Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

01.01.2018 Бърнли 1-2 Ливърпул (ПЛ - 22 кръг)

• Please log in to reply
55 отговора на тази тема

drakson

drakson

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Тия Бърнли не играха футбол. Такова изритване на топката към Ашли Барнс съм виждал само в УБА и Стоук при Пюлис. Ебати грозния футбол и шибан отбор. Селяндури. Ашли Барнс, жалката курва, не знам, колеги, дали го видяхте как в един момент скочи надупвайки се и падна, мислейки си, че Ловрен е зад него, за да си изпроси фал. От тяхната скамейка му се смяха даже какъв е плъх. Съдията, една друга доказана треторазредна курва, също допринасяше за "качеството" на двубоя. Нашите ЦЗта просто се отказаха да го пазят тоя трипер, за да няма фал. Как да е, да минем към позитивното.
Чембърлейн игра много прилично, даже в един момент поемаше основна отговорност да изнася и да гради играта. Не искам да споменавам Хендо, докато е контузен, ама... кога ше го видя и него така?
Сега по същество, Джини трябваше да направи 2:0 и да си опечем нещата, ама нали последните 10 мача е невменяем (слава Богу не и несменяем), та се засуети и нищо. Реално пропиляхме доста контраатаки, които Фирмино+Салах щяха да изиграят далеч по-успешно.
Соланке трябва да работи върху първото докосване. В момента си я спира като Чиликов.
Мане си е в неговия филм тежко, един колега каза преди дни - 1 път в мача може да я изиграе, ама ще е супер гол/асистенция.

Направи ми впечатление Джан. Хем според медиите е договорен за Юве, хем целия мач надъхва нашите играчи като капитан. Вижте при головете - пръв е, инрейджва ги. В края на мача пак. Или иска да остане, или просто си е такъв, което е хубаво качество.

ravina

ravina

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Не знам защо гола в нашата врата го броите като грешка на Гомес. По скоро грешка е на централния защитник, тъй като той трябва да вземе първата топка а го надскочиха. След това .... За по малко от секунда е много трудно да се реагира /справка победния гол/.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
когато ти атакуват , а ти си защитник би трябвало да си готов за всичко. Тази топка е минавала хиляди пъти през цялата защита, та чак и в тъч е излизала понякога.
Гомез изтърва човека си и за това е негова грешката - основно.
Знаеш, че зад теб има човек и вместо да се позиционираш спрямо него, топка, врата, и други играчи - ти го играеш Коледна елха в наказателното поле.
И не беше само тая грешка, днес той сгреши поне 4 пъти

never back down

never back down

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Чета доста мнения относно Окса и се изненадвам / леко/ че не се вижда приноса му в последно време.  И на мен не ми беше от любимците и гледах на него с по-други очи, но не мога да отрека, че започва да играе все по - добре.

Днес специално беше в основата на абсолютно всички опасности,които имахме пред вратата на Бърнли.
През първото хубавия му далечен шут. После супер извеждащ пас за Соланке.  При първия гол хубав рейд и отново супер пас за Арнолд.  След това отново при положението в което стреля от 2 метра, но тоя Поуп извади нечовешка реакция. При такъв удар на нормален човек, дори може да му бъде счупена ръката.
И на края именно след много доброто центриране на Чембърлейн дойде играта с глава на Ловрен.
Отделно от всичко това поема отговорност да изнесе с дрибъл топката и рядко му, я взимат.

Има още доста какво да се желае от него естествено, но мога да кажа, че започва да ми харесва начина по който Окса се включва.

S+G+

S+G+

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
ЧНГ - да е спорна и късмета да е с нас,както днес :60:Тея са много кУрав отбор и като прибавим шибаното време и НЕ титулярния в голямата си част състав ,си е геройство ,че го спечелихме ,Но беше много много медено :nyam2:
Относно техният гол-1-во , Чамбо  недостатъчно настоятелно се опита да блокира центрирането,после Рагнар не можа да се прибори за центрираната топка и накрая  Върколака ,въобще не се усети ,че зад него има човек ,който трябва да пази :doubleup:

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България

Виж мнениетоnever back down написа на 01 January 2018 - 10:40 PM :

Чета доста мнения относно Окса и се изненадвам / леко/ че не се вижда приноса му в последно време.  И на мен не ми беше от любимците и гледах на него с по-други очи, но не мога да отрека, че започва да играе все по - добре.

Днес специално беше в основата на абсолютно всички опасности,които имахме пред вратата на Бърнли.
През първото хубавия му далечен шут. После супер извеждащ пас за Соланке.  При първия гол хубав рейд и отново супер пас за Арнолд.  След това отново при положението в което стреля от 2 метра, но тоя Поуп извади нечовешка реакция. При такъв удар на нормален човек, дори може да му бъде счупена ръката.
И на края именно след много доброто центриране на Чембърлейн дойде играта с глава на Ловрен.
Отделно от всичко това поема отговорност да изнесе с дрибъл топката и рядко му, я взимат.

Има още доста какво да се желае от него естествено, но мога да кажа, че започва да ми харесва начина по който Окса се включва.
като си гледал 5-6 години халфове (изключая Джерард) Лукас ти е бил топ халфа на тоя има да му се радваш като лапе на колело.
С моментната ни халфова линия е приличен, с едни два сериозни халфа, каквито са ни нужни ще се види.
Аз лично видях днес в него много недобри отигравания, но са не ми се влиза в дискусии.
Не стува тия пари, тоя играч. Бая не му достига да е халф на топ или добро ниво. Но пък е млад, може да се оправи
Сети се и ми кажи за някой играч да сме прецакали Челси, да сме им го взели? Ако са го искали толкова силно(демек ако е супер халф) мислиш ли, че щи пуснат аванта? Що не им взехме Канте? Та даже и Салах

men4o

men4o

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Публикувано изображение

oZZy

oZZy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Като дух и раздаване нещата определено изглеждат много по-добре. Вижда се някакво израстване в отбора и е радващо, че можем да печелим 3 точки дори и когато нещата не изглеждат добри за нас. Изобщо тези мачове по празниците минават като никога досега перфектно за нас.

Много ми харесаха Окса, Джан, Ловрен и Клаван.

Когато се бяха закучили нещата си мислех, че единствено Мане може с някое отиграване да направи нещо повече за да спечелим мача - и се случи. Просто от Окса, Лалана и Соланке не очаквах нещо екстра. Надявам се Садио да си върне формата и да бъде отново неудържим като миналия сезон.

Не съм съгласен, че ТАА е играл добре. Напротив, за мен беше слаб - колеблив, припрян и точно заради това Бърнли атакуваха през неговата зона.
Соланке също не ми хареса. Ясно е, че е талантлив, ама според мен за да спечелиш място в отбор като Ливърпул трябва да показваш много повече. Общо взето в сегашния момент не смятам, че е по-добър от Ориги и определено не надградихме. Дано Фирмино и Стъридж са здрави до края на кампанията.

Годината започна с победа, дано така да я караме до края - победоносно. Вълнуващо е ясно, че ще бъде. За много години!

ravina

ravina

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
ТАА на няколко места е с най - ниската оценка, но момчето си е наше и лично според мен има страхотно бъдеще. Много се радвам, че Клоп ги развива двамата с Гомес. Същото важи и за Соланке. Трябва си игрово време. Но и той има страхотен потенциал.

stroshev

stroshev

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
TAA определено направи доста слаб мач с много много грешки...но нищо важното е че този път другите компенсираха и не позволиха да се стигне до гол. Като цяло играхме доста слабичко особено първото полувреме ако изброим грешките и лошите подавания ще видим че бяха много. Второто ни упражниха доста натиск след нашия гол и си мисля че ако Клоп беше пуснал Милнър 5 минути по рано можеше и да убием темпото и да не се стига до израняване. Както и да е, показахме характер накрая и взехме точки в последните минути което не ни се беше случвало от доста време. Изобщо последните 6 точки бяха наистина спечелени по шампионски и трябва да имаме повече такива мачове през годинатав които дори и да не блестим да си взимаме точките. Няма как всеки път да изпускаме по 23 положения преди да вкараме един гол. Сега ако опукаме и Евертън за купата ще отидем на мача със Сити в доста приповдигнато настроение и отпочинали.

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Jurgen Klopp Post-Match Press Conference | Burnley 1-2 Liverpool

https://www.youtube....h?v=b7spsN8DUk4

Stojkica

Stojkica

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Много добра победа за начало на годината, при това в мач, в който почти всички, които играха бяха слаби. Точно тези мачове тежат най-много накрая в класирането.

Не обичам да изброяват играчи един по един, ама така няма да станат нещата.

На Гомес му трябва наем - 1 пълен сезон в отбор на Пюлис или Алардайс, белким някой го научи какво се прави отзад и как се пази човек. При този техния Дайш също става. За пореден път става гол през него - Уест Хям, Арсенал х2, сега пак, трябва да прегледам за още, ама мисля, че имаше. Топката редовно тупка пред него и го прескача. Ясно е, че това са грешки на растежа, ама те не трябва да са за сметка на отбора.

Соланке същата работа - топката я спира на 2-3 метра от себе си. Не му лепне на крака, както би трябвало. Третият млад ТАА - също адски много брак. Само един хубав удар и до там.

Клаван - отново гол през него (50/50 с Гомес), ама той поне компенсира накрая. Ловрен - най-висок от изброените пигмеи.

Джан за пореден път - пълен безобразник. Вайналдум се беше маскирал като Каспър. Мане и той, ама поне вакра гол.

Лалана и Чембърлейн бяха уж светлите лъчи, ама двамата си останаха само със старанието. Миноле беше стабилен и дотам.

Общо взето мач, който не върви и е спечелен по класически начин - с индивидуална проява на ключов играч, макар и не е във форма и със статично положение - което също не зависи от моментната форма на отбора.

Пак - изключително съм доволен от трите точки в този безобразен мач, защото те ще тежат много в края на сезона.

flyhorse0906

flyhorse0906

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Само да допълня, че беше добре това, че Дайш не пусна в игра Уолтърс.Тоя докато беше в Стоук ни шиеше голове във всеки мач.

Podlecii

Podlecii

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
За много години, пичове. Почваме перфектно годината - важен трансфер и 3 точки срещу тия резачки.

Сега остава да довършим започнатото... и без излишни простотии.

За мача конкретно - хубава победа, харесва ми ротацията и широчината, която почваме да използваме пълноценно. За малко да ни прецакат тия обаче не им се получи, дано момчетата използват тоя момент за начало на още по-добра серия.
Сега ше ги видим другите като почнат да им се обаждат контузиите.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
ето .................. един вид обяснение за поведението на Мане

stroshev

stroshev

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Е той значи бая време е болен...близо месец