Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

14.05.2017 Уест Хям 0-4 Ливърпул (ПЛ - 37 кръг)

• Please log in to reply
51 отговора на тази тема

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 37 кръг
Дата: 14.05.2017

Ден: неделя
Час: 16:15
Стадион: Лондон Стейдиъм
Телевизия:

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Ако искаме нещо да постигнем трябват кардиналн промени, не на два/три поста, а на поне пет.
Задължително трябват поне двама мислещи играча и трима можещи.
Иначе ще си седим около 3-8 място.
За съжаление това е реалността.
Честита победа все пак

morski

morski

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Хубава чиста победа, дошла малко внезапно с оглед началото на мача. Разнообразихме малко играта си и резултата не закъсня. Тука трябваше да качим на голяма разлика, но много брак в нашите футболисти, дано не е решаващо после.
Искам пак да кажа колко е важен Коу за нас и как ни трябва поне още един с неговите качества. Без такива футболисти нямаме никаква идея в играта и топката се блъска само. Дано остане в състава и да надградим с качество около него.
Сега остава още един финал за нас и чакаме съперниците ни да се спънат евентуално.

baivan

baivan

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ч Е С Т И Т О

.още сме трети, ще задържим поне четвъртото

Благодаря на целия отбор, осигуриха ни още една спокойна седмица до финала.

Опрощавам предишните издънки на всички и до нови висоти наесен

:drinks: :novkov2: :scarf:

:ynwa:

Raybeez93

Raybeez93

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Има още един мач.. страхотен мач, но нека не се радваме предварително!

Plovdiv_1926

Plovdiv_1926

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

През второто босът направи промяна в постройката- върна Коутиньо като плеймейкър, заиграхме отпред само с Ориги и Стъридж, и резултатът бе видим. Дано е разбрал, че ни трябват именно такива ротации по време на сезона и вероятно ако ги бяхме правили по-често щяхме да сме по-напред в класирането.  Остана една крачка към постигането на целта, "We shall not slip", както се вика. За мен все още имаме реален шанс и за тройката- Сити имат шанс да се подхлъзнат я с УБА, я с Уотфорд. В неделя дано изиграем мач със същия краен резултат. Да се надяваме Дани  пак да играе, можем да го видим отпред и с Фирмино и пак Коутиньо на мястото, където е най-добър- зад нападателите, и съм убеден, че ще ги смажем.

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Честита, много важна победа! Много ми е мъчно за Стъридж, че е толкова чуплив, иначе безаплационно е един от най-добрите в Лигата. Дивачето още много хляб има да изяде, докато заслужи поне обувките на Стъридж да носи.

Остана по-трудния мач, дано не се издъним в края...

Трябва Арсенал да останат 5-ти, няма да го приема тея утрепки, гнусни да ни изпреварят. Ега Челси ви пръсне кофата на финала, воайори прогнили!

Честно ли някой през изминалата седмица творяха мозък по адрес на Коутиньо колко бил прехвален и направо да си го продаваме? Кой е последния халф на Ливърпул с подобни показатели, въпреки отвратителната контузия през Ноември:

Philippe Coutinho 2016/17 16 goals 10 assists Absolute Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
Това май е първият сезон в който не сме загубили в нито един мач в Лондон

NikolaY

NikolaY

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
50% от работата е свършена, отново сме крачка пред Арсенал и мангала. За другото не ми се пише въобще, че така както ги бихме 4:0, така можеше и мача да се развие в друга насока, но на този етап това не е важно. Честита победа и поне 1 седмица ще дишаме спокойно.

men4o

men4o

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
През седмицата казах, че това ни е по-лесния мач......искрено се надявам да съм се заблудил.
Първото полувреме до гола на Дани направо бях полужив, полуумрял.
Победителите не ги съдят, няма да го правя и аз сега.
Трябваше обаче да не показват някои футболисти лакомия в този момент , головата разлика може да ни помогне за 3-тото място.
Още веднъж от мен , видя се каква беше грешката предния мач на Клоп , трябваше Стъридж да е титуляр. Днес той направи разликата .
В неделя още по-изразително. :lfc2:

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
Имаме 75 гола,  само Челси има повече 76

п.п. Кога е жребия :) :) :)

Публикувано изображение

S.Gerrard

S.Gerrard

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоScarface написа на 14 May 2017 - 05:18 PM :

Това май е първият сезон в който не сме загубили в нито един мач в Лондон

В ерата на Висшата Лига - да.

stroshev

stroshev

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
С тоя резултат по лесно се гледа следващия мач...много важна победа...искаше ми се накрая още гол два че може да са важни а имахме възможности ама айде няма да  мрънкаме ��

drenski

drenski

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Две неща: Честито и умната срещу Мидълзбро.

В темата по време на мача пак прочетох уникални неща. Обещавам си сам на себе си друг път да не си го причинявам. През седмицата на лични получих мнение, че не било честно да използвам това, че мога да бъда ироничен, за да бъда ироничен ?!?! Обещах вече да не го правя. Толкова.

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Публикувано изображение

Net spend boys!

never back down

never back down

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Не камък, а планина ми падна от сърцето.

Изключително важна победа. Повече от важна.
Изобщо не ме интересува в момента колко били играли УХ, съдията дали ни бил помогнал, или не бил.
Ако трябва да има претенции някой към съдиите през сезона, то това сме ние, защото интрига за 4-тото място отдавна нямаше да има,ако арсенал и Манго не бяха спечелили поне 10-12 точки след груби грешки на реферите.

Хареса ми отбора днес, най-вече защото отново се видя идея в играта. Не коментираме противника колко ни се е противопоставил, колкото играха днес УХ, толкова играха и Уотфорд и УбА, ама там с родилни мъки взехме мачовете.

Промяната на постройката на игра, заиграването с 2-ма нападатели, даването на Коутиньо на по-централна роля, дадоха резултат.
И тук няма как да не се зачудя, защо не виждахме по-често през сезона подобни решения от страна на Клоп? Тогава когато беше видно, че нещата с онова 4-3-3, не се получават , ние продължавахме да си играем по един и същ начин, без никаква промяна.
Ми вижда се, че можело, и че води до резултат.
При липсата на Мане, Дани Стъридж е човека който може да даде острота на този отбор, и това се видя днес. Може да пробие, да излъже няколко играча, може да играе на ръба на засадата, да търси топката. Нещо което адски много ни липсваше в предходните мачове.

Има надежда за нещо по-добро. За пореден път ще напиша, че за мен Клоп е най-добрата ни надежда за отлепяне от дъното,но всичко това не означава,че когато нещата не вървят, трябва да се спестяват критиките.
Нормално беше в последните седмици да има негативно настроение във форума. То какво друго да очаква човек при играта която показвахме ? Не може да се очаква всеки да пее и греее от щастие в следствие на това което вижда.

Предстои ни още 1 мач. Не бива да казваме хоп, преди да сме скочили, но за мен голямата крачка към ШЛ, я направихме днес.
Виждам,че има колеги които се ядосват на това,че не сме победили с по-голям резултат днес. Може и да си е за ядосване,нека първо да сме сигурни за 4-тото място, пък после да гоним евентуално 3-тото, ако Сити сбърка някъде.
Ще имаме възможност последния кръг да гоним евентуално по-голям резултат, ако това е необходимо.

Засега аз съм повече от доволен от това което стана.  Довечера за пръв път от ще погледна мач от италианското първенство, и ще стискам палци на Ювентус да не загуби от Рома. Нещо което по-всяка вероятност би ни осигурило правото да сме сред поставените при жребия на квалификациите за ШЛ.

Честито колеги. Има лъч надежда занапред. Много работа обаче трябва да се свърши, за да не ни се налага да празнуваме влизане в 4-ката, а да празнуваме печеленето на титли и купи.
Днес може би изковахме някаква база над която да работим в идните месеци. Ще ни трябва умна работа на пазара, за да можем идният сезон да бъдем по-силни от този който изминава.

YNWA

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
Карата за Коу :)/>

Great result for @LFC @WestHamUtd poor but had a few injuries. Apologies for talking about Coutinho so much but he was f*****g brilliant!

------------------
Klopp: "The first thing I said to the boys in the dressing room after was: 'One more time, one more game.'"

Freack

Freack

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
0-4, три греди и куп спасявания на Адриан. Определено второто полувреме се видя друга игра на отбора, игра която липсваше в последните месеци. Също и Стъридж напомни за себе си, жалко за него защото тези контузии провалиха една обещаваща кариера, но днес игря страхотно. Без съмнение за мен Коутиньо е играч на мача, 2 гола и асистенция. Другата седмица повтаряме резултата няма какво да стане.

baivan

baivan

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоScarface написа на 14 May 2017 - 05:23 PM :

Имаме 75 гола,  само Челси има повече 76
п.п. Кога е жребия

Челси имат и мач по-малко, както и други отбори, но може да се преборим за най-добро нападение

Жребият за плейофите се тегли на 4 август 2017 г. Първите мачове са на 15 и 16 август, а реваншите на 22 и 23 август 2017 г.

EmoRadev

EmoRadev

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Някак не отива след победа 4:0 да се търсят кусури, обаче много лакомия. Айде Стъридж винаги е играл малко по-егоистично от всички, но на Ориги и Коутиньо не им отива. Нали уж претендираме да сме отбор, а не сбирщина от индивидуалности, какво стана днес?

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни