подценихме и наистина адмирации за симпатичния отбор на Залцбург, който не се отказа и натисна. Те и нямаха какво да губят, де. Но след като ни изравниха, имаше само един отбор на терена. Не ми хареса мачът като цяло, играхме слабо второто до 4:3, но после пък много ми допадна, че нашите се освестиха и онези реално нямаха почти нито една атака от 4:3 до края на мача. Просто показахме кой е отборът на терена и че другото е само временно разсейване.

Този мач ми напомни на времената, когато вкарвахме по 5 на Норич и треперехме за точките :sarcastic:

achkoboy1

achkoboy1

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Еххх, голям отбор сме, само ако можеше вместо сегашното капитанче да беше предишния КАПИТАН, ноо.......

der Bomber

der Bomber

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Ей един да даде тон за песен и зомбинацията започва. Имам чувството че некои пичаги живеете да тропате по Хендо да го еа.

Действително слаб мач за него... Както и за ВВД, както и за Гомез, както и за Джини.

Аз бях спокоен през целия мач. Редбулите играят шашав футбол и не ги ее кой е срещу тях. Според мен, освен грешките на Джоузеф и ВВД, основен принос за многото им голове не е подценяване а по-скоро объркване.

Вие кога за последно помните някой тим да ни напада така вихрено.. Та той пусна трети нападател при 3-2.

Заслужават адмирации Залзбург. Дано объркат сметките на Неапол, но при директна елиминация, всеки що годе сериозен отбор би ги сгазил.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоToshko_Afrikanski написа на 02 October 2019 - 11:18 PM :

Явно имаме различна представа за света. Тук описваш разконцентриране. Както и да е, ти печелиш. Даже е по-добре така, защото това ще рече, че сме вдигнали ниво.

Ох,не мога, съжалявам, Високомерие и тези момчета с този треньор просто не върви. Ти си знаеш.

Общо взето писахме по няколко мнения и в крайна сметка и двамата решхме, че аз съм прав :sarcastic:

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни