Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

19.07.2018 Блякбърн 0-2 Ливърпул (Контрола)

• Please log in to reply
30 отговора на тази тема

paton

paton

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Наби Кейта е халф мечта. Движение, преса, търсене на празни пространства, а пасовете му са просто чарешката на тортата. Със светата троица отпред ще е нещо страшно.

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
кой беше капитан второто?

Suarez_7

Suarez_7

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Стъридж.

Enigma_lp

Enigma_lp

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Маркович игра добре, дано другите гледат и някой се излъже да го вземе.

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Този мач беше малко по-добре от оня с Бъри,особено второто полувреме.Кейта е роден за схемата на Клоп.Ако е здрав и дръпнем в шампионата и ШЛ,в края на сезона ще удвои цената си.

scouser1996

scouser1996

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Кейта е страховит! УОУ! 4 пъти извежда наши 1в1 срещу вратаря им, който направи мача на живота си :D .

S+G+

S+G+

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Oпределено, ако  някой  демонстрира нещо в този мач,това са Набито и Стърко,които имаха мнооого хубави моменти :doubleup:
Първото,само  до някъде Ла-ла-Лалана, впечатли с движение и няколко отигравания, въпреки пропуските!

Мо Салах

Мо Салах

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Първото полувреме трагедия .Само Лалана загатна за класа . Радвам се за него ,леко полеко набира форма и скорост .Той е страхотен футболист когато е във форма и няма контузии .
Ориги и Соланке няма смисъл да ходят до Америка . Няма какво да ги мъчат повече ,не стават за Ливърпул .
Уудбърн не се развива ,стои на едно място .Оджо също не ми показа кой знае какво . От малките съм впечатлен от Камачо и от Филипс .Донякъде и от Къртис . Камачо е машина ,бих го оставил в първия отбор . Филипс играе със страхотно самочуствие за толкова млад централен защитник ,браво момче . Има и бързина ,физика ,повратливост и е хитър .Има много хляб в него .
Наби го следях във Лайпциг и още тогава видях уникалните му качества . Бахти футболиста .Извънземен . Отнема топки ,влиза здраво в единоборства .Както я води бавно и изведнъж дръпва с демараж и бързина и създава уникална острота в предни позиции !! Има уникален пас ,има и голов удар . Със другия магьосник Дани Стъридж се намират със затворени очи .
Радвам се за Дани че навлиза във форма . Уникален футболист .
Маркович ми показа израстване и мисля ,че лесно ще му намерим отбор тоя прозорец.

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Както сте казали Кейта и Стъридж бяха много високо ниво. Кейта дотук изглежда впечатляващо и точно такъв играч ни липсваше в средата.

Стъридж, еххххххх, Стъридж, повечето хора тука знаят, че го ценя адски високо и смятам, че след Салах и Фирмата ,той е най-класният ни атакуващ футболист. Футболист, който дава тази наслада да гледаш футбол, но колко пъти така е давал надежда и след това влиза в бокса до следващата лятна подготовка. В момента ми изглежда във формата, в която беше в сезон 2013/14-та и не говоря като успеваемост, а като фитнес ниво, реакции, лекотата, с която се движи, комбинирането и така нататък. Въпреки че много пъти ме е разочаровал и знам, че Клоп няма да разчита на него като основен играч през идната кампания, лично за мен е изключително важно той да остане здрав и във форма поне до Октомври, защото очаквам Стъридж да започне сезона в по-централна роля, предвид късния старт на подготовката на 3-мата тенори отпред. Не искам още преди първата пауза за националите през Септември да отиваме с горчив привкус, че изпуснахме глупави мачове и глупави точки, а и след които национали ще има контузени, както е винаги, та още по-хубаво да стане...

ravina

ravina

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоdrakson написа на 19 July 2018 - 10:35 PM :

Кейта, Ван Дайк и Стъридж играха на друго ниво...

+1

Просто си личи кой я "пипа" топката. Стъридж с движението си по терена а знаем, че може и да вкарва. Кейта - много добър. Точно такъв халф нямаме и мисля, че ще "заспи" в халфовата линия. Върджил .... си е машинка.
Определено на теория отбора повиши значително класата си. Дано това да се реализира и с класирането. Тази година смятам, че целта на отбора ще бъде титлата. Дано и да се получи, защото на теория всичко изглежда прекрасно, но да видим и на практика как ще заиграе отбора.

Freack

Freack

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Много съм разочарован от Ориги, в тези 4 контроли с нищо не се отличи или запомни, май май му е време да си ходи за постоянно. Соланке за разлика от миналата година тази и в контролите нищо не показва. За сега Стъридж най-много заслужава да е втория ни нападател след Фирмино.

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни