Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

17.08.2019 Саутхемптън 1-2 Ливърпул (ПЛ - 02 кръг)

• Please log in to reply
49 отговора на тази тема

stefan

stefan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

На Адриан глупос,наАлисон по-малка глупост.Айде малко по-сериозно.
Миналата година я направи и след това се поправи.
Същото е с Адриян, сигурен съм ,че повече няма да има такива грешки.

нормалният

нормалният

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Първо честита победа! Второто бяхме безапелационни до тъпата грешка на Адриан, мен също меко казано ме вбесяват такива глупости, но както каза един от колегите вратарят ни имаше и перфектни намеси и също трябва да бъдат отбелязани. Наистина за съжаление мерилото не е еднакво, когато става въпрос за грешка на вратар или играч на друг пост. Например някои от пишещите са доволни от играта на Салах, но той направи поне 2 непростими пропуска, които при закучен мач биха били също фатални.

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоneversurrender написа на 17 August 2019 - 06:08 PM :

Чакайте да видим и дали е бил на 100% преди да го нареждаме и заклеймяваме, до вчера с контузен и подут глезен, днес играе, може и заради това да е имал проблем с движението си.
Отиграването му беше като за комоцио..

Shinobi

Shinobi

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Чакайте малко.

Тва, че му вкараха гол от третия път, в който прави една и съща грешка се пренабрегва тотално - един път беше затворен днес в първото полувреме от Адамс (мисля, помня, не знам) и един път срещу Челси. Ситуациите, в които беше притиснат максимално пред вратата си когато '"владее" ( :D ) топката бяха около 3-4-5 на брой за тия два мача. Очевидно не знае кво да прави в такива ситуации и си е чист късмет, че от 5-6 такива ситуации е получил всичкко на всичко един гол... така че.. споко с police-ването - недоволството в случая е напълно оправдано.

ravina

ravina

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
То и на него сигурно му е неприятно когато му я връщат. Отбора така е научен с Алисън а Адриан предпочита да я чисти /в началото всяка върната я риташе напред/. Ама нема друг в момента. За сега - добре. Ама си е настръхване всеки път.

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Така настръхвахме и с Алисон в началото. Трябва му малко практика. А и все пак важното е че не загубихме точки.

oZZy

oZZy

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Ако не беше глупостта на Адриан си правихме супер рутинна шампионска победа. Аз съм сигурен, че вече ще пуца топката напред и няма да прави такава грешка. Засега началото ни е супер. Изненадам съм в каква форма са триото отпред.

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоstefan написа на 17 August 2019 - 06:34 PM :

На Адриан глупос,наАлисон по-малка глупост.Айде малко по-сериозно.
Миналата година я направи и след това се поправи.
Същото е с Адриян, сигурен съм ,че повече няма да има такива грешки.

Няма да има грешки щото ще изиграе само 2 мача още и дано повече не помирише терен за шампионата!

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Ингс толкова надъхан не съм го виждал обаче, освен от липса на умение, според мен и от пренавитост изпусна и онова положение при 1:2, ако беше на негово място примерно Шейн Лонг с неговото спокойствие и апатичност на моменти, топката сама щеше да го уцели и да влезе. Голяма паника настана след грешката на Адриан, за щастие не стана по-зле, но се надявам да се научим да си вкарваме по-често положенията и да си решаваме рано нещата.

Freack

Freack

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Аз не мога да повярвам какви думи се казват по адрес на Адриан. Ако не беше той още на полувремето можеше да изоставаме с 2 гола. Или бързо забравихте глупостите на Алисън от миналия сезон.На всеки се случва да сгреши. Айде малко по сериозно, момчето си е класа над Симон и манекена. Никой не казва, че измъкна Матип от това да си вкара автогол.

Колкото до мача безобразно първо полувреме, но добре че Мане ни измъкна в края. Елементарни грешки от много хора, бъркат се подавания по земя на 2 метра разстояние, доста брак в средата. Като цяло сме доста далеч от оптималната си форма. Следващия кръг трябва сме максимално концентрирани, защото Арсенал могат да ни изненадат. Страхотен Мане и отново ужасяващ Салах пред гола, Фирмино класа както винаги.

DonPepino

DonPepino

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Честито първо място засега!Сити се издъниха.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Досега от 4 мача, три първи слаби полувремена и три силни втори полувремена - със Сити, Челси и днес. Не помня кой от най-големите треньори беше казал, че нито един отбор не може да изиграе 90 равни по сила минути в един мач. Колко сме сипвали на Фърги, че отборът му не играе нищо в много от мачовете, пък ги печели.

Затова пък второто полувреме си играехме като котка с мишка с тях, докато не дойде глупостта на Адриан. Всеки може да сгреши, ако не беше спасил головия удар на Матип, никой нямаше да му се сърди. Ако не беше спасил дузпата на Абрахам, и Челси след това бяха взели купата, пак нямаше да му се сърдим.
Глупаво и жалко щеше да е да загубим 2 точки по този начин. Не ги загубихме. Сега той ще си има едно на ум и ще внимава в тези ситуации.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Klopp said: "Adrian thought ‘I played really well like Ali, maybe I have to make the same mistake as Ali’! That made the game more open, then Ings had a big chance, that’s normal. In that moment I think the boys felt the tiredness, when they had to go again.

“But we kept the result, I think we deserved the three points and I am completely fine with it.

"Adrian had a swollen ankle, so we played too many balls back to him. I was happy with everything he did today, all the saves, all that stuff. The other players have to feel more the responsibility for the build up. You can’t give all the balls back to him and hope the painkillers are working.

“I don’t think the goal was like that, but a few other balls were. He is good with his feet, but if you’d have seen his ankle on Thursday when we left the plane, you’d have said even the pass for the goal was better than you’d have expected.”

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Адриан извади 2 положения, които си бяха почти 100%. Грешката си е грешка, няма спор, но вече ще си има едно наум. Като знам миналия сезон как започнахме (някакви измъчени 1:0), някак за момента съм спокоен. А троловете тук да го ядат сух и немит.

Shinobi

Shinobi

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоdrakson написа на 17 August 2019 - 09:20 PM :

Адриан извади 2 положения, които си бяха почти 100%. Грешката си е грешка, няма спор, но вече ще си има едно наум. Като знам миналия сезон как започнахме (някакви измъчени 1:0), някак за момента съм спокоен. А троловете тук да го ядат сух и немит.

Евала пич. Даваш вид на много разумен и начетен човек, та се чудя тва последното от къде го изстреля? Още повече - провокирано, от критиките, които пуснахме по адрес на вратарчето, които на свой ред са си напълно обосновани.

ОК. Избрал си в твоето измерение да съществуват няколкото му спасявания на 100-процентови голове. Избрал си в твоето измерение да не съществуват несигурните му отигравания, няколкото пъти покриване от фуртуна, откровеното му замръзване при дузпата на Челси в редовното време (спече) и другите тем подобни ситуации.

Фактите са на твоя страна - спаси ли последната дузпа? - направи го. Взехме ли купа - взехме. Спаси ли положение в днешния мач ? - Спаси. Взехме ли точките - взехме.

Тия факти обаче не трябва да изключват по никакъв начин другите факти - реанимира противника и в двата мача с глупостите и не моженето си. Държа ли ги до края в мача? Държа ги. Треперахме ли всички предусещайки, че тоя е лимонка? Си сеньор. Треперахме.

И в тоя ред на мисли - същия пакет/подарък бек ту ловърите, щом се решили селективно да наблюдават даден играч. Много ясно.

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоShinobi написа на 17 August 2019 - 09:42 PM :

...
Тия факти обаче не трябва да изключват по никакъв начин другите факти - реанимира противника и в двата мача с глупостите и не моженето си. Държа ли ги до края в мача? Държа ги. Треперахме ли всички предусещайки, че тоя е лимонка? Си сеньор. Треперахме.

..

Тва си е верно, но той не е Алисън. Като се сета кво треперене беше при Миноле,  съм склонен да му простя простотията днес.

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоMaketo написа на 17 August 2019 - 06:03 PM :

Не добър мач, очаквах повече.

Аз честно казано очаквах точно такъв мач, при положение, че преди два дена играхме 120 минути с Челси.Слабо първо полувреме, ама второто си пролича по-голямата класа на отбора.И не само това ами и за пореден път беше демонстрирана способността да се вземат такива уж закучени и тегави мачове.Личи си че някои от играчите не са в оптимална форма, бъркаха се елементарни пасове, имаше и други неточности, но на този етап най-важни са трите точки и нищо друго не ме вълнува.

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоflyhorse0906 написа на 17 August 2019 - 10:53 PM :

Аз честно казано очаквах точно такъв мач, при положение, че преди два дена играхме 120 минути с Челси.Слабо първо полувреме, ама второто си пролича по-голямата класа на отбора.И не само това ами и за пореден път беше демонстрирана способността да се вземат такива уж закучени и тегави мачове.Личи си че някои от играчите не са в оптимална форма, бъркаха се елементарни пасове, имаше и други неточности, но на този етап най-важни са трите точки и нищо друго не ме вълнува.

Точно. Аз съм изненадан, че взехме мача. Ибаси.... Взехме купа, 2 дена по-късно бием особено неприятен съперник на техен терен. Пфф. Повече от това не исках. И го получих. ЧРД на мен.

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Shinobi, пич. Тебе ама въобще не мога да те нарека трол. Ти си си потребител от време оно, знаем се. Аз имам предвид едни новопоявили се хорица, които малко ми приличат на други староизчезнали. Не ми беше насочено мнението към теб, честно. Аз това за троловете от край време се чудя в коя тема да го мушна 😉 Та бек ту дъ топик, това е от тия грешки, коитоне опират до скил, а до моментна липса на концентрация. За мен вратарчето днес поизвади доста неща и не мисля, че беше най-слабото ни звено та да треперим. Проблемът бе, че се стигаше лесно до положения. Като за резерва, свободен агент, дошъл извънредно, толкова.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
А да, това пропуснах вчера. В сряда вечер 120 минути в Истанбул. Пътуване до Ливърпул. На другия ден пътуване през цяла Англия да Южния бряг и в събота от 15 ч. тяхно време мач.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни