Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

05.12.2018 Бърнли 1-3 Ливърпул (ПЛ - 15 кръг)

• Please log in to reply
68 отговора на тази тема

S.Gerrard

S.Gerrard

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 15-ти
Дата: 05.12.2018
Ден: Сряда
Час: 21:45
Стадион:
Търф Моор
Телевизия: Публикувано изображение

Публикувано изображение

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Айде лека нощ на ръгбистите. Много ще им отива в Чемпиъншип, ама много!

konov23

konov23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Алисън. Върджил. Милнър.
На тези тримата им желая доживотни договори, лично щастие, късмет, дълъг живот, здравe и много любов. ОБИЧАМ ГИ!

Next? Bournemouth.

zlts

zlts

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Влизам да кажа, че Алисон е моят нов футболен БОГ! *излизам*

LFC77

LFC77

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Да загряват Bournemouth...

tuzara

tuzara

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Шампионска победа.
Браво на момчетата,второто полувреме качихме оборотите и показахме добра игра.
Честита победа !
Следващите моля ....

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Коментаторът си го каза. В друг мач, при друг вратар, това влизаше.

Пожелавам на тия орки изпадане и дано не се върнат никога повече. И на съдията също, дето им даде само един жълт на тия.

wallenx

wallenx

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

През сезон 2011/12 имахме само 52 точки след 38 кръга,сега имаме 39 след само 15! Това ако не е зверско израстване

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Тоя съдия да яде на blunt парчето!Нема такъв некадърник(за съдията иде реч).Тоя гол дето им го зачете е пресъпление с/у човечеството.
Иначе много добър мач на ИСТИНСКИЯТ капитан(асистенция) и на вице капитана(гол).Кейта много ми хареса(ще го бъде).
Гледаме напред и нагоре!!!

Senzor

Senzor

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Алисон и Ван Дайк са супер интелигентни футболисти и затова са и толкова спокойни, което се отразява на цялата защита и я няма тази паника като преди. Титла се печели така!

G.Lambov

G.Lambov

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ще го кажа с ясното съзнание, че сиг ще отнеса наказание, НО тия са б*ахти долния отбор ! Такива дърводелци и накрая завършиха с един жълт картон ?!?! Дано изпаднат толкова надолу в дивизиите, че дори да не играят за FA къп!
Хареса ми страшно много характера на нашите момчета ! Има какво да се желае от всеки един по терена, но второто полувреме хъса беше на ниво ! За мен играч на мача е Алисон ... Луда глава е тва момче прави уникални спасявания с такава лекота ! За гола според мен топката му беше изритана от ръцете...

P.s. Не знам кой беше измислил тая малумщина с екипите ама трепането му е малко !!!!!!

HardRedRock

HardRedRock

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Обърнахме тегав мач - Оу Йееееее!
Бърнли ни дадоха битка, но забравиха, че имаме бойци като Ван Дайк и Милнър.
Перфектно включване на смените - гол от Боби и асистенция на Мо!
Стъридж...ехххх.
И пак Милнър - тоя юнак точно когато е най - нужно избухва! Ебаси непримиримия дух има този пич! Шапки долу!
Когато се раздаваме така както второто полувреме няма кой да ни спре!

ravina

ravina

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоkonov23 написа на 05 December 2018 - 11:44 PM :

Алисън. Върджил. Милнър.
На тези тримата им желая доживотни договори, лично щастие, късмет, дълъг живот, здравe и много любов. ОБИЧАМ ГИ!

Next? Bournemouth.

Мили догодина му изтича договора и каза, че ако Лийдс влезнат във ВЛ ще играе за тях.

За мача: грозно първо и чудесно второ полувреме. Кейта почне ли да играе повече с топката е един от най - острите ни футболисти. Дани когато играе зад нападателя е различен футболист. Има поглед над играта и винаги може да изненада съперника с пас или гол. Мнооого полягва обаче.
Иначе не лош кръг се за форми.  Челси пада, манго и арсенал завършиха наравно ... Ако и Сити бяха паднали щеше да е чудно.

Gandalf

Gandalf

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Милнър, Бекер и Кейта много големи. След гола на Бърнли, който беше много съмнителен показахме ИГРА. Тия рендета на Даиш не искам да ги гледам повече във ВЛ ! Дано Гомез е добре! Наздраве! Надпреварата след 15 кръга е вече между два коня ,дано Мърсисайдския е по -издържлив!

Mar70

Mar70

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Аз днес искам да кажа, че Хендерсън лично за мен направи най - силния си мач от както го гледам и трябва да го похваля. Принципно много го плюя, но днес направи много хубав мач. Нямаше постоянни връщания назад или пък настрани. Напредваше с топката и печелеше терен, а не да гледа да се отърве от нея. Също така и я търсеше повече, както и опитваше пасове в коридор и напред, а когато трябваше я задържаше. Ако постоянно играе така, лично според мен отбора ще вдигне едно ниво в цялостното си представяне.

SFA

SFA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Мойте уважения към Бърнлито, но обаче такива ръгачи, де играта им се върти около това да се печелят корнери и тъчове в близост до вратата и после нещо да дойде от карамбола, нямат място в ПЛ. Иначе за мача, ми хареса как вдигаме оборотите с лекота и си отиваха на разлика, ако го нямаше под рамката Хард. Ще видим сега, какво е състоянието на Гомез, но ако са връзки на глезена, го пишете бегал 2 месеца при разстягане/частично разскъсване. За по-лошо не ми се мисли. МОМ Мили, задето запали мотора второто.

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ако искаш много нерви,стани фен на Ливърпул.Добре,че вече почти 42 години съм фен,та съм свикнал.
За мача-тия са най-слабия и груб отбор във ВЛ и дано изпаднат в най-долните лиги.Съдията също има вина,че допусна да ритат като магарета.От нашите Ориги,Хендерсън и Морено доказаха,че не стават за титуляри,а Милнър като бек,въпреки,че не е такъв по призвание и на тази възраст е с 2 класи над Морено.Кейта даде заявка за титулярно място,а Алисон.....нямам думи.Евтино го купихме.С оглед и на някои от другите резултати от кръга,нещата се получиха.
Дано кунтузията на Гомез не сериозна,защото това момче е в много добра форма.

neversurrender

neversurrender

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Представяте ли си какво щеше да е в тази тема ако Милнър не беше вкарал :)

stunnyss

stunnyss

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Супер победа в много тежък мач за нас. Бърнли играха доста твърдо и грубо отвреме на време. Браво на момчетата, че не се спекоха, защото преди имахме проблем с грубите отбори. Показаха стабилна психика и методичност в действията си което спомогна за обрата. Всички показвха вяра в победата. Кейта ми хареса. Започва да се ориентира в обстановката и показва остротата си. Алисон и Върджил показаха за поредн път защо са толкова скъпи.

Bill Shankly

Bill Shankly

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Честита победа на всички! Браво на отбора за характера и ГОЛЯМ Алисон, ако не беше той с това ключово спасяване, а след това спаси и корнера с което започна головата атака, мача нямаше да свърши добре за нас...

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни