Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

21.05.2017 Ливърпул 3-0 Мидълзбро (ПЛ - 38 кръг)

• Please log in to reply
48 отговора на тази тема

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 38 кръг
Дата: 21.05.2017

Ден: неделя
Час: 17:00
Стадион: Анфийлд
Телевизия:

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Аз ще кажа само ЧЕСТИТО и ще сложа няколко снимки от победата днес.Те казват доста.
Разбора ще оставя на по-разбиращите от мен :)

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Hooligan2017

Hooligan2017

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Честито на всички ! Вървим на прав път макар да е трудно и бавно !

Сега някой ако може да каже с кой отбори точно ще играем квалификация за ШЛ и кога.

П.С. Карамелите големи курви ..

konov23

konov23

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Ливърпул изпълни целта си за този сезон. Аз лично съм доволен.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Честито на всички! Дано задържим тенденцията от последните 4 мача поне до 15-я кръг догодина! Дано се привлекат правилните футболисти и догодина сме в борбата за титлата поне до последния кръг!

Raybeez93

Raybeez93

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Честито на всички. Сезонът не е най-успешния, но поне има израстване в представянето ни и основната цел е постигната. Сега предстои лято, в което наистина трябва да се вземат правилните решения, ако искаме да постигнем повече през следващия сезон.

stroshev

stroshev

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Честито и от мен...побеля ми косата първото полувреме но се справихме. Постигнахме целта с 4 то място и участие в ШЛ....отчитаме труден и бавен но все пак прогрес на отбора. Сега от огромна важност е какво ще се случи на трансферния пазар за да не повторим последното си безлично участие в ШЛ..Догодина искам да сме в борбата за титлата докрая. Сега да се насладим на лятото и КОР за Ман Юнайтед сряда...

drenski

drenski

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Честито!

SUPPORT and BELIEVE!

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
Job done. Back where we belongПубликувано изображение

Robbie B F

Robbie B F

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Да разбирам ли че нЕма да махКаме Клоп, щот не става?

Дано се подсилим за догодина и да гледам Милнър и Лалана, като опции... на резервната скамейка. Специално Лалана е футболистът с най-големи амплитуди в своето представяне. Както може да направи приличен мач /повече не може/, така и да те накара да се чудиш тва професионален футболист ли е или е 11-12 годишно момиче с нарушени двигателни функции.

В крайна сметка постигнахме някакъв напредък, което дължим на мениджъра и силно се надявам на Клоп да бъдат осигурени достатъчно средства.

men4o

men4o

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Успяхме да заслужим мястото си по Ливърпулски ( с кански мъки и нерви).
Доволен съм.
Нека това чувство да продължи и лятото. Най-вече с пари и нужните и ПРАВИЛНИ трансфери.
Бог напред и ние след него.
Ето и вероятните ни съперници , с известни усповности.
Публикувано изображение

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоRobbie B F написа на 21 May 2017 - 06:26 PM :

Да разбирам ли че нЕма да махКаме Клоп, щот не става?

Дано се подсилим за догодина и да гледам Милнър и Лалана, като опции... на резервната скамейка. Специално Лалана е футболистът с най-големи амплитуди в своето представяне. Както може да направи приличен мач /повече не може/, така и да те накара да се чудиш тва професионален футболист ли е или е 11-12 годишно момиче с нарушени двигателни функции.

В крайна сметка постигнахме някакъв напредък, което дължим на мениджъра и силно се надявам на Клоп да бъдат осигурени достатъчно средства.
Колега това в часта за Лалана ми прилича на мнение на 11-12 годишен с нарушени мозачни функции :suicide: .
Честито на всички,сега да взимаме футболяги и да върим на гори към голдън ская!

ggentatzu

ggentatzu

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Честита победа и класиране момичета и момчета. Поставената цел е постигната, няма от какво да съм недоволен, като цяло. Потрудиха се всички и резултата е налице. Харесаха ми днес головете, имаше хубави комбинации, на кака Линда усмивката... абе днес съм с червените цайси.
Поводът е прекрасен за употреба на високо и слабоалкохолни напитки със съотвените мезета, салати или каквото там му се консумира на човек.

Cheers lads...

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
Евала и на Монката. Ако се не лъжа четвърти "сух" мач

С Лукас май сме чао

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображение

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
Честито! Успяхме най-после! Аз оставам резервиран малко в радостта си. Очаквам лятото с огромен интерес.

LFC77

LFC77

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Честито на всички! Имам един въпрос  -  Мачът на мангалите не е ли от значение за 4-тото  място?

Old follower

Old follower

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоLFC77 написа на 21 May 2017 - 06:54 PM :

Честито на всички! Имам един въпрос  -  Мачът на мангалите не е ли от значение за 4-тото  място?

Не е.

LFC77

LFC77

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоOld follower написа на 21 May 2017 - 06:56 PM :

Не е.
Би ли разяснил? Победителя в Лига Европа ( в случая дано е Аякс) се класира за Шампионска лига. Ако са мангалите, не заемат ли 4 - тото място от квотата на Англия?

Old follower

Old follower

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Който спечели ЛЕ, е класира за ШЛ с квотата от ЛЕ.
Не заема място от четирите първи във ВЛ.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоLFC77 написа на 21 May 2017 - 07:02 PM :

Би ли разяснил? Победителя в Лига Европа ( в случая дано е Аякс) се класира за Шампионска лига. Ако са мангалите, не заемат ли 4 - тото място от квотата на Англия?
Това е обяснявано трицифрен брой пъти, във всяка една тема. Носителят на ЛЕ си има отделна квота и НЕ засяга 4-ката във ВЛ (или в която е там страна). Той си влиза отделно директно в групите, като по този начин квотата на съответната му държава става +1. Но не може да е +2 - затова ако и Лестър бяха спечелили ШЛ, тогава 4-тият в Англия нямаше да играе догодина в този турнир.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни