Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

23.10.2019 Генк 1-4 Ливърпул (ШЛ - Група Е)

• Please log in to reply
27 отговора на тази тема

Hooligan2017

Hooligan2017

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Първо да кажа евала на Строшката и компания за банера ! Видях статии в няколко медии вече .

https://liverpool.go...rodinata-563484

За мача ще кажа като Клоп , че не ми хареса как играхме като равен с равен с тези бастуни дето са 6-ти във Белгия а само резултата ме устройва . Според мен съдията ни подпира доста и много несправедливо им отмениха гола за някаква засада дето трябваше да извадя шублера да я измеря . Освен това според мен Генк нямаха и късмет за разлика от нас и при положение , че им бяха зачели гола и ако имаха малко късмет можеше и в друга посока да отиде мача защото имаха доста положения който изтърваха . Вяла и бездушна игра от нас гарнирана с доста високомерие  според мен ..... не мога да обвинявам затова само бат Дидо който разбира се беше най голямата лимонка в защитата по стара традиция . Все пак взехме точките което е супер но се надявам малко по добре да заиграем защото с тази апатична игра нищо добро не ни чака в ПЛ а и ШЛ .... отбори като Наполи ще ни пердашат дори и с повече от 2 на 0 . Незнам това от умора ли е , заради смяна на схеми ли е , заради нам си ко си е обаче е !

След мача с мангалите не писах нищо защото бях много разочарован и не исках да ме баннат затова сега ще напиша , че отново бяхме отишли във кочината обули кафявите гащи все едно гостуваме на Сантяго Бернабеу . Както много години вече ( ние затова нямаме победа на кочината от сума ти време ) показахме страхлива , бездушна , слаба , нервна и прекалено защитна игра и оставихме долните мишки който падат от опашкарите със половин отбор контузени и разни юноши дето още не са им поникнали мустаци да изглеждат срещу нас като Барселона и съответно само късмета ни покри да изкараме равен благодарение на Лалана ( като никога ) . Това равенство не го прощавам на отбора пък камоли на Клоп който трябваше да насъска нашите да ги ударят на разлика и да ги потопят веднъж завинаги мишките мръсни който толкова години са ни трън в очите и печелят благодарение на дузпи , червени картони , фърги таймове и огроменно шано и патерици от всякъде . Според мен срещу Ориги фала беше много смешен и даже се подразних колко пъти го повториха все едно му е отсякъл крака ....... и все едно търсим под вола тебе и вместо да ги накажем с 5-ца ние се пънем за тоя нищо и никакъв фал да си изкараме мача . Гола на Мане според мен също беше отменен правилно защото в крайна сметка игра с ръка в наказателното .... не ме накефи ама правилно го отмениха ....

Благодаря ви много и лек ден :)

П.С. И все пак им направихме един Генк Бенг на Генк :)

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Съдията ни подпирал много?!?!?!   А неотсъдената дузпа срещу Фирмино, дето щеше да качи резултата на 0:2 още в самото начало на мача? А неотсъдените засади, които изнервят и зрители и защитници? Колко пъти им пускаха да играят от положение на засада? Когато са тънки добре, пускай ги и после гледай, ама те очеизвадни засади пускат да се играят.

Вкарахме 4 изящни гола.
Първият гол ми напомни на интервю с наш вратар от миналото (май беше Горанов) и на въпрос срещу кой нападател му е било най-трудно той отговаря "Петър Жеков. Гледаш топката едва тупка като ранено зайче и не можеш да я стигнеш."
Вторият гол - тъкмо си мислех "Колко ни липсва един халф а ла Джерард с неговото присъствие и неговите тупалки отдалеч." и хоп един шедьовър на Шамбърлейн.
Третият гол - да гледат и се маят по света що е то взаимодействие на атакуващо трио.
Четвъртият гол - да треперят защитниците, че Салах и като не му е добре, пак си прави неговото.
Кейта я пипа, даже на моменти се увлича като дете да покаже какво може с топката. Дано заздравее и натрупа повече игрова практика!
Ловрен си е Ловрен. При отменения гол вместо да скъсява дистанция взе да се оглежда, а при втория ...
Ама нашите нещо излязоха прекалено самоуверени. Още от самото начало и Ван Дайк се юрна напред, и Милнър се застояваше по фланга. Това при наличието на двама офанзивни халфа. Губим баланса така - всички напред, а отзад ще действат засадите.

cyberfan

cyberfan

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames

Виж мнениетоTheSpionKopLFC написа на 24 October 2019 - 07:41 AM :

Голямо разнообразие има в играта ни, когато в средата играят по-креативни футболисти. Дано виждаме повече Окса и Кейта в игра.

Според повечето медии, полузащитата не се е представила добре. Клоп също не е доволен от играта. Ще си гледаме обичайните заподозрени.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Момчета благодаря за подкрепата...решихме с Тошето че не е ок да оставяме английските медии да ни изкарват всичките расисти...дано са схванали идеята. Иначе мача си беше супер...тоя тъп гол накрая малко развали идилията ама Ловренката нямаше как да не се покаже...

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоneversurrender написа на 23 October 2019 - 11:41 PM :

Ако изключим единия тон глупости, които изговаря по време на мач, може и да си прав.
Говореше с доза уважение и професионализъм за нас. Нямаше подмятания и заяждания, както при други. Нямаше истерични възгласи, нито пък мудно коментиране. За това ми хареса като цяло.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоStivi_G написа на 24 October 2019 - 03:05 PM :

Говореше с доза уважение и професионализъм за нас. Нямаше подмятания и заяждания, както при други. Нямаше истерични възгласи, нито пък мудно коментиране. За това ми хареса като цяло.

Те в момента всички коментатори говорят с уважение за нас. За мен коментаторът остана незабелязан, което е добре. Тяхната работа е да ти помагат да гледаш мача, а не да се превръщат в главни действащи лица и да ти пречат по всички възможни начини.

TheSpionKopLFC

TheSpionKopLFC

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоstroshev написа на 24 October 2019 - 01:42 PM :

Момчета благодаря за подкрепата...решихме с Тошето че не е ок да оставяме английските медии да ни изкарват всичките расисти...дано са схванали идеята. Иначе мача си беше супер...тоя тъп гол накрая малко развали идилията ама Ловренката нямаше как да не се покаже...
Поздравления, пичове! Показахте как се брани честта на родината.

Mitko64

Mitko64

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоStivi_G написа на 24 October 2019 - 03:05 PM :

Само дето отначало беше леко разсеян и спомена няколко пъти за играта на Александър-Арнолд,после се стегна и забеляза,че го няма на терена. :sarcastic:

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни