Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

30.10.2019 Ливърпул 5-5 Арсенал (5-4) (Купа на Лигата - 04 кръг)

• Please log in to reply
60 отговора на тази тема

s0Ldi3r

s0Ldi3r

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Публикувано изображение

Само това имам да кажа. Продължаване напред.

der Bomber

der Bomber

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Елиът първото полувреме беше чук, второто леш. Кейта и Лалана бяха тоталка отвсякъде. Като го комбинираш със слабата игра в началото на Джоузеф и неопитния Сеп, съвсем нормално е да ни мушнат бая. А и не мисля, че са били връстници, нашите почти не играят, за разлика от Мартинели, Мейтланд-Найлс и Уилок, които игряят редовно ЛЕ.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоder Bomber написа на 31 October 2019 - 10:32 AM :

А и не мисля, че са били връстници, нашите почти не играят, за разлика от Мартинели, Мейтланд-Найлс и Уилок, които игряят редовно ЛЕ.
Което не пречи да са връстници.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Е баш по на 16 и 17 години Арсенал играчи вчера нямаха.

Откъм класа на играта е ясно, че снощи не видяхме кой знае какво от младите, но видяхме желанието им за борба, което показаха. Лично на мен това ми беше напълно достатъчно, защото момчетата вчера показаха, че пуьовци в отбора няма.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
За мен халфовата ни линия беше скандална и то съставена от най силните уж футболисти- Лалана, Кейта и Окса... не помагаха грам на защитата, губеха постоянно топки в средата и създаваха условия за контри... тия момчета отзад нямаше какво повече да направят в тия условия... при тежката преса от страна на Арсенал изобщо рядко някой се връщаше да им помогне да изнесат топката... Кейта не разхбрах цял мач каква му е функцията. Тоя мач го взехме с дух, непримиримост и Ориги... не толкова с футболни качества. Имаше определено добри моменти от някои играчи... Къртис много раздвижи като влезе, Харви беше опасен в много моменти но допусна и много грешки. Клоп също се справи страхотно на полувремето и успя да вземе правилните мерки.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Не оневинявам "дъртите", просто определението "отличници"  ми дойде малко фейк.
Отличници можеше, ако не бяга забили шести гол.
Колкото до годините отговорите са два.
Имахме играчи и на по 19,20,21 г.
А също така , като си на 16?!?! да не се надскачат, да играят при u16, не срещу Арсенал "мъжете" на по 19, 20.
Имаше един лаф за мечките и гората

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Е и с тия на по 16 и 17 бихме снощи.

Тези играчи Клоп ги преценява къде да ги пусне, а не с викторина.
Тия момчета имаха топки снощи да обърнат мача, така че едва ли ги е страх да ходят в гората.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоstroshev написа на 31 October 2019 - 10:58 AM :

За мен халфовата ни линия беше скандална и то съставена от най силните уж футболисти- Лалана, Кейта и Окса... не помагаха грам на защитата, губеха постоянно топки в средата и създаваха условия за контри... тия момчета отзад нямаше какво повече да направят в тия условия... при тежката преса от страна на Арсенал изобщо рядко някой се връщаше да им помогне да изнесат топката... Кейта не разхбрах цял мач каква му е функцията.

Съставена от най-силните уж футболисти, предполагам че го казваш на шега. Само Окс причислявам към най-силните ни футболисти. Кейта не само в този мач, а винаги когато е на терена се чудя каква му е функцията.

Твоите разсъждения дават отговор на често задавания въпрос защо в средата играят Джини и Хендерсън. Защото те покриват повече пространство, има повече енергия в играта им, пресират повече, помагат повече в защита.
Затова и съм съгласен, че оставени без достатъчно подкрепа, Ван ден Берг, Уилямс, Гомез, Милнър и Келехер инкасираха 5 гола, един от чиста засада.

Не приписвайте успеха само на младите - той е на 11 човека, а сред тях не всички бяха младоци. Но като говорим за младите, най-много ми хареса, че и те попиват тази непримиримост до последната секунда и вяра в силите си, която Клоп все повече затвърждава в първия отбор. Някои от тях, ако се развиват достатъчно и са здрави, след 3-4 години могат да намерят място и в първия отбор. Сега им е много рано.

der Bomber

der Bomber

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоScarface написа на 31 October 2019 - 11:08 AM :

Не оневинявам "дъртите", просто определението "отличници"  ми дойде малко фейк.
Отличници можеше, ако не бяга забили шести гол.
Колкото до годините отговорите са два.
Имахме играчи и на по 19,20,21 г.
А също така , като си на 16?!?! да не се надскачат, да играят при u16, не срещу Арсенал "мъжете" на по 19, 20.
Имаше един лаф за мечките и гората

Е, не може да са играли силно ако са им вкарали 5,ама ако сме вкарали 6 ще сме отличници. Не те разбрах.

Определено нашите малки бяха по-неопитни а и доста по-малки на години. Със сигурност им личи недостатъчния опит в мъжкия футбол. Но за мен наистина представането на Кейта и Лалана е най-голямото разочарование.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Така написано ще излезе, че снощи само един е бил над 18г. Другите само на по 16-17.
Ти си го повтаряй и се радвай на играта снощи.
За мене беше плачевна, ама аз не те карам да го вярваш.
Харесал ти е хъсът и борбата, ок.
Няма да ти развалям масрафа да ми напишеш 74 реда опровержения.
Повтаряй си го, щом те кефи

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

Виж мнениетоder Bomber написа на 31 October 2019 - 11:30 AM :

Е, не може да са играли силно ако са им вкарали 5,ама ако сме вкарали 6 ще сме отличници. Не те разбрах.
Нарича се ирония пич. Не ние, те ако бяха ни забили 6 парцала щяхме да сме """отличници""" (в кавички), за това е ирония. ;)

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Jurgen Klopp:

"I don't know when I last had so much fun in a football game."

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Изгонени
  • PipPip
Малките наистина бяха слаби .Само Къртис се включи добре и Чиривела, но той вече не е малък.Кейта не играе както може,играе страхливо .Ако продължава така ,по добре да бъде продаден.Силата на Кейта е повече в индивидуалната игра,но тук видимо му е забранена.Лалана не е за дефанзивен халф,страхотно чете играта,но защитни навици няма .Окслейд , Ориги и Шакири са единствените в отбора ,които стрелят отдалече и то стрелят добре.Трябва по често да са на терена. Имаме доста чупливи играчи,незнам точно каква е причината,но Шакири,Лалана,Матип,Гомес и Кейта се контузват редовно.И това основно оказва влияние върху  формата им. Освен това ясно се вижда ,че този нов силен Ливърпул има нужда от крило,бек и централен защитник.. за да бъде завършен.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоScarface написа на 31 October 2019 - 11:30 AM :

Така написано ще излезе, че снощи само един е бил над 18г. Другите само на по 16-17.
Ти си го повтаряй и се радвай на играта снощи.
За мене беше плачевна, ама аз не те карам да го вярваш.
Харесал ти е хъсът и борбата, ок.
Няма да ти развалям масрафа да ми напишеш 74 реда опровержения.
Повтаряй си го, щом те кефи

Е то като искаш космоса да ти е крив, нека ти е крив.
Няма те убеждавам в противното.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Дренски имах предвид най силните от тия в групата за вчера...

flyhorse0906

flyhorse0906

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Ясно е че при положение че са ни вкарали 5 гола играта на моменти не е била на необходимото ниво, все пак ще виждаме Ливърпул в подобен състав единствено в турнири от подобен род.Трябва обаче да се оцени, хъса, борбата и себерадававането на младите футболисти и това, че на три пъти изоставахме в резултата и те не се отказаха до последно.Да, много от тях все още не са готови за първия отбор, някои могат и да си останат "вечни надежди", но така се калява стоманата.

Sasho Trenera

Sasho Trenera

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Спуках се от смях, значи. :sarcastic:

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Изгонени
  • PipPip
Голямо впечатление ми направи 18 годишния нападател Мартинели . Има голямо бъдеще .Ще се радвам ако един ден заиграе в Ливърпул.

Enigma_lp

Enigma_lp

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Какво толкова пък направи този Мартинели? Нищо особено не е.

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Мартинели има 7 гола за Арсенал тоя сезон. Верно, че всичките са срещу слаби отбори или отслабени състави, ама пак е много добро постижение.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни