Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

24.10.2020 Ливърпул 2-1 Шефийлд Юнайтед (ПЛ - 06 кръг)

• Please log in to reply
41 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 06 кръг

Дата: 24.10.2020

Ден: Събота

Час: 22:00

Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

С мъка, ама си го взехме мача. Най-важното е това.
Каквото и да си говорим.. на равни точки сме с първия. При все всичко, което ни се случи.
Пред всички основни конкуренти сме, така че колко и да сме зле, все така да сме.

Играта в даден момент ще се подреди, когато се завърнат всички липсващи, без ВВД.

Нема им се дадем без битка.

Raybeez93

Raybeez93

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Не че нещо ама след втория ни гол само дето не ги поканихме в наказателното ни поле да изравнят. Видяха се отново проблемни неща в защита, но в крайна сметка най-важни са трите точки.

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

От тук до края Ливърпул ще започва мачовете с 0-1. Клоп и отбора да работят върху това. Английските съдии са амбреажи начело с вай-големия шефа им недъгавото гномче Майк Райли! Доволен съм от мача. Малко шок имаше след измислената дузпа и после всичко си дойде на място- формата е преходна КЛАСАТА вечна. Наздраве!

baivan

baivan

Scouser Legend

• Потребители
Салах игра като сфинкс  :(

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Как така ШЮ са на последното място?Те ни направиха невероятно трудна победата,играха направо финал в ШЛ тази вечер.С новата схема Клоп показа,че не робува на една мисъл,а с оглед на наличните играчи променя нещата на терена.Не играхме кой знае колко добре,но 3-те точки са най-важни.С оглед другите два равни мача днес настроението се подобрява.За мен Хендерсън е играча на мача.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
ШЮ много лесно минанваха центъра и стигнаха до вратата. А създадоха някои не лоши положения. Един по-грамотен атакуващ отбор, можеше да вкара поне 1-2 от тях.

В нападение, доста изпуснахме, а някои атаки според мен ги изиграхме доста несериозно особено след 2рия ни гол. И вместо да решим мача, ние едва не им дадохме шанс да изравнят.

Хубавото е, че се върнахме на победният път след два несполучливи кръга.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

David

David

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
  • Град:London

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Да започна с това, че огромна част от вас ще ме сочат с пръст и ще ми се смеят...Искам дa ви кажа, че мнението ви е важно, но не и за мен!
Чета,наблюдавам, анализирам.

Изключително голяма част от феновете си позволяват лукса да поддържат отбора само, когато мачка. Когато страда ни няма никакви. Забележете, казвам "НИ НЯМА" Аз се включвам в това число, но и не споделям мнението, че трябва да скачаме на любимия си отбор при всяка неудача.

Честита победа!

Усмихнвете се, зарадвайте се, толкова ли не сте способни на ЛЮБОВ?! Толкова ли сте малки и комплексирани, че можете само да посочвате?!
На пол позишън сме. Движим се добре. Съперниците ни гълтат вода. Какво искате...?!

Няма как да сме валяк! Избийте си го от главата! Бъдете реалисти! Просто подкрепяйте най-великия клуб на планетата!

На всички ни е депремирано, на всички ни е тревожно. Клоп е на изпитание..Искате ли да му изпратим добра енергия?
Както наивно и детски ви молих десетки пъти, преди колосаланите постижения на отбора...

Не се ли убедихте, че не онанистичните претенции, а безответната и беусловна любов вършат чудеса...
Смейте се колкото искате!

Излезте от клетките си и от всички въображаеми футбол уотевър игри оналйн. От материалистичните си, от статистически подплатени простотии. Обичате ли го този отбор?! Вярвайте му тогава!

Някой ще каже:  Братче, не ги ли видя какви утайки бяха 25 минути. Друг ще каже Фабиньо е умреляк., трети ще каже нямахме една атака, освен онази на Мане, докато не отбележим, четвърти ще каже нещо срещу Клоп сто процента.

Аз ще кажа- Обичайте го този клуб, бе хора! ОБИЧАЙТЕ ГО!
Не бъдете Киа Джорапчиан или как му беше името на урода, мениджър на Балотели...

Не са лесни времената. Всички са срещу нас!
Искате ли да обичаме  и да подкрепяме, поне ние ЛИВЪРПУЛ?!

Смазахме ги второто. Сами виждате какви тесли са.

Напук на всички джендъри, ще бъдем!!!

Не се сърдете на момчетата! Те са като Хензел и Гретел в желязната гора.
  Не трябва да се случва, но кретениите срещу Евъртън и контузията на Върдж си казват Думата.

Играхме в началото като уплашени сърнички. ...

После си спомнихме, че сме шампиони на къде що има!!!

Това вие спомняте ли си го?!

Бъдете милостиви към момчетата, бъдете толерантни! Всичко ще си дойде на мястото и тогава жална им майка на хейтърите!!!

Диого Жота наистина няма крачка на крило :sarcastic:, но има глава на победител!

Радвам се за Фирмино, че вкара от гюме.

Радвам се, че Салах е остър. Само следва да намери отборната си логика.

Фабиньо каза, че не е Ван Дайк и не е! Никой не може да бъде Ван Дайк, но вярвам на Фабиньо, че ще се опита да влезе в обувките му!
Днес на бразилеца не му беше съвсем ден, но тази дузпа беше адска фантастика.

Ливърпул успява въпреки всичко!

Травмата от загубата на любимеца ми Върдж ще се усеща и коментира дълго, но следва да можем да се справим!

13  точки равни с първия.

Евъртън ще глътнат мало саут уотър томороу и всичко ще се нареди.
Стоманата се калява на висока температура!

Н.Б Голът на Сала трябваше да остане. Просто учебник!

Н.Н.Б. Не знам как дадоха 45 милиона за Жота. What a waste of money!

Н.Н.Н.Б. Няма да крия! След втория гол казах да ми ядат това, което лицемерките ми казват, че било огромно! :sarcastic:

flyhorse0906

flyhorse0906

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Тегав мач си беше и най-важното са трите точки.Показахме и характер.Проблемите дойдоха от ранния гол и това че с тази офанзивна схема, с която излязохме след това бая се огънахме.Стана ми странно, че с подобна формация играхме до 80-тата минута въпреки проблемите в средата на терена.Има какво да се желае от играта на отбора, като се надявам да вървим нагоре с течение на сезона.Иначе за дузпата-Ей богу толкова години гледам футбол, по-смешна дузпа не помня.Английски съдия с ВАР е все едно слон с картечница.

baivan

baivan

Scouser Legend

• Потребители

Виж мнениетоAllorNothing написа на 24 October 2020 - 10:56 PM :

С мъка, ама си го взехме мача. Най-важното е това.
Каквото и да си говорим.. на равни точки сме с първия. При все всичко, което ни се случи.
Пред всички основни конкуренти сме, така че колко и да сме зле, все така да сме.

Играта в даден момент ще се подреди, когато се завърнат всички липсващи, без ВВД.

Нема им се дадем без битка.

От статия в Спортала,
https://www.sportal....php?news=869304

коментар номер 39 :

Аз
(Гост)   39
отговор  24 октомври 2020 | 23:58
С мъка, ама си го взехме мача. Най-важното е това. Каквото и да си говорим.. на равни точки сме с първия. При все всичко, което ни се случи. Пред всички основни конкуренти сме, така че колко и да сме зле, все така да сме. Играта в даден момент ще се подреди, когато се завърнат всички липсващи, без ВВД. Нема им се дадем без битка.

ТИ?  :)

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Това с ВАРа почна да става тенденция, а това е притеснително. Супер, че точно Фирмино и Жота вкараха, но МОТМ е Мане, спор няма.

Играхме много слабо, но с оглед на ситуацията не ми дреме. Точките са важни, а днес са три. Сити пак с издънка, Юнайтед, Челси и Арсенал са зле. Затова ако ще да играем в нашто наказателно само и срещу Фулъм, ако си взимаме по три точки ще съм ОК.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоbaivan написа на 24 October 2020 - 11:34 PM :

От статия в Спортала,

коментар номер 39 :

Аз
(Гост)   39
С мъка, ама си го взехме мача. Най-важното е това. Каквото и да си говорим.. на равни точки сме с първия. При все всичко, което ни се случи. Пред всички основни конкуренти сме, така че колко и да сме зле, все така да сме. Играта в даден момент ще се подреди, когато се завърнат всички липсващи, без ВВД. Нема им се дадем без битка.

И аз прочетох един коментар, който беше 1:1 който писах тук и пак беше с никнейм "Аз". Понякога и аз го ползвам този в Спиртала, но в случая не бях аз :D

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

oZZy

oZZy

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Според мен тая мега фалшива дузпа даде криле на отбора на Шефийлд. Иначе спокойно можехме да ги бием с доста.

Отделно и не играхме добре според мен. Вдигнахме много оборотите след техния гол, момчетата се стараха, ама или не са във форма, или тактически нещата не бяха ясни, не мога да преценя. Определено може да се каже, че ги бихме защото имаме по-добри играчи.

Гомес игра добре, Фабиньо също се справя, ама за мен в този мач се видя огромната липса на Ван Дайк при борбата за високите изритани топки. Нито Гомес, нито Фабиньо могат да се справят. От там вече не можем добре да ги пресираме и да ги вкарваме в тяхното наказателно поле. Може би заради това Клоп беше сложил 2ма халфа пред защитата, ама те много често не бяха близко до защитниците за да помагат.

Тоя Драгоев чест му прави, че си каза, че няма дузпа, ама след това за гола на Фирмино какви ги коментира за тая засада - явно не разбира правилата.

Отделно съдията е мега идиот. Ако някой може да погледне пак, в 90+ минута Салах изкара топката в тъч. Нашите вече аха да тръгнат да се подреждат за да пречат при изпълнението и един от Шефилд изпълни тъча сигурно с 15-20 метра по напред. Просто взе една топка и я хвърли и това пред погледа на съдията.

П.С, Къртис не игра. Явно много е разочарова Клоп в предния мач.

dvd1964

dvd1964

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Смущаващо е да се види как във втори мач променят правила, за да ни прецакат. И то само седмица след опита за осакатяване на Ван Дайк. Андре Маринър се произнася дали нарушението е на линията, но не вижда, че изобщо няма нарушение! Възхищението ми към Клоп стигна нови висоти - какво самообладние при тази поредна несправедливост. Други "велики" меринджеи щяха да вият като линейки и да разиграват циркове на тъча. Такъв Джо Гомес искам да гледам. Важна победа в труден момент.

Taipan

Taipan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
А, аз взех да си мисля, дали Клопо не е сърдит на Хендо и Джини, че ги пусна само двамата халфеве, да им се отели вола от тичане :sarcastic: , ама без особена файда! Към края, като пусна Чичи и Минамино, всичко си дойде по местата, мачът се затвори...

livernas

livernas

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Отмина и този мач.. Най-важното (за пореден път), беше победата и трите точки. Браво на момчетата за високия дух и настроение. Въпреки поредната гавра на ВАР. Тези идиоти от ФА, вече колаят дъното. След всяко некомпетентно решение, се взема още по-некомпетентно. И това в опит, да се опитат да докажат че са били прави.. И следва още по-дълбоко затъване. Вече почти нямам съмнение, че англичаните са една от най-тъпите нации. Понякога, направо ме е яд, че любимия ми Ливърпул е английски отбор. Както и да е.. Продължаваме напред. Имам чувството, че идиотите от Евертън днес няма да победят Саутхямптън.. Но, все повече се убеждавам, че този сезон няма да е като предишния. Силите са доста изравнени.. Несъмнено, ще ни е по-трудно да спечелим титлата. Но въпреки всичкото рязане, контузии и т. н., все още сме фаворити и сме най-силния и добре играещ отбор. Продължавайте така, момчета.. YNWA.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоbaivan написа на 24 October 2020 - 11:34 PM :

От статия в Спортала,

коментар номер 39 :

Аз
(Гост)   39

Със сигурност в този сайт това не съм го поставял аз Бай Иване. Аз дори не ги чета тези сайтове, какво остава да пиша там и да си прекопирам нещо писано тук от мен.
Интересно кой го мързи толкова да напише нещо, че да копира мнения от форум и да ги пуска в сайт.
Коментари ли искат да трупат, толкова много им харесва написаното ли :sarcastic:

До ся не бях виждал този похват.

Plovdiv_1926

Plovdiv_1926

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Как имате нерви да четете в Спортал коментари, те 2/3 са простотии.

Иначе важна победа, нужно беше малко спокойствие след издънката с Вила и порязването миналия кръг.

EmoRadev

EmoRadev

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
В този мач не беше проблема липсата на ВВД. Шефилд играха по същия начин както Вила и ако имаха играчи като Макгин, Баркли и Грилиш, нещата можеха да са грозни. Аз честно казано не разбирам защо чак второто полувреме Жота бе върнат по-назад, но по-добре късно, отколкото никога. Страхотен мач на Хендерсън и Джини, които бяха пияните моркови между 4 противникови футболисти при всяка втора топка, но въпреки това отнеха и съхраниха вледение безброй пъти.Трябва да намерим решение за тези дълги топки възможно най-скоро.

flyhorse0906

flyhorse0906

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоoZZy написа на 25 October 2020 - 12:12 AM :

Отделно и не играхме добре според мен. Вдигнахме много оборотите след техния гол, момчетата се стараха, ама или не са във форма, или тактически нещата не бяха ясни, не мога да преценя. Определено може да се каже, че ги бихме защото имаме по-добри играчи.

П.С, Къртис не игра. Явно много е разочарова Клоп в предния мач.

За мен проблемите в този мач бяха най-вече заради тактическата постройка.Сега не знам кой от четиримата напред трябваше да помага на халфовете, ама не бяха добре нещата в средата на терена, особено първото полувреме.А Къртис не игра, първо заради формацията, с която излязохме и второ, когато трябваше да се правят смени, трябваше някой опитен като Милнър да влезе да уплътни средата.Аз съм сигурен, че Къртис ще е титуляр срещу Мидтиланд.

2 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 2 гости, 0 анонимни