Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

20.08.2018 Кристъл Палас 0-2 Ливърпул (ПЛ - 02 кръг)

• Please log in to reply
63 отговора на тази тема

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 02-ри

Дата: 20.08.2018

Ден: Понеделник

Час: 22:00

Стадион: Селхърст Парк

Телевизия: Публикувано изображение

Публикувано изображение

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Много мъчна и много много сладка победа. Така се става шампион.

bgscouser

bgscouser

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Тоя Ван Дайк спечели една камара високи топки...евала!

der Bomber

der Bomber

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Chill победа.

Клоп има точните изпълнители, има ясния план какво точно да изисква от отбора и го прави. Не може всеки мач да громим, нито да опитваме глухо да атакуваме толкова прибран съперник.

Добър мач за момчетата и вървим по план.

Taipan

Taipan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Бях позабравил, какво е да имаш силно сърцебиене до 90-та минута! Отпуснах се чак след гола на Мане! Но,....това си е нашия Ливърпул :yes: тръпнем, плачем, псуваме, радваме се, скачаме, но си го обичаме!
YNWA :60:

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Много трудна,но сладка победа.Изобщо не съм очаквал толкова добра игра от КП,много подреден отбор са и съм много доволен от победата.Сигурен съм,че някои от другите фаворити ще ядат бой на този стадион.Суха мрежа,страхотен Алисон,страхотен Салах,браво на момчетата,много точен съдия.В друг сезон и съдия нямаше да получим нито дузпата,нито червения картон,а дори щяха да свирят и дузпа срещу нас.Вървим по график,трудното предстои.

mb10lfc

mb10lfc

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Върджил е великан. Не знам дали имаше въздушен дуел, който да не спечели. Алисън е много спокоен, което се отразява добре на съотборниците му, пък и на нас феновете. Пасовете му също са чуднички. :doubleup: Мо (а и като цяло тройката от пред) още не е навлязъл в ритъм, но въпреки това беше полезен. Връщаше се да помага в защита и даде решаващ пас за гола на Садио. Срещу такива затвортени отбори очаквах да виждаме Шакири и Стъридж, ама на...
Нищо де, победата е най-важна. Честита.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Иба и изстраданата победа... едно кило пот изтече от мен.  Много важна победа, ама много важна. На тоя стадион бая отбори ще си изпатят, в това може да е сигурен всеки.  Адски корав отбор са Палас. Силен физически, имат и бързи играчи, а Заха е едно от най-добрите крила в лигата. Голямо животно е този, топката му се взима адски трудно.

Убеден съм, че без да имаме в състава си Алисон и Ван Дайк, този мач нямаше да го спечелим. Чутовното спокойствие внасят тези двамата.  Днес сякаш "забраната" да се играе с Алисон беше паднала :sarcastic: Един чувал пасове даде този човек и все точни. Някои от тях в напечени ситуации, обаче бразилеца не трепва. Шаби Алонсото на вратарите е направо. С  Моньо и Кариус.. Палас щяха да бият поне 40-50 тъча, а нищо чудно и няколко подарени корнера от тези двамата.
Ван Дайк пък е просто БЕЗЦЕНЕН.  От желязо е този човек.  Каква стабилност само внася при високите топки не е истина. Последните 2 центрирания на Палас в края на мача са доказателство за това. Първо изчисти топката в корнер, след това даде началото на атаката за втория гол.
Джо Гомес също направи много стабилен мач, чак не вярвах на очите си по едно време.

Тримата в атака определено не изиграха най-добрият си мача и сякаш точно от това страдахме през целия мач. Но въпреки това... ей го Салах изкара дузпа, червен картон и даде асистенция.... Мане второто полувреме беше изчезнал. Буквално физически го нямаше по фланга, но и той с едно отиграване в края даде спокойствие.
Не играхме зле, но може би ние самите вече имаме огромни очаквания към отбора и всеки по-напечен мач в който не водим с 3-4 гола, излиза че сме колебливи.
Има един потребител, който никога не пропуска да каже, че нищо не играем :sarcastic: когато до 30-тата минута не водим с 2-3 гола.

Не бяхме блестящи, но трупнахме 3 точици  в актива. Не са ни вкарали гол все още и има всички предпоставки да направим 3 поредни победи без да допуснем гол, нещо което не знам кога за последно ни се е случвало в лигата.

YNWA

MakEto

MakEto

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Върджил е брутално добър! Големи сме късметлии да го имаме в състава.
Честита победа!

Jurgen Klopp

Jurgen Klopp

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Много добри прояви на Бекер днес.
Защитата странно, но след 70 добри и спокойни минути накрая ни кара да треперим.
Халфовете са длъжниците днес. Нямаха идея как да надиграят сгъстената им отбрана.
В атака всичко си е ок(някои момчета, явно прочели във ФБ, че е модерно да гледаш футбол се изказаха супер неподготвени), да сменят Салах ?!?!?! - здрав, неизморен и жаден за голове, ще го сменяме щото се излакомил за нещо си.
Играча, който (а той го и показа) може да промени мача със скороста си, ще го сменяме при слаб Фирмино отпред.
Ще се научат. Сигурно са млади и имат време.
Сако доказа, че е най-некординираният играч в света, без капка кондиция и дигурно с повреден вестибуларен апарат. Пълен смехурко. Картона 1000%.
Да идват чайките.

гледам модератора е забелязал страхотни пасове от Алисън.
Ако иска и да забележи аз какво пиша, не да се прави на специалист, какъвто съм сигурен , че не е.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Преди година-година и половина в същия този мач щяхме да допуснем един гол. Преди три години в същия този мач щяхме да допуснем два гола. Днес почти не им дадохме да създадат сериозно положение. Гредата на Таунзънд от далече, фала на Таунзънд спасен блестящо от Алисон. Едно-две опасни прострелни центрирания и толкова. Заха е като танк Т52, а глупаците от Юнайтед го освободиха.

В два сезона видяхме, че с много силно нападение и слаба защита шампион не се става. Затова толкова се радвам сега не на защитата, а на играта на целия отбор в защита, воден от ВВД.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Вече 75 млн. ми се струват като пладнешки обир. Малко са за този човек.

S.Gerrard(8)

S.Gerrard(8)

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Честита победа! Малко трудно, но са важни трите точки. Ван Дайк е най-добрият централен защитник във ВЛ, без да преувеличавам! Всички първи топки обра и то с лекота. Халфовата ни линия беше отлична и налагаше доста добра преса. Малко се поизпотих при грешката на Кейта, но на всеки се случи и хубавото беше, че я компенсира с магическия пас към Салах. Алисон направи 2-3 добри спасявания и си личи, че този човек е класа над Миньоле и Кариус. Също така пасовете му са като на плеймейкър, нито 1 сгрешен ( поправете ме ако греша ). Най-накрая си намерихме вратар. КП показаха не лоша игра, но заслужено взимаме трите точки и вдигаме погледите към следващия мач.

rakapy

rakapy

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Е, май сме се научили да печелим "закучени" мачове срещу "кофти" съперници.Честита 2-ра шампионска стъпка.
П.П.Страх ни е от защитата, но само ние не сме допуснали гол в първите два кръга.

Gostenko

Gostenko

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Честита победа!

Много нерви, но победа! Сега сме единствения отбор в ВЛ без допуснат гол :sarcastic:

Къде е Бентеке? In VVD's pocket :sarcastic:

kir0w

kir0w

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
На такива вратарски пасове се нагледах днес, и на такива разигравания в задни позиции, че по навик от миналите години направо потвах челото. Алисон е супер хладнокръвно "перде", каквито са и Кейта, Мане и Ван Дайк.Мисля, че точно такива хора, са ни нужни, за да се върнем там, където ни е мястото. Много важна победа, играч на мача за мен е Върджил Ван Дайк.

bgscouser

bgscouser

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Virgil van Dijk's game by numbers vs. Crystal Palace:
100% tackles won
92.4% pass accuracy
91 touches
10 successful long balls
9 aerial duels won
8 clearances
2 tackles
1 clean sheet

rakapy

rakapy

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоtsbalabanov написа на 20 August 2018 - 11:08 PM :

Вече 75 млн. ми се струват като пладнешки обир. Малко са за този човек.
И за другия/бивш/ рекордьор ще са малко.

Raybeez93

Raybeez93

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Не ми се мисли как щеше да завърши този мач,ако вместо Алисон пазеше Кариус, а вместо Ван Дайк беше Клаван примерно на терена. Просто тези двамата са КЛАСА. И класата струва пари. Много се радвам, че купихме такъв вратар, а не оставихме Кариус да се "доказва", че и такива мнения имаше тук. В голям отбор осереш ли се така фрапантно хвърчиш дори да е само веднъж. Това е положението и се радвам, че приключихме с експериментите. Трябва да поздравим и съдията, който се справи перфектно с двубоя. Гледаме към следващия мач, за който аз лично нямам търпение. Удоволствие е да наблюдавам този Ливърпул.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни