Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

20.10.2018 Хъдърсфийлд 0-1 Ливърпул (ПЛ - 09 кръг)

• Please log in to reply
55 отговора на тази тема

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 09-ти
Дата: 20.10.2018
Ден: Събота
Час: 19:30
Стадион: Джон Смитс Стейдиъм
Телевизия: Публикувано изображение

Публикувано изображение

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Много слабо представяне. Но пък спечелени 3 точки. :champion:

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Все едно гледах мач на ветерани.

neversurrender

neversurrender

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Едно на мъка, важни са трите точки :)

Bill Shankly

Bill Shankly

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Доста разочароващ мач.Да треперим до последно срещу отбор без гол от началото на сезона на собствен терен в сезон с толкова надежди...

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Победа в стил мауринхо от ранните му години.

Но казано е:   Победителите не ги съдят!

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
3 точки при слаба игра. Аз съм доволен. Клоп да беснее и да ги мъмри.

Taipan

Taipan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Миналата година писах тук, че за мен е по-важна играта която играем от купите, удоволствието което ми доставяше "хеви метъл" футбола не може да го заменят някакви си 3 точки...нещо не го разбирам това... Е, кажете за вас кое е по-добре, 3-те точки или слабата игра? На мен това което направихме днес определено не ми хареса, въпреки точките и 2-рото място в момента. Искам си метъла, па дори и да сме 4-ти!

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Позитивното : Взехме трите точки и без Мане и Фирмино и прекъснахме серия от 4 мача без победа и т.н. Ван Дайк е най добрият ЦЗ за мен в момента в Европа .
Негативното : Пореден мач не сме никак на ниво и само късмета и съдията ни спасяват но това няма да е вечно . Сити бият с 5 на 0 отното а ние зорлян 1 на 0 срещу най големите злетаци във ВЛ . Хъдърсфийлд ни надиграха според мен и не им свириха чиста дузпа , отмениха им гол от засада няколко микрона и удариха греда . Атаката ни пак е под всякака критика и до началото на второто полувреме имахме един удар към вратата ... WTF ?!?!? Срещу Хъдърсфийлд ... Атаката ни малко по малко умира с всеки мач все повече и повече и това много ме тормози . Онзи ден срещу Наполи имахме 0 удара във вратата ...
Лалана за съжаление отдавна трябваше да отиде във Кардиф или Суонзи където може и да е титуляр ама не е сигурно .
Ловрен не искам да го коментирам защото ще ме баннат.Гомез е класа над него от началото на сезона и заедно с Ван Дайк са може би най добрата двойка ЦЗ във ВЛ в момента .

YNWA !

morski

morski

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Играта ни регресира с всеки изминал мач и не знам на какво се дължи това. За мен поне не опира до някакво пестене с оглед сезона, просто нищо не върви, изчезна и настроението в отбора. Ако продължаваме така някой скоро ще ни издъни лошо. Не знам каква е тая тактика тоя сезон да оставяме всеки да си разиграва топката и ние да чакаме остри контри. Виждам ги напоследък колко са остри, направо бодат очите. Не ме радва това което виждам, ама изобщо. Вярно, спечелихме три точки, но начина по който го направиха срещу много слаб съперник е много притеснителен.
Идват две домакинства и поне в едното се моля да ни потръгне играта и да направим добър резултат за да се върнат малко усмивките. Днеска Салах даже и не се зарадва както трябва на гола, че и другите покрай него. Скапана работа...
Лалана няма място на терена освен в крайна нужда, а Гомез на бека срещу такива съперници е тотално безполезен. Милнър и той не знае какво става, абе изобщо целия отбор не е на себе си. Дано този период свърши възможно най-скоро.

Freack

Freack

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Поредния безобразен мач. Няма абсолютно кого да похваля, тези които влязоха от скамейката също бързо влязоха в руслото на двубоя. За мен днес териерите бяха по добрия отбор и заслужаваха да вземат нещо от този мач. За пореден път се измъкваме с помощта на късмета, но това няма да е вечно. Сити са вече с 10 гола напред, време е да се разиграем. Лалана е приключил с големие футбол, да му се търси нов отбор.

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Днес един много ама много слаб отбор, победи друг много ама много слаб отбор, в едни много ама много слаб мач.

Това нашето в момента не е Хеви Метъл, а възможно най-умрялата църковна музика.

Сякаш гледахме мач между 2 параолимпийски отбора, или между ветерани от войната. Кой с един крак, кой с едно око, кой без ръце.  Трудно може да каже човек, че някой знаеше от коя страна се рита топката.

Дано тази ни форма изчезне възможно най-скоро, защото с подобна игра няма да се измъкваме вечно.  Клоп беше толкова бесен.. че ако има остри предмети в съблекалнята, може да има някое жертвоприношение на футболист.

HardRedRock

HardRedRock

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ще започна с уговорката, че победата си е победа. Прегръщам я с радост! Обаче...
Ей това "обаче" ме човърка. Отбора играе откровено слабо и то срещу некви умреляци. Няма нищо общо с енергията от миналия сезон. Ок, сезона е дълъг и трябва да се пазим. Ама чак пък толкоз? Аре малко да видим игра, хъс, голове! Какво да кажем за играчите - Робо на познатото високо ниво, Ловрен си е Ловрен, Лалана и той. Е те не са играли доста ама и да бяха играли все тая. Дани не е за титуляр. Харесвам го, техниката му, брилянтните му голове...но дотам. Не ми се вписва като титуляр и това е. Сори. Виж на другия полюс е Шак! Мисля, че днес повечето интересно дойде от него. Салах за мен игра добре. Вкара и гол.
В заключение бих казал, че въпреки точките, победите и тн., аз лично не съм ок. Хубаво е че пробваме нови неща, но адски ми липсва оная шантава банда от миналия сезон дето ме караше да крещя от кеф!

Shinobi

Shinobi

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Може да се правят дъги анализи за това кой колко игра и кой колко (нищо) не игра. За всеки един от играчите на отбора може да се отдели поне по един абзац. В края на краищата обаче сме на споделено първо място с най-силния отбор във ВЛ от години насам, пък хем сме в отвратителна форма. Странни времена са за Ливърпул..

Продукцията е ослепителна, но не в добрия смисъл на думата. Покъртително разпокъсване на линиите при отбраняване. Постоянни смени на позициите на играчите от пред без ясна идея кой за какво се бори там. С влизането на Фабиньо се усети наново какво е да играеш с 11 човека, въпреки  че човека не направи нищо запомнящо се. Като да откриеш топлата вода..

Както бе написано и в коментарите по време на мача - "Ловрен има от ония дни" . Леле как ни се размина с балканската лимонка!  

Време е Клоп за пореден път да си изработва заплатата, защото състава днес беше твърде експериментален, смяна едно и три също. Единствено подредбата на звездите май ни отърва от хикс.

Gandalf

Gandalf

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Не се радвам на такава победа. Кризата в отбора е очевидна. Нямам идея кой е виновен за безобразната форма на отбора.

П.П Изоставаме с точка от Сити, с такива клизмарски едно на мъка 10 гола повече са си чиста точка преднина.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоFreack написа на 20 October 2018 - 08:35 PM :

Няма абсолютно кого да похваля

Алисон Бе  :)

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Няма много за казване според мен.
Има много поводи за размисъл, при това скорострелни. Ако не искаме да се "залостим" в няква тъпа летаргия.
Аз съм разочарован, при това от всички. Некви убитаци ритали на терени за ръгби и крикет , та дори и в паркове и по разни села излизат и те надиграват. Супермилионната селекция?!?
Да се стЕгат, че ще стане време разделно.
Пак се чудя вече да ходя ли до белград.
Тая игра и на Армията, на Овча Купел и Герена може да се види всяка седмица.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

И на мен мачът естествено не ми хареса, НО

В Ливърпул става нещо много интересно. В темата Изказвания и мнения Шиноби пусна част от него, преведено на български.
Сега не ми се пише дълго, утре може да го коментирам, ако не ме мързи. Защото то се нуждае от обстоятелствен коментар.

Та - едната причина за това, което гледахме днес, е именно в постнатото от Шиноби.
Втората причина е, че каквито и промени в тактика и състав да е правил Клоп, той не е давал указание футболистите да се държат като самодоволни пенсионери на терена. Затова и Клоп беше толкова бесен в края на мача.

На различни места се казва, че Клоп сменя тактиката. За мен Клоп сменя не само тактиката на терена, но сменя и стратегията за гонене на титла във Висшата лига. И то като в голяма степен има намерение да се откаже от най-скъпото си - хеви метъла, гегенпресинга.

Сега малко факти
Миналата година след 9-ия кръг имахме 13 точки. Сега имаме 23 от седем победи и два равни. Миналата година след 9 кръга бяхме допуснали 16 гола. Сега сме допуснали 3, което се случва за първи път с Ливърпул в ерата на Висшата лига (а може би изобщо). Досегашнfто най-добро постижение беше допуснати 5 гола сезон 2007-08. Головата ни разлика е плюс 13 - също за първи път. Най-доброто постижение досега е било плюс 11.

Харесвате или не харесвате - свиквайте. Клоп сменя рязко стратегията, което много рядко се случва при големите треньори. За което аз лично му правя евала. Знам, че е рискован ход от негова страна, защото си има и плюсове и минуси, но вярвам, че той е премислил добре нещата. (Може би и разривът му с Кравиц се крие тук).

Свиквайте, че вече по-рядко ще гледаме миналогодишния блестящ като шампанско Ливърпул. А ще гледаме машината за точки Ливърпул, както каза Боби Борисов преди малко.

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Много "шампионски" победи станаха. Много несериозни удари бият нашите. Фирмино направо ме вбеси. Да кажеш, че толкова си може...
Трябва да бием Арсенал на всяка цена. Да им покажем, че нещо няма да стане тяхната работа и в същото време да си покажем, че сме на прав път.

Gandalf

Gandalf

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
(Може би и разривът му с Кравиц се крие тук).

Няма разрив с Кравиц. Той си е на пейката. Замина си Желко Бувач.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни