Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

12.08.2018 Ливърпул - Уест Хям (ПЛ - 01 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
49 отговора на тази тема

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 01-ви

Дата: 12.08.2018

Ден: Неделя

Час: 15:30

Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Ще го гледам тоя мач!
Ега бием :)

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Дано започнем с настроение, добра игра и най-важното с победа. Нека още от първият кръг да покажем, че играем за титлата и ще я спечелим.

Sent from my F8331 using Tapatalk

S.Gerrard

S.Gerrard

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip
Клоп каза снощи, че Гомез ще е готов за мача. Матип и Клаван са аут, Ловрен няма да бъде изобщо в групата тъй като поднови тренировки едва в понеделник.
Бил впечатлен от формата, в която се намира Хендерсън и въпреки че го отписа за двубоя с чуковете, има вероятност да вземе участие в неделя.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Най-накрая нещо смислено.

Jurgen Klopp

Jurgen Klopp

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Съдия ще е А. Тейлър

s0Ldi3r

s0Ldi3r

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Liverpool v West Ham United
Games won: 73 Games drawn: 36 Games lost:
28

Последните 3 мача в първенството

Liverpool 4-1 West Ham United
West Ham United 1-4 Liverpool
West Ham United 0-4 Liverpool

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Ами пак 4-0/1 и това е :)

Sent from my F8331 using Tapatalk

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Алисон
Трент-Гомез-Ван Дайк-Робертсън
    Кейта-Джини-Фабиньо
Салах-Фирмино-Мане

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Интересно ми е с каква тройка в центъра ще излезем. Принципно Хендо очаквам да е титуляр, но с оглед на късното включване към подготовката, вероятно няма да стартира.

Аз очаквам в центъра Фабиньо, Кейта и Вайналдум. Което би било ОК. Въпросителната ми е само ако няма здрав втори централен защитник какво правим. Тогава очаквам Фабиньо да започне като централен защитник, което ще означава Лалана или Шакири в халфовата линия.

Red One

Red One

Not English, but Scouse

• Потребители
Гомез да почива. Много е слаб, особено с тия салкъми и очакващите се центрирания. Фабиньо да е до Ван Дайк. Отпред Кейта, Шакири, Джини. И пак имаме две линии с по двама нови. Ако не ни тръгне отпред, ще берем ядове.

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори

Виж мнениетоDacheff написа на 09 August 2018 - 08:34 AM :

Интересно ми е с каква тройка в центъра ще излезем. Принципно Хендо очаквам да е титуляр, но с оглед на късното включване към подготовката, вероятно няма да стартира.

Аз очаквам в центъра Фабиньо, Кейта и Вайналдум. Което би било ОК. Въпросителната ми е само ако няма здрав втори централен защитник какво правим. Тогава очаквам Фабиньо да започне като централен защитник, което ще означава Лалана или Шакири в халфовата линия.

Джини, Милнър, Кейта. След като всички говорят, че Фабиньо не се е настроил напълно към начина на игра, няма логика да го пуска титуляр още в първият важен мач. Отгоре на това си е рисково да излезем с двама нови от трима общо халфа.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоRed One написа на 09 August 2018 - 09:13 AM :

Гомез да почива. Много е слаб, особено с тия салкъми и очакващите се центрирания. Фабиньо да е до Ван Дайк. Отпред Кейта, Шакири, Джини. И пак имаме две линии с по двама нови. Ако не ни тръгне отпред, ще берем ядове.

Tи гледал ли си го Гомез като централен защитник? А Фабиньо?

Иначе и според мен Гомез си плаче за наем де. При някой като Тони Пюлис, белким го научи да играе в защита като десен бек.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
И аз мисля, че ще излезем с Джини, Милнър и Кейта. Отпред тримата са ясни, а отзад ще пусне Гомез, зашото е най-опитната ни алтернатива. Единствената въпросителна за мен е дали на десния бек ще пусне ТАА или Клайн. Клайн би трябвало да е избор пред ТАА поне за началото на сезона, защото е с отбора от по-дълго и би трябвало да е в по-добра кондиция. Аз лично съм леко притеснен, защото тия ни бяха големи душмани до преди последните 3 мача. Играехме доста тегаво с тях, но и тогава треньори им бяха разни дефанзивни говеда. Ако Пелегрини тръгне да се надиграва, може и да си тръгнат с 5-6 гола, но ако се затвори, може и да е тегаво до първия гол. Аз лично очаквам трудна победа с 2:1.

Steve_G

Steve_G

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Добре пишете за Милнър, ама той е с 15 шева на челото. Едва ли ще са зараснали за една седмица.

neversurrender

neversurrender

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Очаквам състава от мача с Наполи да е титулярния срещу УХ, единствената въпросителна е Клайн или Трент, вторият беше в дълга почивка като Хендо и Ловрен, но е по-вероятно да започне като титуляр, това вече ще го прецени Клоп.

Публикувано изображение

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Милнър има шевица на главата, а Гомез беше леко контузен. Не съм убеден в тия състави, дето пускате.

stunnyss

stunnyss

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Мен по ме притеснява с каква нагласа ще излязт играчите на терена. Ако се пренавият мача ще е доста труден. Искам победа, но нищо чудно да завършим равен. И Уест Хям са с много нови играчи и предполагам ще се затворят и ще ни дебнат на контри. Много е важно как ще работи пресата ни за да им спираме атаките в зародиш. Очаквам грозна победа с 1 - 0.

blunt

blunt

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Жалко, че разкараха Евра. Рийд пък им е контузен. Ако Пелегрини не ги е стегнал, ще са си отново смешници в защита. Ако трябва резултат да прогнозирам, бих казал 2-1.

Надявам се този сезон всеки път, когато вкараме 2 гола, да бием. Миналата година се сещам за поне 4  мача, в които 2 вкарани гола не ни стигнаха за победата.

Suarez_7

Suarez_7

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Фабиньо, обаче, е под въпрос за мача, напуснал е тренировката днес.

Fabinho a doubt for Sunday. Left melwood with the club doctor this morning with a knock.

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни