Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

29.11.2017 Стоук Сити 0-3 Ливърпул (ПЛ - 14 кръг)

• Please log in to reply
48 отговора на тази тема

cyberfan

cyberfan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames
Крауч и още някой от Стоук си искаха дузпата. Дали имаше такава, не знам, не съм гледал детайлни повторения, пък и не ме интересува.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоcyberfan написа на 30 November 2017 - 04:49 PM :

Крауч и още някой от Стоук си искаха дузпата. Дали имаше такава, не знам, не съм гледал детайлни повторения, пък и не ме интересува.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Виж мнениетоcyberfan написа на 30 November 2017 - 04:49 PM :

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

При всяка подобна ситуация във всеки мач някой вдига ръце да иска дузпа. Не знам дали го правят по инстинкт или се опитват по този начин да окажат натиск върху съдията. Понякога, като видиш на повторението за какво са вдигали ръка, си казваш - тия нормални ли са?

men4o

men4o

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоDacheff написа на 30 November 2017 - 02:15 PM :

Според мен имаше такъв опит в темата за коментари по време на мача. Може и да бъркам. Но нали ние като бием все я съдията ни бута, я другият отбор е за Чемпиъншип (Челси няма да върнат трите точки от Суонзи, макар че те са по-назад от Стоук, нали), я нещо не сме заслужили... Имаше и такъв коментар вчера там. Знаеш как е :)

Дачка неуспешен опит за заяждане с песимистите.
Тоя път по инерция си търсиш с някой да се заядеш. Никой не постави под съмнение редовността на гола , само Ники просто попита дали е била излязла , ама ти веднага съзря негативизъм.
Айде барем  не почвай , тъкмо са се закротили нещата , бием си кат пичове. :lfc2:

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Менчо,топката беше излязла ,но не бях сигурен дали с цялата си обиколка,та за това попитах?Не и за провокирам.Не припадайте от тоя мач,ок имаме отлично нападение,но до там.Тия Сток са от чукундур до чукундур.Щом Крауч който е набор на Клинт Истууд им е най добрият играч?За да сме обективни ,аз също мисля че Минъоле беше за червен и поздравявам хората най вече Скарфейс за точната им преценка.Началото на края идва за моят любимец и Милнър.Да бъда и по точен не харесвам никой от средата,с тези халфове няма да стигнем до върха....

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Абсолютно, Ники. Нито един от текущите ни халфове не е за отбор борещ се за отличия. Ако трябва да съм честен от всичките в момента бих оставил само Лалана, ако го броим за по-централен халф, въпреки че в първите 2 години от престоят му, му бях най-големият критик. Може би и Груич заслужава някакъв шанс, поне да го видим какво представлява. Ако някой от текущите 3-ма иска да е ротационен играч за купи и да влиза при 3-4:0 да убива темпо, може да остане.

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Дано с идването на Кейта започне ,,модата,, на наистина техничните и прагматични халфове ,които да придадат един наистина печеливш облик на обичаният ни отбор,а не да бъдем проблясваща звездица

men4o

men4o

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Ники , че аз това казах , ти просто попита. А във футбола ти е ясно , че е излязла когато нито една част от топката не докосва (или по-точно не е над )линията. Всичко останало е "вътрееее".
За халфовете ни не мисля , че в последно време има особени разногласия , с мааалки изключения.
Все още има тук там някой който все още мисли, че капитана ни е някакъв футболист.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
излязла е когато е минала с цялата си окръжност линията!!!
Колкото до Хендерсън , това, че е футболист е вън от ваякакво съмнение. Поне половината от 27-8 годишният си живот е играл футбол. Взима торба пари, национал на страната си е, така, че не може да се каже, че не е "някакъв футболист". Точно такъв е.
Друг е въпроса колко е добър и как се спрвя, но определено е футболист, професионалист.

neversurrender

neversurrender

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Има един Хендерсън от Пирин, не е по-лош, халфче, голям гол заби от пряк-свободен, да не е роднина на нашия?

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни