Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

02.10.2019 Ливърпул 4-3 РБ Залцбург (ШЛ - Група Е)

• Please log in to reply
34 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - Група Е

Дата: 02.10.2019

Ден: Сряда

Час: 22:00
  Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Престъпно високомерие показахме и ужасна игра в защита. След изравняването изиграхме професионално мача докрая.
Това не бива никога вече да се повтаря, защото е несериозно.

Иначе евалата на австрийците. Уникален отбор, който играе безстрашно. Бяха излезли да ни атакуват и си ни атакуваха независимо какъв беше резултата.  Кой ли не идваше наакан на Анфийлд в последните години... Барселона, Арсенал редовно, Сити дори, а тези си ни играха смело.. адски смело и заслужават само похвала за това.

Ван Дайк определено има спад във формата си, а тройката  в центъра изглеждаше уморена. Много грешни пасове, грешни решения.
Само Робо ми се видя отново дори в 90-тата минута свеж като пролетен дъжд.

Двата мача които минаха до момента в ШЛ, трябва да са ни за урок за цялата настояща кампания. Трябва да се затегнат някои болтове и гайки, и да се понамали високомерието и чувството за недосегаемост.

Toshko_Afrikanski

Toshko_Afrikanski

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоAllorNothing написа на 02 October 2019 - 10:54 PM :

Престъпно високомерие показахме
Пълни глупости са това за мен. Нормално е да се намалят оборотите на фона на календара. И нашите не са роботи. Важното е, че всичко беше с щастлив край, ама високомери не видях.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоToshko_Afrikanski написа на 02 October 2019 - 10:57 PM :

Пълни глупости са това за мен. Нормално е да се намалят оборотите на фона на календара. И нашите не са роботи. Важното е, че всичко беше с щастлив край, ама високомери не видях.

Виж как игра отбора след 3-3 и след 3-0 до 3-3 и ще разбереш кое е глупост и кое не.

tryssardi

tryssardi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
М да вкараха 3 гола ама си тръгват победени. Доде е тъй ич не ми дреме. Ем бихме ем мача беше един път.

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Съгласен съм за високомерието. Направо онази ситуация с Адриан олицетвори начина, по който играхме.

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Тези нашите момчета са садисти. Добре че Мо им вкарА. :60:  Не знам колко ще издържа. На високи 40-ки съм. :sarcastic:

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Няма да пиша много щото може и да отнеса наказание, важно е, че бихме.
Обаче Клоп колкото и гениален треньор да е, трябва да спре да бъде роб на имена.
Не може да пускаш Хендо, макар и капитан и да разчиташ на нещо, просто не може.
МКДонс, Бърнли, Норич - ок, ама той няма ресурси (за умения няма са споменавам) за големи мачове вече (не, че за 8-9 години е имал).
Некви жълтури бате, си стрелят от където и когато си поискат. И тримата.
Да не говорим, че на няколко пъти им скриха топчето на нашите.
Абе важно е, че бихме, ама имаше едни 30 минути за които не пиша, там трябва да псувам.

Toshko_Afrikanski

Toshko_Afrikanski

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоAllorNothing написа на 02 October 2019 - 10:58 PM :

Виж как игра отбора след 3-3 и след 3-0 до 3-3 и ще разбереш кое е глупост и кое не.
Не отричам разликата в играта, даже напротив. Причината за нея просто за мен не е високомерие, особено при тези играчи, а прагматизъм в контекста на календара.

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Да вкараш 4 гола и да не си сигурен,че ще спечелиш-това само ние го можем.Всичките ни проблеми дойдоха от "играта" на Хендерсън,защото той сбърка,сгреши и обърка всичко,което можеше да обърка.След неговото излизане и останалите в отбора се успокоиха.Време е да почине малко на пейката и в следващия мач,защото лисиците са опасен отбор и също като австрийците ще разчитат на подобни грешки.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Браво на Залцбург. Браво и на нас. Първото полувреме нашата игра не беше футбол, а беше поезия. Да, грешки в нашата защита имаше, но и аз не мисля, че те бяха от високомерие. Станаха защото ВВД има спад във формата, а Гомез пък изобщо не е влизал във форма.
Но Клоп за втори пореден път променя хода на мач с една и съща промяна. Докато Хендо тичаше повече напред, Милнър уплътни центъра, а нападателите ни от трима станаха четирима, независимо как ще наречем в цифри схемата.

Belyov

Belyov

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Добре, че го взехме мача и дано да нема повече такива изгъзици.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Тия пък от стадиона в 39 мин. вместо 3:0 бяха написали 3:3. Все едно са знаяли да ева.

HardRedRock

HardRedRock

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Шибано - шашав и откачен мач! Напомни ми за дните на Брендо. Адски несериозно и аристократично подходихме след 3:0. А ония юнаци бяха дошли със сериозното намерение да ни бият. За малко да им се получи.
Това е ШЛ! Никакви експерименти и тинтири минтири не са нужни! Просто борба до края и пълна концентрация.
Дивока на тъча ми е някак си противоестествено. Ама явно боса знае  защо.
И айде стига сме се взирали в грешките на Мо! 2 гола днес, цвай, дуо и т.н.
Между другото взеха двамата с Мане да прекаляват с пасовете един към друг. Я да вземат пак да се лакомят пък да видим.
Баси шашавия мач!

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоToshko_Afrikanski написа на 02 October 2019 - 11:02 PM :

Не отричам разликата в играта, даже напротив. Причината за нея просто за мен не е високомерие, особено при тези играчи, а прагматизъм в контекста на календара.

Прагматизъм беше играта след 4-3. Нямаше бесни атаки от наша страна, задържахме разумно топката и не им дадохме на практика шанс да изравнят отново резултата.
Високомерие за мен беше това да им позволим да ни атакуват с 6-7 футболисти около наказателното ни поле, а ние да се защитаваме на моменти с 5-ма.
Ние дори не се бяхме прибрали в нашата половина. Губим топката елементарно след грешен пас в центъра и  ни хващат 5 човека на контра.

За мен прагматично изигран мач с оглед програмата щеше да е, ако след 3-1 или след 3-2 бяхме играли така както след 4-3. А ние не го направихме. Не знам що за изкривен прагматизъм трябва да е това.

ПП: И не беше нужно да си коригираш мнението.

zezo

zezo

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Първо, нека се поздравим.Да поздравими отбора. Показаха невероятна психика. Това много малко го могат. След като си повел с 3:0 и е последвало отпускане (което е нормално) да се събереш и отново да се върнеш на нивото си. Това си е за аплодисменти. Да, сами си направихме мача сложен, но да не забравяме че това е Ливърпул - кралете на драмата и съспенса. Май прекалено много суперлативи се изговориха за австрийците, може и да е с право, но на мен си ми хареса на първо място резултата и на второ, начина ни на игра (изключваме отрязъка между 3:1 и 3:3). Много бяхме събрани и креативни. Респект. Тъкмо малко се раздразниха сега за да са под пара за Лисиците и после да се връща Алисон за да вкара ред и дисциплина в защитата )))))

stefan

stefan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Доволно е това което стана.
Че има спад в формата на някои играчи се видя в пълна сила.
Този резултат ще им държи влага за да не се случват такива неща в шампионата.
Клоп ще набива канчета.

Toshko_Afrikanski

Toshko_Afrikanski

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоAllorNothing написа на 02 October 2019 - 11:08 PM :

Високомерие за мен беше това да им позволим да ни атакуват с 6-7 футболисти около наказателното ни поле, а ние да се защитаваме на моменти с 5-ма.
Ние дори не се бяхме прибрали в нашата половина. Губим топката елементарно след грешен пас в центъра и  ни хващат 5 човека на контра.

Явно имаме различна представа за света. Тук описваш разконцентриране. Както и да е, ти печелиш. Даже е по-добре така, защото това ще рече, че сме вдигнали ниво.

Ох,не мога, съжалявам, Високомерие и тези момчета с този треньор просто не върви. Ти си знаеш.

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Изгонени
  • PipPip
Очакванията ми за силен Залцбург се оправдаха.Очакванията ми за липсата на силния Матип и наличието на слабия Гомес се оправдаха.Очакванията ми за силната ни атака и това че ще победим ,защото сме Евро Шампиона се оправдаха.Голям мач.Уникални комбинации направихме ..показно ! Отзад обаче бяхме трагедии .Искам да поздравя Салах,който днес вкара два супер важни гола и ми върна вярата в него.Идва класния треньор Брендън Роджърс в събота,така че ни очаква нов  силен противник...

Freack

Freack

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Малко самочувствието ни идва в повече и то по специално в ШЛ. Ясно е че момчетата са шампиони и хич не им се играе тази групова фаза, но няма как трябва да се мине през нея. Тотално съм разочарован от играта на Хендерсън в последните мачове, нищо не му се получава (не че пробва нещо изобщо), но само като влезе Милнър и нещата се наредиха доста по добре. Иска ми се да видя Мили титуляр за Хендко срещу Лестър.

От тук нататък е ясно, две задължителни победи над Генк и да дишаме спокойно.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни