Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

05.04.2019 Саутхемптън 1-3 Ливърпул (ПЛ - 33 кръг)

• Please log in to reply
68 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 33 кръг

Дата: 05.04.2019

Ден: петък
Час: 22:00
Стадион: Сейнт Мери

Телевизия: Публикувано изображение

ReD_Gerrard

ReD_Gerrard

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Негатив - 4 нелепи жълти картона в края на мача.

Позитив - всичко останало

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Така ще изглеждам май месец.

Публикувано изображение

AllYouNeedIsKlopp

AllYouNeedIsKlopp

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Покъртително първо полувреме, но второто се съживихме, надеждата продължава да гори, колкото и патетично да звучи. :sarcastic:

Продължавам да съм на мнение, че на Кейта нещата може и да му се получат, но по- скоро като атакуващ халф, отколкото в центъра на терена.

The Anfield 1892

The Anfield 1892

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Пишете ми са Салах и Фирмино.  Честита победа!

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Този отбор има невероятен дух... само това мога да кажа.

Това което си пожелах преди време беше след 1000 години бъдещите Ливърпулци да си кажат... Те се бориха докрай, това бяха техните несломими дни...

Е.. ще си го кажат, независимо как завърши сезона.

Аз лично вече се усещам, че нямам сили и да се израдвам качествено с яко викане. Изцеден съм докрай, не знам на момчетата на терена какво им е.
Анализи е трудно да се правят... това което си повтарях днес и срещу Тотнъм е, че не може точно в този ден да ми бъде отнета мечтата...

We,re never gonna stop....

G.Lambov

G.Lambov

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Евала ! Видях много злоба и хъс по терена !
П.П. Бяха ми симпатични тия, но до днес ! Дано изпаднат !
П.П.2 Кур за Бертранд, Хендо трябваше по-здраво да го нацепи и без тва му вдигнаха картон!

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Най-великият колос в света! Най-великият! Казах!

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
Хендо обърна мача :D гол и асистенция ;) Много важен гол и на Мо Салах, изигра по невероятен начин, както казах и миналия кръг, Салах се завърна!

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

ТРИ КЕФА СТИГАТ

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

liverpoolfan

liverpoolfan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Дебелия с най-безсмисления монолог ever беше прав за едно нещо- придобили сме някакво страхотно хладнокръвие и то ни помага да си печелим мачовете.
Между другото тримата най-критикувани футболисти напоследък се отчетоха с гол, дано да е добра поличба.

der Bomber

der Bomber

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Както се вика - тоя мач го пиша на Клоп.

Невзрачни на пръв поглед смени, но обърнаха развоя на срещата. Изключителен Юрген. Мисля, че ся е момента да замлъкнат хейтърите на смените на Клоп, включително и аз.

Както и ся е момента да замлъкнат хейтърите на Хендо.

Изумителното за мен в играта на отбора е спокойствието и увереността с която подхождаме към трудните моменти.

Като цяло докато гледах мача си теглих мисловно чертата и погледнах реално на нещата. Клоп и като цяло целия лидерски екип на клуба са свършили огромно количество работа.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
И двамата дядо попе и двамата...

Публикувано изображение

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Чесито!
Точно преди мача получих добра новина и затова  гледах спокойно. А като видях, че сме с лилави фланелки си казах, че с този екип винаги бием.
Досега, ако не се лъжа, като се изкючат дузпите на Милнър от халфовете имахме вкарани само един гол на Джини и един от Милнър. Кейта с първи гол за Ливърпул. Хендерсън с първи гол за сезона. Салах с 50-ти гол за Ливърпул.

Клоп не за първи път прави смени в 60-ата минута, макар че някои го обвиняват, че не прави смени преди 70-ата минута. Прави и преди това, но само когато се налага. Смените му днес бяха точни и решиха мача.

Радостта на Хендо след гола показа колко му е писнало да чете критики към него в българския форум на Ливърпул :)

ggentatzu

ggentatzu

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Кейта, Мо и Хендо...аре, ако за Мо може да се каже, че се беше временно сдухал пред гола, другите двама, не знам къв е бил коефициента за гол в мача. Яко беше, м.мка му. Дреме ми на ....... как сме играли първото. Бирата ся направо я изпарявам, толко ми е кеф. Топ оф дъ лийг отново и отново, докато онея мазните им се скъса ластика и оплескат гащурите.
Наздрай компанията ��

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Кейта, Хендо и Салах вкараха днес... сигурно преди мача по-голям шанс имаше на балкона си да видя Шарлийз Терон гола, откокото това да се случи :sarcastic:

valbor

valbor

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Хендо
показа ,че може да е истински лидер.

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоdrenski написа на 05 April 2019 - 11:04 PM :

Чесито!
Точно преди мача получих добра новина и затова  гледах спокойно. А като видях, че сме с лилави фланелки си казах, че с този екип винаги бием.
Досега, ако не се лъжа, като се изкючат дузпите на Милнър от халфовете имахме вкарани само един гол на Джини и един от Милнър. Кейта с първи гол за Ливърпул. Хендерсън с първи гол за сезона. Салах с 50-ти гол за Ливърпул.

Клоп не за първи път прави смени в 60-ата минута, макар че някои го обвиняват, че не прави смени преди 70-ата минута. Прави и преди това, но само когато се налага. Смените му днес бяха точни и решиха мача.

Радостта на Хендо след гола показа колко му е писнало да чете критики към него в българския форум на Ливърпул :)

Хахаха и аз така! Точно преди мача една приятелка ми каза, че е бременна. С жена ми си отворихме вино да се почерпим за нейно здраве. И си взехме трите точки. Светците да го ядат сух, дървосекачи тъпи.
Смените бяха хем навременни, хем с идея. Хендо влезе, за да печели единоборствата след изгубена топка, gegenpressing. Милнър за повече креативност. Наздраве пичове и дано всички оцелеем до края на сезона.

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Сега някои в този форум разбраха ли защо във важни мачове Клоп започва с англичаните Милнър и Хендерсън?Ако не са разбрали ще им кажа-защото са биткаджии.Затова не съм казал 1 дума срещу Хендерсън,въпреки,че няма кой знае какви футболни умения,но във всяка среща гори.Да,подава пасове предимно назад,дразня се,но знам,че няма да се скрие по терена.
Сити играят като машини,вкарват много лесни голове,противниците в повечето случаи направо се предават,но ние играем човешки футбол,играем като отбор.Правим и грешки,но всеки противник иска да се надиграва с нас,защото сме еталон за корав отбор.При нас нещата стават по трудния,но честен начин.Вече 30 години от последната титла,но феновете на отбора не намаляват,дори се увеличават в целия свят.С всяка една от тези години обичта ми към отбора се увеличаваше и увеличаваше.Отбори,които като Челси и МС в момента се къпят в пари и слава,но свършат ли парите и феновете им ще се стопят като мартенски сняг.
Хайде сега направете футболен анализ на срещата,че се осведомя кой как е играл.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоdrakson написа на 05 April 2019 - 11:14 PM :

Хахаха и аз така! Точно преди мача една приятелка ми каза, че е бременна. С жена ми си отворихме вино да се почерпим за нейно здраве. И си взехме трите точки. Светците да го ядат сух, дървосекачи тъпи.
Женати как го прие?.
О, тя даже си е пила вино с теб. Къде ги тия жени бре.
И ся другата кво ще я правиш?
При коя оставаш? :D

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни