Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

23.01.2020 Улвърхемптън - Ливърпул (ПЛ - 23 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
30 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 23 кръг

Дата: 23.01.2020

Ден: Четвъртък
Час: 22:00
Стадион: Молиню

Телевизия: Публикувано изображение

Gostenko

Gostenko

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

По мп3 мнение, този мач, ще е по-труден от Юнайтед и Тотнъм. Трябва да сме на 100 процента ако искаме всички точки.

fishek

fishek

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Труден или не излизаме като непобедени досега, а вълчетата не са в най-добрата си форма напоследък. Ако са респектирани няма да им се сърдим. Домакини са обаче и трябва да се внимава. Траорето трябва да се спира, а Фабюлъс ако е ОК може да ги захапва в средата. Разбира се че трябва да влезнем за 3 точки, но ако хиксираме тук, няма да се разсърдя.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоfishek написа на 22 January 2020 - 08:37 AM :

Разбира се че трябва да влезнем за 3 точки, но ако хиксираме тук, няма да се разсърдя.

Все някъде ще се загубят точки и Уулвс заслужават да им пуcнем едничка в битката за 4-тото място. 1 или 3 точки от този мач и класиране напред за купата без преиграване са двете неща, които трябва да се случат през тази седмица.

oZZy

oZZy

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
И аз имам чувството, че тук ще загубим точки. Мисля, че нашите са емоционално изтощени.

Raybeez93

Raybeez93

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Един от най-тегавите ни мачове до края на сезона..

Hooligan2017

Hooligan2017

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Аз пък мисля , че ще ги нашляпаме доволно тея вълчета и продължаваме напред ! Фабинката да влиза задължително , че ще ни трябва ...

tsbalabanov

tsbalabanov

Scouser Legend

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Нищо не им пускам аз. Нищо не се взима даром, за всичко трябва да се бори човек. Ние се борим да си гарантираме титлата максимално рано, за да се концентрираме после другаде, не виждам защо трябва да почнем да си правим ташак. Да си бяха били предните мачове и щяха да са в по-добра позиция за топ 4.

Имам усещането, че Минамино ще започне като титуляр и поне един от тройката ще почива, а е възможно и да са двама. Нещо като отбора от мача с Евертън за първенството очаквам аз.

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Мисля че ги бием...на фона на това което показва отбора в момента не виждам как очаквате нещо по различно...

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоtsbalabanov написа на 22 January 2020 - 10:52 AM :

Нещо като отбора от мача с Евертън за първенството очаквам аз.

Абсурд, играха 2 мача за 23 дни. Надали ще им повече от 1 промянва в състава.

Виж мнениетоHooligan2017 написа на 22 January 2020 - 10:36 AM :

Фабинката да влиза задължително , че ще ни трябва ...

Фабинката в този мач е абсолютно ненужен. Очаквам да играе в неделя и после срещу Саутхемптън. Задължително трябва чак за Атлетико.

нормалният

нормалният

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ние да си ги бием, пък ще им се реваншираме като бием с повече конкурентите им ! И аз стискам палци за тях в другите мачове,но сега опира до нашето темпо. Просто не искам да губим точки, не заради някакви рекорди, а да не си нарушим ритъма и съответно да не падне увереността и самочувствието ни,  чисто психологически!

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Попадна ми едно клипче от една от двете поредни победи с по 3:0 при Далглиш.

Спомням си, че преди първата победа се говореше, че нямаме победа на Молиню от края на 70-те. За сметка на това последните 3 мача там са 3 победи с 8:0 голова разилка.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Няма да се разсърдя, ако те заслужено си спечелят само една точка и се настанят на пето място, изпреварвайки мангалите и кокошките.  Но няма да им даваме точката просто ей така.

flyhorse0906

flyhorse0906

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Труден мач ни очаква,няма спор.Уулвс са добре подготвен тактически отбор, имат доста добри изпълнители и ако бяха малко по-постоянни през сезона можеше се намесят сериозно в борбата за топ 4 /дори и сега имат шанс да го направят/.Донякъде плюс за нас е че не се затварят и играят открит футбол.Излизаме,бием си и тва е.Трябва да поддържаме темпото възможно най-дълго, за да откажем съвсем преследвачите, така че никакви аванти на никой.Надделеем ли в средата на терена, ще си приберем трите точки.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Тия са тегави. Някой тук не ги признаваше, щото видиш ли били портогалци. Ама тия я пипат, не са дървосекачи и играят грамотно. А и имат едно биче за ръгач ако потрябва.
На мен ми харесват как играят

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Портокалчетата са добри футболистчета и на всичко отгоре "Светия Дух" им е тренер :ppp6: Ама, ние сега сме зверове, така, че очаквам да ги схрускаме за ... десерт, след вечерята с гнусни мангали :997:

kukuchev711

kukuchev711

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Летя точно по време на мача и ще го изпусна. Направо съм бесен. Миналата година пропуснах този с Челси (2-0 ги бихме) и с още някой, но не помня точно кой отбор, ама ги бихме. Така че нека както серията на Ливърпул без загуба продължи, така и моята. :)

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Aко не допуснем днес гол, ще изравним клубен рекорд от 8 поредни мача в лигата, без да са ни вкарали.

За последно това се е случвало през сезон 1922-1923 когато ставаме шампиони.

Уулвс обаче са много корави и няма да ни е никак лесно. И мен ме  е обвзело чувството, че трудно ще ги бием. Както е казал Ozzy, много е вече емоционалното натрупване при играчите.
Не става въпрос за класа и възможности.

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоkukuchev711 написа на 23 January 2020 - 06:59 PM :

Летя точно по време на мача и ще го изпусна. Направо съм бесен. Миналата година пропуснах този с Челси (2-0 ги бихме) и с още някой, но не помня точно кой отбор, ама ги бихме. Така че нека както серията на Ливърпул без загуба продължи, така и моята. :)/>

И аз така....дано го дават в самолета...

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоkukuchev711 написа на 23 January 2020 - 06:59 PM :

Летя точно по време на мача и ще го изпусна. Направо съм бесен.

Виж мнениетоstroshev написа на 23 January 2020 - 07:39 PM :

И аз така....дано го дават в самолета...

Казвайте бързо кой е полета и да съобщим за бомбена заплаха и да го отложат  :)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни