Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

17.03.2019 Фулъм - Ливърпул (ПЛ - 31 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
28 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 31 кръг

Дата: 17.03.2019

Ден: неделя
Час: 16:15
Стадион: Крейвън Котидж

Телевизия: Публикувано изображение

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
По-важният мач за седмицата. Победата е задължителна.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Определено трябва да ни е по-лесно от днес. Никакво подценяване от играчите ни или мисъл за подготовка за международни мачове от националите ни, да си почиват из пътя до националните отбори.

SFA

SFA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Фулъм след 6те поредни загуби са отписали привидно шампионата. Казвам привидно, защото последно време е тенденция срещу нас да се играе за някоя и друга каса шампанско.. Няма да има лесен мач до края, трябва да ни е ясно. Надявам се натрупали самочувствие от вчерашния пердах над Бейерн да не опъват нервите на феновете до 90+ минута, а да вземат да понакъсят изоставането в головата разлика, защото при 2 хикса на Чаршафа и една загуба за нашите до края, нещата придобиват драматичен характер.

fishek

fishek

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Без да казвам, че са риби, се надявам да опухаме пълните шунки без да се напрягаме много. Надявам се казвам. Дано Сала вече да спре с несериозното си отношение към мачовете и напълно концентриран тоя път да се му се получат нещата и да се увенчае с тоя така чакан гол. 2-3:0 и спокойно да си почиват.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
Аз последно ги гледах срещу Челси и не играха никак лошо в атака. Имаха положения, вкараха и гол, изпуснаха поне още 2. Отзад обаче са пълна трагедия. То това е и причината да изпаднат. Вкараха 100 млн. в нападатели и атакуващи футболисти, а в защита са с Денис Одой и Сайръс Кристи... :sarcastic:

stunnyss

stunnyss

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Най важното в този мач е играчите да запазят спокойствие. Методично, без прекъсване да поставят Фулъм под натиск и победата ще дойде. Може и с 1 - 0 но ще бием.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Пишем им една "Шестица" без да се зорим много, много и трите точки в джоба.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Стига да им пишем и "двойка" за слаба игра

dvd1964

dvd1964

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Хендерсън отпада за мача. Прогнозира се късен фитнест тест за Кейта.

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Jürgen Klopp's pre-match press conference | Fulham v Liverpool

https://www.youtube....wNHvN_6s&t=260s

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Малко офф топик ама мръсните чаршафи сигурно поне последните 5 мача бият със несъществуващи дузпи , голове от явни засади по 1 метър който освен това гледат на Вар и пак минават и т.н. и т.н. което ме вбесява и дано го начукаме на мръсните чаршафи и на финал в ШЛ и в ПЛ и накрая да ги баннат без трансфери 2-3 години  заедно с тъпото Пееесже дето купуват Неймар и Мбапе за 400 милиона паунда в един ТП и после няяяяя проблеми с финансовия феър плей те продали фланелки за половин милиард дрън дрън че пляс тея ги обяснявайте на баба ми !

https://www.gol.bg/m...adiyska-pomosht

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Тука излизаме и бием,друг вариант просто няма.Няма какво да се плашим от Фулъм дето са пътници към Чемпиъншип.Как ще бием все ми е тая,важни са трите точки и нищо друго.Не разбрах само дали Фабиньо ще може да играе или пропуска заради натрупани картони.

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България

Виж мнениетоflyhorse0906 написа на 17 March 2019 - 09:42 AM :

Тука излизаме и бием,друг вариант просто няма.Няма какво да се плашим от Фулъм дето са пътници към Чемпиъншип.Как ще бием все ми е тая,важни са трите точки и нищо друго.Не разбрах само дали Фабиньо ще може да играе или пропуска заради натрупани картони.
Играе. И аз мислех, че пропуска, но Стойко беше обяснил как стоят нещата с картоните. Така че бразилейрото ще играе.

Няма какво да ги чакаме тия, излизаме и ги почваме от първата минута. Очаквам 2 гола на Салах и нещо като 0/1:3.

SFA

SFA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Започнаха да надъхват Фулъм. Имали качествата, а и желанието да останат във Висшата лига. След поредните 6 загуби сега се сетили, че една победа днес, щяла да бъде необходимото начало за постигане на целта. Абре тия статии май в централата на Чаршафа ги издават.. https://www.euronews...survival-parker

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Мане може да пропусне. Не е тренирал в петък с отбора и има съмнение за някаква контузия. Хендо и Кейта също не са тренирали. https://metro.co.uk/...q0Dlwsg0rA0k7fQ

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Кофти работа братче. Баш човека дето сам можеше да бие Фулъм може да пропусне.

Ако Мане го няма + Кейта и Хендо, ми се върти нещо подобно като състав с който би излязал Клоп в предни позиции:

.....Ориги.....Фирмино.........Салах.....

.....................Лалана..........................

Не би трябвало да имаме проблеми с какъвто и състав да излезем да ги бием, но нивга не се знае кога може да стане някой сакатлък.
Не знам има ли смисъл за 387 път през сезона да се казва, че този мач е много важен, но наистина е много важен за взимане.
След победата над Байерн задължително трябва да задържим инерцията с победи.
Никак няма да е добре, ако посрещнем паузата с нац. отбори / да пукнат дано / с негативен резултат. Цялото настроение ще отиде на кино.

Салах е време да шие голове.  Друг шанс освен победа нямаме, тъй че...

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България

Виж мнениетоAllorNothing написа на 17 March 2019 - 12:54 PM :

Ако Мане го няма + Кейта и Хендо, ми се върти нещо подобно като състав с който би излязал Клоп в предни позиции:

.....Ориги.....Фирмино.........Салах.....

.....................Лалана..........................

На мен ми се иска да видя Шакири вместо Ориги или Лалана. И тайничко се надявам на това.

Nightfate

Nightfate

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Сериозно ли е това за Мане?

makedonski

makedonski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
До Hooligan 2017 Приятел, чаршафите ще сбъркат убеден съм, не ми се вярва, че ще могат да направят 14 победи по ред. Засега имат 6. А, им идват и много трудно мачове април. Клоп това го знае. Важно е ни до края спечелим мачовете. Което не е невъзможна мисия. Поздрави

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни