Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

17.03.2019 Фулъм 1-2 Ливърпул (ПЛ - 31 кръг)

• Please log in to reply
46 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 31 кръг

Дата: 17.03.2019

Ден: неделя
Час: 16:15
Стадион: Крейвън Котидж

Телевизия: Публикувано изображение

Toshko_Afrikanski

Toshko_Afrikanski

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Бабел разкри ван Дайк и му показа слабостта - връщането с глава 😁

mb10lfc

mb10lfc

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Бабел така го беше яд да я вкара. :sarcastic:

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Трябваше да почувстваме загубата на титлата, за да тръгнем да играем като отбор, който иска да стане шампион.

Не трябва да се плашим от това, че можем да спечелим титлата. Иначе показахме характер за втори пореден мач, но в подобни срещи не трябва да се трепери.

Клоп беше казал, че не харесва играчи, които "играят за себе си" а Салах в последно време прави точно това. Тия приказки за рекордите майката му браха.  Сиугрно по 15 удара на мач прави. Някои от тях са просто скандални на фона на опциите за подаване, които има.

Да ги забрави тия рекорди да им бера лайката.  Салах може да стане вечна легенда, ако спомогне да вземем 2 купи тоя сезон, а не ако е вкарал най-бързо 4987271 гола във Висшата Лига.

2 седмици почивка ни предстоят сега. През това време трябва най-вече главите на футболистите да се прочистят и да осъзнаят, че все още имат невероятен шанс за паметен сезон.
В ШЛ си личи как играем без грам напрежение, спокойно със самочувствие . Във ВЛ сякаш са им отляли по 1 кубик бетон в краката и главите.
7 мача ни остава. 4 от тях са на Анфийлд.

1-во място и 1/4 финал в ШЛ ни предстои. Пълна бойна мобилизация трябва да има.  Със страх от загубата няма да успеем.

Не ми се мисли какъв щеше да е живота през следващите 2 седмици, ако днес не бяхме победили...

HardRedRock

HardRedRock

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Голям зор, голямо чудо! Чувствам се емоционално изцеден! Само ние умеем сами да си правим нещата трудни. Споко можехме да си ги бием почти на ходом, ама не трябваше да треперим до края. Хубавото е, че показахме психика и взехме точките. Това би трябвало да повдигне духовете и да внесе небходимото самочувствие, така необходими в борбата с чаршафите.

valbor

valbor

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Най доброто нещо от мача е резултата,личи си умората след мача срещу баварците

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
Гостът в студиото много ме дразни... не знам от къде го изкопаха.

Обтегнаха ми нервите, майката ми таковаха, но си струваше накрая. Още една победа в кошничката и още 7 до края.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Честити три точки!

Сами си направихме мача труден, но всичко е добро, когато завършва добре.
Преди да почнете да критикувате, да плюете и да продавате футболисти, си спомнете, че 9 от днешните титуляри в сряда започнаха мача в Мюнхен.

Казвам го, защото много рядко влизам в темата Коментари по време на мач. Сега на почивката от скука влязох и четох и за мача с Байерн и за днешното първо полувреме. Порой от негативизъм, когато резултатът не е в наша полза. Днес водехме на почивката и пак писания колко слабо сме били играели. Представям си какво е било в темата, когато стана 1:1.

Не знам - казват, че имало едни хора, които до обед мразят себе си, а следобед мразят целия свят.
Всеки от вас работи нещо или учи нещо. Сигурен съм, че вие, вечните критикари сте перфектни в работата си и че в студентските ви книжки има само шестици.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Не знам обаче дали някой забеляза радостта на Мане при гола на Милнър от дузпата. Много добре осъзнават момчетата какво значат тези 3 точки, както и предните 3, но сякаш Мане е от малкото дето имат бистра глава в тези моменти и показват как един човек трябва да се бори когато иска нещо.

На ВВД и Алисон няма какво да им се сърдим, но просто понякога трябва да знаят и че от прекалено самочувствие може да се страда.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Да загрява за Шитито, Бабел тогава поне 2 да вкара.

Колкото до мача. Беше пълен резил. Сала вече като го видя да получава топката, знам какво ще направи и в повечето случаи крайният резултат е край на атаката. Вижте само как Мане му я преостави в една от последните ни атаки. Ако беше Салах щеше или да се надиграва и да загуби или щеше да бие във вратаря.

Като цяло много слаб мач. Срещу един от аутсайдерите в лигата, едва не загубихме точки. Отново голям мач на Мане. Но останалите около него с леки изключения, се представиха много под нивото си.

ПП Сънувах, че резултата беше 1:1 към края на мача и се събудих. През целият мач имах едно лошо предчувствие и чаках да падне втори за да се отърва от това чувство, но ни изравниха. И ако не беше настоятелната игра на Садио и глупавият фал на вратаря им много вероятно беше резултата да си остане 1:1 до края.

Да не завършвам зле. Честити 3 точки и ново лидерство във ВЛ, но определено трябва да си вземем поука от днешният мач.

ПП2 Какви са тези смени на Клоп в 92та минута?

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Играч на мача

Публикувано изображение

dvd1964

dvd1964

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоToshko_Afrikanski написа на 17 March 2019 - 06:08 PM :

Бабел разкри ван Дайк и му показа слабостта - връщането с глава ��
Някой да му набие в главата на това момче, че е вратар, а не полеви играч, и че за разлика от другите може да лови топката с ръце.

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Направо полудях и крещях тука из вкъщи добре , че съм сам и само котката избяга в другата стая . Доволен съм от отбора играхме си СУПЕР включително и Салах който не спря да опитва ! Така правят нападателите за да се отпушат опитват опитват и пак опитват докато стане ! Иначе какво им остава ?!?!? Нямахме късмет и много от положенията ни не влязоха добре , че ни свириха дузпата и чичо Мили има топки като на Кинг Конг ! Гола на Фулъм беше чутовна глупост за която според мен е виновен Алисон който адски ме изнерви защото Ван Дайк разпери ръце и така му показа , че му оставя топката ама той блеее и после дори не се скочи срещу топката както трябва . Но и това не ме изнерви толкова защото такива глупости се случват на всички големи отбори и не може цял сезон Ван Дайк и Алисон да са перфектни . Изнервих се адски на Алисон защото около 10 пъти след това изчаква да му дойдат го гъза и дава някакви супер рискови пасове заради който получих няколко микроинфаркта . В началото на сезон се прави 10 мача на Марадона докато не му го начукаха като на последният левак  и след като Клоп му начука канчето малко се спря обаче последно време пак финтира нападателите и ги чака да дойдат на 1 метър и отново е въпрос на време да се осерем супер левашки заради това . Имам чувството че си прави ташак с нападателите Алисон и нарочно така им играе нагло и арогантно и това много ме дразни ....

Особенно в 85 тата минута Бабел за малко да му пресече паса в наказателното поле и тогава вече чупя телевизора ама честно ! YNWA !

oZZy

oZZy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Гола вода бяха всички. Аз лично съм много разочарован. Добре, че беше Милнър в игра та да вкара дузпата, иначе няма кой да я бие.
Като са били изморени Клоп да беше направил промени в състава. Тия - Ориги, Стъридж и Шакири са абсолютно безполезни.

Gandalf

Gandalf

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Изключително слаба намеса на Бекер. Слаб мач точно толкова колкото слаб е Салах. Единствения позитив са 3-те точки.

П.П. Мане отново най-голям!

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Баси треперенето, ужас. Днес като че ли гледах хандбален мач. Как един от полузащитата не тръгна на дрибъл да влезе в наказателното им поле или да опита далечен удар. Само безумни центрирания. Тренд направо се е насрал от шубе, ама хайде той е много млад и това ще се коригира с времето.
Салах май трябва куршум да му леят, някой го е прокълнал. Такъв невървеж не съм виждал.
Позитивното е че до преди наколко години такъв мач го губехме, нищо че бяхме по-добри. Още по-позитивното е че до миналата година, заради Клоп щяхме да загубим точки, добре че нямаме достатъчно защитници да минем с трима в отбрана. Радостно е че успява да си овладее ината. Като цяло отвратителен мач.
Но пък тези 3 точки са зверски ценни, дано не се усерем срещу кокошките.

Венци Момчев

Венци Момчев

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Голяма беля щеше да стане. Малко в теорията на конспирациите вратарят им нарочно хвана Мането :sarcastic:(може да е наш фен) , 3 т. на този етап са напълно достатъчни.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Когато видях изражението на Бабел при гола, все едно виждах Торес когато остана сам срещу Миньоле и подаде на Демба Ба.

И на дватмата им се късаше сърцето... ма професионализъм.

demons_eye

demons_eye

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Обръщам се към админите да направят опция "блокиране на потребител". Отвратително ми е да чета постоянно мрънкане и недоволство. Облъчват ме с лоша енегрия някоѝ потребители. Слабо играли всички, слабо играл тоя-оня, а отборът е на първо място с една загуба. Ай, ше ви.....

zezo

zezo

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Както се казва. Всичко е добре, когато завършва добре. Опитахме се волно или неволно да "оплескаме" качествено нещата, но добре че не се получи. Не толкова физическа умора, колкото психическа обремененост се усещаше като че ли. Но е съвсем в реда на нещата след такава седмица. Да, можеше да си решим мача още в началото и после да си го доиграваме, но не, ние нали сме си Ливърпул, трябва да е с клизма :60:.
Да са живи и здрави момчетата, една победа в повече и сега в Шити е натегацията. Лошо е когато играем с отбори застрашени, защото се хвърлят много и всичко може да очакваш от тях. Не казвам, че Фулъм ни затрудниха. Ако не беше грешката, едва ли щяха да ни вкарат гол. Не помня някакво спасяване на Алисон да е имало.
Трент има нужда от почивка. Може да центрира много хубаво, но на няколко пъти в защита беше трагичен. Дано Джо се върне след паузата за националните отбори, че ни трябва.
Надявам се сега всички да имат време малко да се отърсят и след това да заредят патроните за следващите 7 финала в първенството. Пък накрая каквото стане! Честито на всички, обичащи Ливърпул. Важно беше да победим, трудно си го направихме, но всичко е ОК.
:lfc2: :lfc2: :lfc2:

4 потребител(и) четат тази тема

3 потребители, 1 гости, 0 анонимни