Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

08.12.2018 Борнемут 0-4 Ливърпул (ПЛ - 16 кръг)

• Please log in to reply
40 отговора на тази тема

S.Gerrard

S.Gerrard

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 16-ти
Дата: 08.12.2018
Ден: Събота

Час: 14:30
  Стадион: Виталити Стейдиъм

Телевизия: Публикувано изображение

Публикувано изображение

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Кой си го може ди го може.
Честита победа и отивайте да се черпите децА. :D
"Тоя до тъч линията" нЕма кой да го бие 16 мача поред.
Това е футболът, който искам да гледам. Компактен, свеж и много рязък. Пък и в добавка "торба" с голове.
I'm satisfied. :D

Публикувано изображение

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Poetry in motion, lalalalala We're the best football team in the land, YES WE ARE!

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Еми 4 на 0 не е толкова зле като гости на Черешките който са пред манафите :))

HardRedRock

HardRedRock

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Великолепна победа, великолепен Салах! Играхме страхотно и заслужено им мушнахме четворка. Чиста мрежа и отново Гигантски Алисон!
Напрежението е върху Шити сега. Дупе да им е яко. Ние ще си поркаме и ще гледаме сеир в 19:30)))

zlts

zlts

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Перфектен мач! Никой не би трябвало да има каквито и да е забележки към нашите! Евала на Джини, Кейта и Фабиньо, които направиха така, че да има само една халфова линия на терена. Може би това беше отговорът на Салах след подигравката със ЗТ.

SFA

SFA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Честито първо място и потрошени клубни рекорди! Викам, да не го опускаме до края. За Салах важи максимата в пълна степен - формата е временна, класата вечна. Заслужено си прибра топката след края на мача и е МОМ. Същото представяне и срещу Наполи пожелавам.

stefanbo

stefanbo

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Браво хубава победа! Чиста мрежа да идват Наполи! Само незнам Салах защо не се радва на головете?

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Малко майтап от анлийски форум:

Smart by Liverpool, another goal would have seen United move above Bournemouth on GD. Want to keep them in their place.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Супер мач...е сега напрежението да е малко върху Сити...днес играхме много разнообразно и резултата е на лице. Не помня откога не бяхме вкарвали 4 гола. Браво на всички.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Приятно за гледане. И спокойно.
На този мач няма какво много да му се коментира. Най-важната новина е, че гледахме Салах от миналия сезон, наистина срещу по-бавни защитници, но този хеттрик ще му върне увереността.

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Все още припушва и не може баш да запали Поршето, ама ако вземе да запали отново как си трябва...

Мо Салах доказва, че е голям играч. Въпреки многото критики, плюнки и думите, че е чудо за един ден,  Мо доказва, че е играч от най-висока класа.
В момента има вече 10 гола и 4 асистенции в първенството, а със сигурност не е във формата на живота си в момента. Може да има някой друг слаб мач, но коментари като един на колегата stenmark преди 1-2 седмици - да се хващат под ръчичка с Хендо и да ги няма, не знам как да ги коментирам просто.

Колкото до мача. Напълно го контролирахме през всичките 90 мин. Борнемут нямаха чисто положение, имаха само някакви половинчати такива, но нищо сериозно.
Това, което ми хареса днес беше желанието на отбора да бележи още и още. Дори в 94 мин. Вайнадлум бързаше да изпълни един фаул, за да може да направим бърза контра и евентуално да вкараме пак.
Ето това го имаше през миналият сезон.  Днес имаше и друго нещо, което липсваше до момента през сезона - бързото разиграване, играта с едно докосване, петичките, опитите за красива игра.
Вторите полувремена на мачовете срещу Бърнли и Борнемут загатват, че не са забравили момчетата какво правеха преди месеци.

Има още какво да се желае разбира се. Трябва да има поредица от подобни мачове за да кажем, че сме си подобрили формата и ще започнем да газим отново като Веермахта през WW2.
Денс конкретно съм доволен от всички, които играха, дори и от Лалана, който влезе както едно време страшно нагъсан и борбен. За жалост няма да му се брои асистенция при 3 гол на Салах, защото един клетник от "черешките" закачи топката.
Друго, което започва да се случва и да има резултат според мен е комбинацията Салах и Фирмино един зад друг.  И тук ще трябва да мине време за да сме категорични дали това ще работи в дългосрочен план.

В крайна сметка поне за няколко часа сме първи.

Призовавам всички божества, богове, ангелчета и каквото има там да помогнат днес на Челси и те да дръннат Ситите.  Страшен допълнителен импулс би било това за нас преди битката  с ония от Мордор другата седмица.
Чакаме и Наполи естествено. Без бой няма да им се дадем.

stefan

stefan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Много добре изигран мач.
Както казах сега върху Сити пада голямо напрежение.
В наще вече ще лъха спокойствие и увереност.
Манго този път каквото и да правят ,ще го отнесат.
Момчета, през Май ще правим голям банкет и се надявам най- после даде запознаем всички във форума.

Мо Салах

Мо Салах

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Поредна победа за новия велик Ливърпул !! Браво машинииииии хахаа Мачкаййййй
Когато се пускат правилните играчи и правилната тактика ,новия Ливърпул може да сгази всеки един отбор в света !!
Единствен тук казах ,че твърдо ще бием и бихме .Гениално  )))))
Харесва ми как във форума се вика мощноо моя ник .Готино : ))))) Браво бе Мооооооооооо ....разигра се ....въпрос на време беше .Страхотен хетрик и последния гол как им се подигра само хаха
Но май някой го ядоса моя човек преди мача ?? След първия си гол ,гледаше лошо към нашата пейка ли ,към трибуните ли ? Няма значение ,явно трябва някой да го ядоса за да се разиграе хаха

Няма как да не похваля и Фирмино .Браво мен ...така те искам ,нищо че не вкара ...аз си знам какво съм видял днес в играта ти ...няма нужда тук се обяснявам на тези ,които никога не  разбират един футболен човек хаха

Хареса ми как Клоп пусна Милнър на бека . След като не ми купи нов десен бек ...аз исках още от август месец Милнър да е десен бек .Ето че ми се усмихна щастието ...по добре късно ,отколкото никога : ))))

Браво отново на Фабиньо ....уникален халф ....отново нямаше грешно отиграване и отне сумати топки !!  Точно така мен ,затваряй усти : )))))

Хареса ми и включването на Лалана .Само като го вида как я пипа и ми е кеф . Винаги съм бил зад него ,контузиите му разказаха играта ,но той влиза в час ,вече се вижда кондицията ,останалото си го има .

Браво отново и на Ван Дайк и Алисон . Те са извънземни .

Браво и на Матип ,игра добре ..молих се да не допусне грешка ...защото в сряда срещу Наполи ми трябва един Матип със самочуствие . Доволен съм Джоел .

Браво отново за този манталитет на победители ,който новия Ливърпул придоби .

И накрая една забележка единствена имам към Клоп . Защо пускаш Наби на тая позиция ? Айде стига вече с грешните решения ...до кога ще се учим ? Човека е вътрешен халф а не флангови футболист.
Toя път съм доволен от съдийската бригада .Смисъл такъв ,аз не искам да ни се помага ,но и не искам да ни ощетяват .Искам винаги да се свири по правилата и 50 на 50.
Щастлив съм ,все пак отново суха мрежа ,отново газим и вече сме на върха !! Кефа е огромен .Комон челси : ))))
И вече наистина последно ....ей Лерма ли си къв си ....първо се опита да счупи глезена на Фабиньо ..после счупи главата на Лалана .....не така момче ....не така

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
преди мача имах само съвсем леки опасения, свързани с тоя звяр Бегович :)

Публикувано изображение

Браво на Салах,  отново оглави голмайсторската листа в Англия.

Чакам да разбера колко часа ще бъдем начело в класирането.

tuzara

tuzara

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Честита победа.
Титанични в всички линии,харесаха ми  Фабиньо и Кейта в средата.Бразилиецът отнемаше и беше на мястото си,само в едно положение беше малко по бавен.
Фирминьо с  асистенция,отразила му се е почивката в предният мач.
Алисон и Ван дайк  отново размазваха отзад.
Салах с трите си гола- перфектен.
Ах как ми харесва да сме най отпред.

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

tryssardi написа на 08 December 2018 - 04:23 PM :

Poetry in motion, lalalalala We're the best football team in the land, YES WE ARE!

Не мога да повярвам, писменият английски ти се отдава повече от писмения български. От братчедите индийци в Люлин маала ли го научи :997:

Стабилен мач, по никое време не бяхме затруднени от Борнемут, а си ги наказахме няколко пъти. Обикновено Борнемут имат много силен период в мачовете си, дори срещу повечето големи. Днес нямаше такова нещо. А Салах си е класа, съмнения никога не е имало.

Gandalf

Gandalf

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Перфектна победа. Салах се събужда. Ван Дайк и Бекер пак големи. Кейта и той започва да се адаптира. ПЪРВИ СМЕ!!!! НЕКА ДА ОСТАНЕ ТАКА И ОЩЕ 22 КРЪГА!!!! Ситите днес ще грешат, звездите ми го говорят!

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Три точки,чиста мрежа,четири гола,изгризани черешки и игра в стил "со кротце со благо и со бая кютек".Повече няма какво да се анализира тоя мач.Имаме няколко часа в които да помечтаем за първото място.

mitkoa

mitkoa

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
[twitter]

You don't have to be ugly to be a monster #Alisson #LFC pic.twitter.com/gh86BGbkuP— Wooooooow really ? (@WarriorLFC) December 8, 2018

Най-много ми хареса това. Дзвееееер

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни