Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

31.03.2019 Ливърпул 2-1 Тотнъм (ПЛ - 32 кръг)

• Please log in to reply
96 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 32 кръг

Дата: 31.03.2019

Ден: неделя
Час: 18:30
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Неам нерви и сила вече в мен. Мисля и че се контузих при гола....

Именно за тази борба до последно ставаше въпрос. Не играхме блестящо, имаше много грешки / включително за мен и на Клоп / но момчетата се борят истински.
Един подобен гол на Ориги обърна целият декември за нас, дано сега този гол да направи същото и най-сетне отново да повишим нивото.

Не знам дали ще доживеем живи и здрави края на първенството...

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

НАДЕЖДАТА ОСТАВА !

Публикувано изображение

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Браво на Ван Дайк, че блокира паса към Сон! Това промени мача, а може би и сезона ни.

SFA

SFA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Тоби завинаги един от нас! С две ръце съм за трансфера на това момче налято при нас. Иначе за мача, поредна клизма, по едно време ми се привидяха палачинки, обаче Мо възкръсна в най-важния момент.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Класата на отбора е безспорна и играчи като ВВД и Салах излизат на преден план, когато отборът има нужда от тях. Такива играчи са разликата между нас и Тотнъм.

Не знам как ще доживея до края на сезона, ако всеки мач до края го взимаме в края. Неам думи, неам и нерви, ама такива победи ме карат да вярвам, че може и да е нащата тая година.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Вярно че беше автогол, но пласирането и удара на Мо ни спаси в този случай.

Можем много да го критикуваме и заслужено при това, но няма как просто Клоп да се лиши от него. Едни път ще я пипне и това може да ни промени сезона.
Други са тези дето трябва да видят пейка и играят в халфовата линия.

Red One

Red One

Scouser Legend

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Сега разбра ли какво имах предвид за тези тримцата в халфа?

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Хареса ми последната смяна в 93 мин -  Ловрен!

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
Честита победа, нещо съдбоносно пак ни намигна с този нов паранормален гол! Тотнъм е много силен отбор, според мен ще създадат големи главоболия на Ман Сити, играчите им също са в страшна форма, пожелавам им на Етихад да имат повече късмет, най-вече във второто гостуване!
И още нещо - Мо Салах се завръща!

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Това е шампионска победа. Страдание, мъка, грешки като на първолаци, измислени фалове в полза на "най-великия английски играч, играл някога на планетата Земя", съдийски рикошети, автоголове ... и накрая точките в нашата кошничка, а в Манчестър едните потриват ръце, а другите се наакват от яд.
Ехххх...

JohnToshack

JohnToshack

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
"Онези" побеждават с лекота. Ние, по нашия си начин, трудно и изстрадано...Да видим докъде ще я докараме.

Венци Момчев

Венци Момчев

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Публикувано изображение

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Гарантирахме си топ 4 :)

der Bomber

der Bomber

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Какво пласиране, какви 5 лева. Отиграването на Мохамед беше също толкова недодялано колкото и предните му 40 в последните 2 месеца.

Изобщо не съм доволен, и което е още по-лошо, не съм никак обнадежден.

Колкото до гола - Аллах я добута вътре, за да сложи най-накрая край на мъките на къдравия си син. Или с други думи - гигантски късмет.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоder Bomber написа на 31 March 2019 - 07:43 PM :

Какво пласиране, какви 5 лева. Отиграването на Мохамед беше също толкова недодялано колкото и предните му 40 в последните 2 месеца.

Изобщо не съм доволен, и което е още по-лошо, не съм никак обнадежден.

Чакай Шакири или Лалана някога така да се измъкнат от защитата. На това му се вика пласиране.

А, ако ти си изгубил надежда си е лично твой проблем.

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Късмет, късмет, ама без него си за никъде.
Даже в 88-ата минута отидох и изпиках лошия такъв ... и глей ко стана в 92-ата  
:D

der Bomber

der Bomber

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Не съм изгубил надежди, луд.

Просто смятам, че с решенията си в последните 2 месеца, Клоп и Сала сериозно намалиха шансовете ни за титлата. :)

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Честито, момчета!

В момента го повтарят, затова започвам с него. Върджил е великан, направо е Еверест. При такова откъсване 2 на 1 голът е сигурен, освен ако нападателите не направят тъпа грешка. В случая обаче Ван Дайк самичък опази двама, които при т ова бяха  на разстояние един от друг. Това положение ще го гледам още много пъти.

Салах и днес ме издразни един-два пъти, но в крайна сметка той направи гола, а късметът го довърши. Върне им се на Тотнъм за предишни мач на Анфийлд. Да не забравяме, че Салах направи и решаващата дузпа срещу Фулъм.

Боби Борисов каза, че големият футбол се е превърнал в стратегическа игра. Клоп беше на път да загуби надиграването с Почетино. Почетино промени още през първото полувреме подреждането и Тотнъм стана по-офанзивен. Клоп не реагира. Веряотно разчиташе, че отварянето на Тотнъм ще бъде използвано от нас с някоя режеща контра. Имаше една такава, но Салах я пропиля. С влизането на Сон Тотнъм изостри още повече схемата си. Веднага след влизането на Сон стана гола, така че не може да се обвинява Клоп, че не е реагирал на тази смяна, но до този момент той вече трябваше да го е направил.
Двойната ни смяна беше риск печели-риск губи. Благодарение на Ван Дайк и късмета, рискът спечели.

Четири измъкнати с късмет точки в 90+ минута пред Копа. В момента си мисля, че този път късметът ще продължи да ни покрива по пътя към титлата.

liverpoolfan

liverpoolfan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Не знам, но за пореден път този сезон виждам как  НЯКОЙ, НЕЩО, ТОЙ ни помага.. но дали е за да триумфираме измъчено накрая или за да бъде падението още по-голямо и мъката ни още по-страшна?

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни