Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

06.03.2018 Ливърпул 0-0 Порто (ШЛ - 1/8-финал)

• Please log in to reply
24 отговора на тази тема

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоinka написа на 07 March 2018 - 04:01 PM :

Вчера срещах хора, които се колебаеха дали да не гледат много по завързания мач на ПеЕсЖе и Реал. Е, честно има ли некой от нашите, който да е избрал ония мангасари?

Поздрави за публиката на Порто - чудесно представяне, по едно време си мислех, че ще им пуснат едно голче, ама само ако беха вкарали нашите преди това. Не стана.

То не  беше много сложно. Нашият мач на телевизора, песежето на лаптопа пред мен, ама си гледах нашия мач и хвърлях само по някой поглед на другия.

Поздрави и за Копа. И Касияс е поздравил специално Копа, защото като минал пред нея и нашата публиката му ръкопляскала. Това му е последен мач в Шампионската лига.

EmoRadev

EmoRadev

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Аз ги гледах и двата паралелно и въпреки това само желанието да гледам наш'те как се класират отложи срещата ми с възглавницата. За мен и двата мача бяха изцяло лишени от каквато и да е интрига. Нашия мач ясен, ама онея в Париж играха предимно пред вратата на ПСЖ и то без особен заряд. 2 скучни мача, според мен.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
За първи път от има-няма 20 години заспах на мач на Ливърпул. Честно казано очакванията ми бяха по-близо до 2:2 отколкото до 0:0.

Liverpool-Angel

Liverpool-Angel

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоinka написа на 07 March 2018 - 04:01 PM :

Вчера срещах хора, които се колебаеха дали да не гледат много по завързания мач на ПеЕсЖе и Реал. Е, честно има ли некой от нашите, който да е избрал ония мангасари?

Поздрави за публиката на Порто - чудесно представяне, по едно време си мислех, че ще им пуснат едно голче, ама само ако беха вкарали нашите преди това. Не стана.

Последно искам да отбележа Салах. Ако някой още си мисли, че е недостатъчно звезден, за да го искат най-богатите... Нон-стоп него дебнеха да изловят. Веднага се разбра като стана да загрява. Като влезе пък да не говориме. Човекът верно е станал тотален нечовек-фараон. Box office отсекъде. И самият той е напълно наясно с това.

Съгласен изцяло. Сега дано имаме умни хора в щаба и да изкарат маса пари от това, че Мо е на гребена на вълната. И не само в Египет!

never back down

never back down

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Искам само да кажа, че не същестува мач заради който да не гледам Ливърпул. Ако ще финал на ШЛ и на Световното да има, а ние да играем контрола с Бистришките Тигри, изобщо не ме интересуват.

Всъщност като се замисля, трудно се сещам за неща, заради които да не гледам наш мач.

Снощи не беше най-голямото възможно зрелище, нямаше интрига, но на мен си ми беше кеф, защото знаех че отбора ми се класира на 1/4 финал, при това без да се напъва изобщо на реванша.  Дай боже повече такива мачове да имаме. Пък който иска да ни гледа, негова си работа.

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни