Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

05.12.2018 Бърнли 1-3 Ливърпул (ПЛ - 15 кръг)

• Please log in to reply
68 отговора на тази тема

lyurad

lyurad

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Не са виновни шпагатите а треньора на Бърнли(има физиономия на бияч на мексикански наркокартел).Той беше надъхал дърварите на скачат като луди.

Мо Салах

Мо Салах

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Разбира се че треньора им е виновен за тази прекалено груба игра .
Искам да изкажа въмущението си още веднъж от младите съдийчета плюс цялата съдийска бригада и в този мач и в предния с Евъртън . За мен те бяха поръчкови .

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Dacheff написа на 05 December 2018 - 11:42 PM :

Айде лека нощ на ръгбистите. Много ще им отива в Чемпиъншип, ама много!
Моите уважения, но аз като човек, който практикува ръгби, тези неща ги няма дори и в ръгбито.
Иначе за мача, силно се надявам това да е бил плана на Клоп. :)

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Fowler23 написа на 07 December 2018 - 10:02 AM :

Моите уважения, но аз като човек, който практикува ръгби, тези неща ги няма дори и в ръгбито.

"Ръгбито е груб спорт за джентълмени, а футболът е джентълменски спорт за грубияни". Нали така беше приказката?

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
има ли информация как сме с контузените, понеже в защита става доста интересно, Гомез ще отсъства поне месец и нещо, как е ситуацията около Ловрен, Клайн, Робъртсон?

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Shinobi написа на 06 December 2018 - 05:36 PM :

Няколко човека попитаха тук какво ръмжеше Дайк на Клоп след мача. Попаднах на негови цитати, в които недоволства за симулацията на Стъридж, при която си взе фал нашия.
Човек, в началото мислех, че имаш предвид Върджил (щото си написал Дайк). После разбрах, че говориш за Шон Дайш :sarcastic:

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

drenski написа на 07 December 2018 - 12:43 AM :

Майсторският чист шпагат си е красота. Но е вярно, че от тях идват и лоши фалове и травми. Някои дървари пък се хвърлят, дори когато знаят, че няма начин да стигнат до топката. Често такива влизания стават, когато адреналинът ги е ударил и не могат да се контролират. Или пък се ядоса, че е загубил топката и се хвърли в гръб на този с топката.

Много вярно за чистите влизания. Ама какво правиш, когато част от футболистите са много безразсъдни, а най-голямото наказание е картон?
Ливърпул последните години играе доста чисто. Ква е файдата, ако съдиите свирят неадекватно и  не наказват груби влизания.

Stojkica написа на 07 December 2018 - 07:22 AM :

Крайно време е да смениш спорта.

А ти е време да го почнеш :sarcastic:

А и why do you care? Любимецът ти Хендо не е правил шпагат от 2014та, сериозно.

Шпагати с два крака, шпагати, в които няма контакт със земята, влизания на опорния крак и въобще всяко влизане с бутоните напред към крака са си лоши неща и няма да ми липсват. Вече и съдийството в Англия си е променило критерия какво е чист шпагат и тия горните ги наказват част от тях.
За мен чист шпагат е този пред пътя на топката, а не директно влизане в краката на играча.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

blunt написа на 07 December 2018 - 02:04 PM :

Много вярно за чистите влизания. Ама какво правиш, когато част от футболистите са много безразсъдни, а най-голямото наказание е картон?

Шпагати с два крака, шпагати, в които няма контакт със земята, влизания на опорния крак и въобще всяко влизане с бутоните напред към крака са си лоши неща и няма да ми липсват. .
За мен чист шпагат е този пред пътя на топката, а не директно влизане в краката на играча.

За съжаление безрасъдните влизания са неизбежни. Футболното съдийство е субективно занимание и всеки съдия във всяка конкретна ситуация преценява дали тя отговаря на записаното в правилника "опасна за здравето на опонента игра".

Всъщност безразсъдните влизания не са шпагати, а понякога са си направо хулиганство. Добрият шпагат е нещо такова - единият крак на земята на коляно, другият крак се плъзга по тревата към топката и я прибира като с кука. Шаламанов едно време беше майстор на тези шпагати, но тогава играта беше много по-бавна.

The King

The King

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Това в днешни дни и да прибереш топката, а не само да я избиеш изисква наистина изключително навременна реакция и прецизност до десети от секундата, иначе да това ще е меко казано зрелищно и красиво.

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни