Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

16.12.2018 Ливърпул 3-1 Манчестър Юнайтед (ПЛ - 17 кръг)

• Please log in to reply
62 отговора на тази тема

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 17 кръг
Дата: 16.12.2018

Ден: неделя
Час: 18:00
Стадион: Анфийлд
Телевизия: Публикувано изображение

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Йес, Йес, ЙЕс, ЙЕссссссссссссссссссссссссссссссссс

Айдеееееееееееееее

Публикувано изображение

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Честито, отново на върха!
дано и след Нова година

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Шакири влезе и отне МОТМ от Фабиньо. 35+ опита за гол, тва е по-малко от 1 на всеки 3 мин.

SFA

SFA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Страшни днес всички, смачка, сдъвка и изплю Манго. МОМ Шакири за двете му брилянтни отигравания, обаче и Фабиньо беше звяр. Не губете вяра в отбора, чакат ни светли години. А на Бог Алисон, всичко му е простено, хлъзгава е и е от женски род, мамка му.

Raybeez93

Raybeez93

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Когато тея нещастници изравниха след нашата грешка за пореден път си помислих,че това е от онея мачове,в които ги мачкаме и накрая така и не успяваме да ги победим. Е, слава Богу този път очевидната разлика в класите си каза думата и си взехме мача. Трудно ми е да определя играч на мача между другото,защото освен страхотното включване на Шакири, Фабиньо и Мане също бяха на много високо ниво в срещата. А Алисън просто показа,че все още е само човек.

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

За мен няма по-добър и сладък подарък за Коледа от победа срещу тези кроманьонци! Червена поезия, която ще ме държи поне няколко месеца!

StelyO

StelyO

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Бразилска самбаааааа, за мен МОTM е Фирминооооооооо , за мача после ще споделя в момента съм прекалено превъзбуден !!!!

docaTa

docaTa

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Златната кокошка снесе 2 яйца и напълни курника на сетубалския падар :)

0ne

0ne

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Вътре в сетубалското злобно човече ... ! Бавно, на порции, след ДВА рикошета в негови играчи, неспасяемо фалцово отклонение в гредата и да ходи да троши бутилки гад нищожна.
Шакири направи това, което 5 човека пропуснаха да сторят 1 час - да я ритнат във вратата. Не заслужаваха просто да вземат нещо от нас, не показаха нищо тия орки мръсни и за малко да стъпим на криво! Тотална доминация, мангалите нямаха 3 последователни паса и си личеше, че бяха излезли, за да ни прецакат. Бих им простил, ако търсиха равен като по-слабия отбор, какъвто са, но това си беше целенасочена психовойна с една единствена цел - не те да вземат една точка, а ние да изгубим 2. Хак да им е. Огромна крачка към нещо голямо, надскочихме себе си и не позволихме да се върнем в омагьосания кръг, който наблюдаваме 25 години. Браво Шакири, браво Шакири !
Честито и наздраве дано да не слизаме от върха до май !

Gandalf

Gandalf

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Бравооооооооооооооооооооооооооо!!!!!!!!!!!!!!

По-некадърни манафи не съм гледал никога.

36-4 положения не знам дали това не е рекорд във ВЛ.

Шака много голям ,както и Клоп, че го пусна в точното време!!!

Наздраве!

П.П Най-ми е кеф е ,че и ДВАТА гола на ШАКА дойдоха след рикошети в манафи!!!!

deadpoll

deadpoll

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Биг Шак. 1 енд онли. Хълк на лилипутите! Великан!!!

BIG SHAQ - МанЮ нот хот

sunfreak

sunfreak

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Big Shaq! Neva' hot!!

IvanX3

IvanX3

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
https://twitter.com/...359767529910272 Daft cunt

JESUS79

JESUS79

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Фабинио страхотен Шакири браво

stefanbo

stefanbo

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Shaqiri Fakiri:)

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Срам за футбола е тая игра на тия. Само ръгане и боцене напред в редките моменти когато се докопат до топката и 10 човека наредеди в наказателното им поле.
Прочетох сега, че и Клоп бил излизал така... това са кощунствени думи. Никога в кариерата си не е излизал, и никога няма да излезе по подобен начин, в който и да е мач.
Клоп беше много критукиван през годините, че не може да направи точните смени и никога те нямат ефект... а дали това не е било просто, защото не разполагахме с качествени играчи от пейката? Този сезон не мога да изброя мачовете, които наша резерва ги решава. Това е да имаш дълбочина в състава.

Иначе абсолютно доминиране от наша страна. Тотално мачкане. Нито едно положение пред нашата врата, 2-3 по-остри центрирания и това е.
Много силна игра от всички в нашият отбор, но Фабиньо, ВВД, Робо и Мане + Бог Шакири за мен бяха над всички. Клайни си свърши работата, Ловрен сгреши 1-2 паса, но железен в отбрана.
На Алисон съм му простил вече и той е човек, случват се подобни неща. Дори и да не бяхме победили нямаше да му се сърдя, имайки предвид какво е направил за нас до момента.

Луда седмица мина хора. В нея тотално разнебитихме Наполи и сега Манго. Изобщо в луди и вълнуващи времена живеем що се касае отбора. Като си спомня само до преди 4-5 години какво беше и сега какво е.... Да, може все още да липсват купите, но замислете се само колко емоции и паметни мачове имахме през тези години откакто Клопо е начело. Безброй са!
Нека оценяваме това, което имаме, докато го имаме, а не когато го изгубим.

Остават още 21 стъпки.

We are Liverpool! This means moooooore!

sinner

sinner

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
ебал съм ти и коледата,това беше моята :) по-хубав подарък трудно мога да искам.
Мачкане от началото до края,както се и надявах,а по-жалък юнайтед не е имало от както се помня,кеф..

Maketo

Maketo

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Тия бяха най-бездарния отбор с който играем тоя сезон :sarcastic:
Честито :60:

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

35+ опита за гол. Т'ва ще е най-дългият highlight на мач в Англия 😆😆😆. Еднопосочен highlight 😁

14 потребител(и) четат тази тема

10 потребители, 3 гости, 1 анонимни