Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

12.08.2018 Ливърпул 4-0 Уест Хям (ПЛ - 01 кръг)

• Please log in to reply
69 отговора на тази тема

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 01-ви

Дата: 12.08.2018

Ден: Неделя

Час: 15:30

Стадион: Анфийлд

Телевизия:

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Страхотно начало за нас ! Всички бяха на ниво но особенно ме впечатлиха Кейта както и Милнър . Дано продължаваме все така и да не се главозамайваме защото тея Уест Хям нямаха никакъв живец във тях ...

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Чуден мач. Имаше всичко, което искахме, а и сякаш знаехме, че ще видим...

В момента няма нещо за което да се хванем като слабост.  Здрави ли са момчетата, ще им дадем яка битка на Сити.
Много важна победа с оглед на всичките очаквания към отбора, както от нас самите, така и от всички анализатори и чужди фенове.
Много важна суха мрежа за Алисон.

Абе изобщо приказка.

Има едно лошо нещо от всичко това и то е, че сега ще играем отново чаааааак другият понеделник мамицата му..

YNWA

0ne

0ne

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Убивай ! Благодаря, Ливърпул!

Gandalf

Gandalf

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Просто ХЕВИМЕТЪЛ! Нека тази неземна музика продължи още 37 пъти!!!!!

https://www.youtube....h?v=-QEb0iZ9uxc

п.п Да ме прощава Стив Харис.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоHooligan2017 написа на 12 August 2018 - 04:25 PM :

Страхотно начало за нас ! Всички бяха на ниво...

Toчно това доведе до това следващото, защото всеки играе толкова колкото му позволи съперника:

Виж мнениетоHooligan2017 написа на 12 August 2018 - 04:25 PM :

тея Уест Хям нямаха никакъв живец във тях ...

Много силен старт. Единственото важно бяха трите точки. Хванахме чукчетата в подходящ момент, защото не са сработени. Сега гледаме към следващия мач, който е след 8 дни.

rakapy

rakapy

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Ами, много яко начало.Да разбием отбор,който направи 100 млн. селекция и има опитен треньор си е за адмирации.
Браво на отбора и Пеле този път ще познае, това е шампионско начало..

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Супер мач беше. Шампионско начало. Дано така продължи и сезона. Играхме доста добре и със самочувствие. Всичките ни играчи се раздаваха и бяхме като машина. Вярно, че УХ не е сред топ 6, но си е корав отбор можещ да направи мача ти черен, ако ги подцениш. Е за щастие нашите излязоха мобилизирани и си свършиха работата още през първото полувреме и напрежението изцяло изчезна (не че видях да играят с такова, но пропуснах първите 20 мин и за това). Красива и реултатна победа и взети 3 точки, което си е най-важното.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Чудесно обнадеждаващо начало.

Миналия сезон гледах два мача на Лайпцег специално, за да добия представа за Кейта, но той не ми стана много ясен. В Лайпциг играеше в по-задна позиция отколкото днес и не ми беше съвсем ясно какво ще иска Клоп от него.  Затова днес през първото полувреме много му се зарадвах. Ясно е какво ще иска и защо го купи цяла година преди да облече червената фланелка.

Третията ни гол беше от засада, макар и доста тънка, защото най-близкият до камерите защитник беше изостанал малко. Това е лошото на изкуствените засади - за 90 минути няма начин реферите да не пропуснат някоя или защитниците да не закъснеят в някой момент.

Арсенал и Сити няма да завърши с 4 гола разлика, Затова имам въпрос - нахално ли ще бъде сега, като ни сложат под номер 1 в таблицата, да пожелаем да си стоим там още 37 кръга?

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Победа постигната с лекота,единственото което я помрачи беше гола от засада.Играч на мача -Милнър,човека беше на всякъде,среда ,дясно крило,откриваше се постоянно,биеше ъглови,центрирания,а падайки каква асистенция направи.....

Bellamy

Bellamy

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Имах чувство,че това е 39 кръг от миналото първенство.Никаква загуба на форма,само че с още повече ъпгрейд.И Вайналдум щом ми хареса,раутите стават сериозни май...
Стъриджбой,остани здрав.Моля те!!!

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Милнър с тази превръзка на главата ми изглежда като железен войник излязал от виетнамската война. Нема нещо, което да го спре.

С годините става все по-добър  и се радвам, че го имаме в състава.

А УХ не ги подценявайте. Сигурен съм, че ще съсдават много ядове на водещите отбори. Имат доста класа която тепърва ще развиват. Просто днес попаднаха на грешното място в грешното време.
Отбора ни е ужасна класа в момента и подобни резултати, могат да правят така, че противниковият отбор да изглежда слаб, но при чуковете съвсем няма да е така.

Мо Салах

Мо Салах

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Браво машинииии! Новия Велик Ливърпул е тук .
Излизаме агресивно ,нападателно ,вкарваме набързо 3 гола и след това намаляме оборотите .Момчетата си свършиха чудесно работата .За първия гол ,прекрасно нахлуване на невероятния Наби между линиите халфовата и тази на защитата ,прекрасен пас към Андрю и оттам още по прекрасен пас към Мооооо Салаааах хаха
Втория гол прекрасен пас към неостаряващата  машина Милнър и той още по прекрасно към Садиооо .
Третия гол от засада ,но изобщо не ме интересува .Четвъртия влезе головата машина Дани Стъридж и веднага я шибна в кошницата .
Всичко беше прекрасно ,НО имам известни забележки към Клоп . .....Защо се подиграва с такива класни играчи ,като Стъридж ,Шакири и Фабиньо ? И в контролите и днес . Стъридж показва страхотна форма в контролите ,вкарва почти всеки мач .Идва Фирмино ония ден и на три тренировки титуляр ?! Днес дори при 3-0 не пусна нито Стъридж ,нито Шакири а един слаб футболист дефанзивен Хендерсън ,който беше надбягван ,правеше фалове ,изнемогваше .Не е тренирал ,върна се скоро от почивка . Защо не влезе поне Фабиньо ? А защо Шакири не е ползван като халф ,къдевто е по голямата му сила ?
Както и да е ,важни са 3 точки и прекрасната игра на целия отбор !! Вече имаме и вратар и логично суха мрежа .
Само Арнолд да се научи да центрира и нещата ще са още по добри .Защото стила ни е такъв ,че на бековете ни се налага много пъти да се включват и да центрират .
Да се готвят следващите жертви -Кристъл Палас ...

нормалният

нормалният

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Браво момчета! Успешно начало, направихте това , което очаквахме всички! Още 37 пъти по този начин - Амин!

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Хендерсън направи точно това, за което влезе - да не си помислят, че могат да се напънат за нещо повече от загуба. Води 3:0 за какво му е да гони още голове?
Джо Гомес днес ме изненада. По принцип съм го отписал, но днес показа игра. Александър трябва да узрее момъка и може да му лепнат Дъ Грейт. А Милнър е вездесъщ. Срещу такива отбори, когато няма прекалени офанзивни изисквания е великолепен. Всички други също на ниво. А Мане сякаш вкара 2 гола без да гледа към вратата :)

ggentatzu

ggentatzu

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Така се прави. Хващаш първия, пукваш го от бой и оставяш останалите, обзети от тих ужас, да се ослушват и оглеждат, постепенно осъзнаващи какво се случва в лигата...

Freack

Freack

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Страхотно начало на сезона. Но съм сигурен, че днес не играхме на максимум и второто полувреме свалихме темпото. Взехме си мача без особени притеснения. Много добър дебют за Кейта, бяха навсякъде с Милнър. А Фирмоно да се стяга, че Стъридж напира и то много здраво.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоМо Салах написа на 12 August 2018 - 04:46 PM :

Всичко беше прекрасно ,НО имам известни забележки към Клоп . .....Защо се подиграва с такива класни играчи ,като Стъридж ,Шакири и Фабиньо ? И в контролите и днес . Стъридж показва страхотна форма в контролите ,вкарва почти всеки мач .Идва Фирмино ония ден и на три тренировки титуляр ?! Днес дори при 3-0 не пусна нито Стъридж ,нито Шакири а един слаб футболист дефанзивен Хендерсън ,който беше надбягван ,правеше фалове ,изнемогваше .Не е тренирал ,върна се скоро от почивка . Защо не влезе поне Фабиньо ? А защо Шакири не е ползван като халф ,къдевто е по голямата му сила ?
Както и да е ,важни са 3 точки и прекрасната игра на целия отбор !!  ...

Мястото не Бувач е свободно. Защо не се кандидатираш за него. Хем ще можеш да казваш директно на Клоп идеите си, хем ще получаваш директно отговори на въпросите си от него.
Сигурен съм, че нито един от тези, които си изброил, не приема днешните решения на Клоп като подигравка към себе си. Бойчо Величков каза нещо много съществено след мача - във всички отбори играят големи професианилисти. На книга всички те са съгласни, че отборът е над всеки един от тях. Но особено при нападагтелите егото ги кара да бъдат егоисти. Докато Клоп ги учи да не бъдат егоисти.

Мога да се опитам да ти отговоря както аз ги видях нещата, от името на Клоп не мога да говоря. И аз се запитах защо вади централен нападател, а пуска Хендерсън. Съвсем скоро се разбра защо. Защото иска при спечелен вече мач да пробва Кейта и на крилото. И да види отборът точно в тази конфигурация с Вайналдум изнесен на мястото на Кейта.

Стъридж ще трябва много да работи и да се бори, за да заслужи титулярно място. Това, че е направил няколко по-силни игри в предсезонните контроли, не е причина да му се дава титулярното място. Напротив, точно заради само трите тренировки, Фирмино трябваше да играе днес, за да натрупа и игрови минути.
Силно се моля Стъридж да не си заслужи титулярното място "служебно" заради травма на някой от Фирмино, Мане или Салах.

Защо не влезе Фабиньо вместо Хендерсън? Той нямаше ли някаква лека травма в последните дни? А и на Хендерсън, като на Фиермино му трябва игрова практика заради почивката след световното.

Merseysidee

Merseysidee

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
След излизането на Фирмино, схемата ни се промени на 4231 или се бъркам. Дали Клопо не изпробва нови неща за да внедри Стъридж заедно с Шакири?

oZZy

oZZy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Много често първите ни мачове за сезона са били "много интересни", радвам се, че сега си беше "скучен" и си взехме рутинна победа.
За мен МОТМ е Кейта. Аз не го гледах в контролите, всъщност това е първият мач, който му гледам и ме изненада супер приятно.
Да не казвам голяма дума, дано си задържи нивото и да не излезе провал, но в тоя мач ми напомни на Иниеста.  Просто знаеше къде да застане, кога да поиска топката, как да я задържи до последно (при първия гол), и всичко това го прави едно лежерно и без напъване. Забелязахте ли колко често се случи да получи топката спокойно близо до наказателното поле на противника, да може да се обърне, да напредне, да види на кого да подаде....това не е само заради тактиката на Клоп, това не е защото някой му е подавал някакъв мега пас, това си идва от Кейта и начина по който чете играта. Между впрочем както и при Салах - имам много бързи крила, ама колко от тях съумяват да излизат толкова често зад гърба на противника.
Относно Салах и Мане, радвам се, че ги почнаха. Това е голяма доза увереност за тях, както и за Стъридж разбира се, както и чистата мрежа за Алисон.

Сега остава само да си задържим позицията за да ми се сбъднат очакванията:

Цитат

Очаквам много силен старт понеже сме в по-добра форма от конкурентите, това ще създаде еуфория и ще минем по-лесно през Декември/Януари, и след това вече до края на сезона ще си задържим първата позиция благодарение на класата, която добавихме това лято.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни