Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

Евертън 0-0 Ливърпул (ПЛ - 30 кръг)

• Please log in to reply
20 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 30 кръг

Дата: 21.06.2020

Ден: Неделя
Час: 21:00
Стадион: Гудисън Парк

Телевизия: Публикувано изображение

kukuchev711

kukuchev711

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Слабичко. Както ние можехме да вземем мача, така и те. Справедлив резултат. Още 5 точки и да се свършва.

MeanMachine

MeanMachine

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Ако нашите си мислят, че без големи трансфери и другия сезон ще мачкаме, е много ама много заблуден. С Кейта,Лалана,Ориги и Минамино като алтернативи няма да стане.. нещата започнаха яко да забуксуват и трябва освежаване на състава.

TheSpionKopLFC

TheSpionKopLFC

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Имах чувството, че гледам мач между Царско село и Витоша Бистрица.
Иначе Евертън имаха по-чистите положения.

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Не ми е гот, но го приемам като първи мач, след дълга пауза. Лошото е че почти нямахме положения.

mitkoa

mitkoa

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Добре, че свърши иначе не вируса, а нашите с импотентната си игра щяха да ни уморят. С тая тактика и 10х90 минути да бяхме играли, най-много Евертън от оттегчение да си вкарат някой автогол, че да спре безумието. Евертън определено заслужаваха 3-те точки, ние спукахме топката....... На Клоп и тактиката, и смените бяха под всякаква критика....Окса добре, че направи някаква самостоятелна акция в 92-та минута та да знаем, че играе...изкара най-добрия в средата (вместо Хендо) за да вкара Вайналдум, който .....
Футболистите не знам колко са в спортна форма, ама треньорския състав още е там някъде в карантината......

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Не ме притеснява толкова резултата, колкото играта! Но, силно се надявам това да е заради дългата пауза, а не заради друго...Надявам се до 2 седмици всичко да е ОК !

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Според мен татко Карло е направил Евертън почти италиански отбор,постоянно прибран и изритани силно напред топки.Ако в другото поле е някой като Ловрен,може и да успеят.

mitkoa

mitkoa

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоMeanMachine написа на 21 June 2020 - 09:59 PM :

Ако нашите си мислят, че без големи трансфери и другия сезон ще мачкаме, е много ама много заблуден. С Кейта,Лалана,Ориги и Минамино като алтернативи няма да стане.. нещата започнаха яко да забуксуват и трябва освежаване на състава.

За да създадеш едно или повече положения за цял мач срещу 13-ия (който е с 6 контузени) не ти трябват Роналдо, Меси, Мбапе, Неймар, Санчо + Салах, Мане и Боби....

нормалният

нормалният

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Слаба игра от нас като цяло, Карло бе забъркал здрав бетон, Евер осмислиха сезона с този мач. След влизането на Ловрен бях съгласен и на равен. Не знам, по -добре Неко или некой друг от младите да пуска на бека, че все едно гледах Любимец 13 !

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Колкото - толкова.   Нова стъпка към титлата.

От другия мач ще играем без тези негърски имена отзад.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоMeanMachine написа на 21 June 2020 - 09:35 PM :

блед Ливърпул в дербито.. явно още сме във ваканция

Да не бъркаме ваканция с подготвителен период за 20/21.

5 точки /може и по-малко/ все ще се вземат оттук нататък. Важното е сега Клоп да се фокусира върху силен старт през следващия сезон. Очакавам Ман Сити да са фокусирани върху финалната осмица на ШЛ, ФА къп само допълва. След което да последва дори и лек спад. От който пък Клоп да се възползва.

Ако можех да изтъркам кристалната топка, бих си пожелал 101 точки и без загуба на Анфийлд до края на сезона. но все пак, и двете бих ги жертвал за 20-тата.

flyhorse0906

flyhorse0906

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

След като не се игра футбол близо три месеца аз лично не съм очаквал някакви чудеса.Поради тази причина и няма какво да се критикува отбора и играчите, щото гледам критиките пак заваляха.При все и че почти цял мач играхме в някакви по-експериментални формации и изпълнители и състава беше далеч от оптималния.Второто полувреме Евертън минаха центъра три пъти, вярно имаха възможност за гол, ама чак да са ни надиграли.Откъм положения мача беше равностоен, но като игра доминирахме ама без особен успех.Тепърва ще се навлиза в някаква форма и дано се опазим от контузии в тоя сгъстен цикъл.

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители
Ние след 2 седмици пауза сме неузнаваеми, а какво остава след 3 месеца. Все пак Евертън не са слаб отбор, Анчелоти също не е слаб треньор, добре си ги беше затворил, познава ни отлично от предходни мачове. Хикс като гост при тази ситуация и на техен терен, не е толкова зле като за начало след дългата и мъчителна пауза.
Единственото нещо, което може да ни притесни след такъв мач са тези контузии, както вече се коментираше, че такава кратка подготовка след такава дълга пауза носи голям риск за контузии.

David

David

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
  • Град:London

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Който е очаквал. че ще излезем и ще изнесем феноменален спектакъл, както срещу Барселона или поне грууви блокбастър като срещу Манчестър Сити, предния ни мач, иска прекалено изключително много. Хора, сложете ръка на сърцето, пука ли ви как ще вземем заветната титла. с клизма, без клизма, с разгромни резултати или изчоплени победи в последната минута. Аз лично, не!

Цялата тази история е толкова кастрирана, обезцветена и странна, че последното нещо, което трябва да очакваме от момчетата е да бъдат шарп и фокусд. Празен стадион, някакви измислени запсиси на тълпа... Няма сърце, няма атмосфера. Пластмасова матрица...

Трудна работа. Представлението беше като прическите на повечето. Стил запустял двор, уж нещо там има някаква линия, ама едно неугледно и тъжно. Ами такава беше ситуацията....

Не ставайте максималисти, не ставайте драма куийнс!

Ще взмем титлата по един или друг начин. Това е най-важното! Понякога феновете наистина ставаме крайни неблагодарници и диван мениджъри....

Аз кротко се присъединявам към апела на Стивън, щом Джордън вдигне титлата на Премиър лийг, да се започва наливането на постамента за статуя на Юрген Норберт Клоп.

А представяте ли си рептилски сценарий с канселиране на сезона и болезнена пропусната въможност въобще да претендираме за толкова дълго чаканата, важна като вода за пустиня титла?!А?! Как е!?

Какво сте се замислили за СЛЕД ТОВА?

Стъпка по стъпка всичко ще си дойде на мястото!

Клоп не е идиот и по-добре от всички нас знае какво му е нужно да буустне този отбор за нови подвизи! Евала за прозренията на мнозина, които са се закъхарили за липсата на трансфери!

Толкова ли е важно да бяхме похарчили 50 милиона за някакъв обикновен играч, само и само да показваме мускули. Имаме вече един такъв, който още не може да запали мотора за около 55 милиънс...

Ще има изненади и на този фронт. Просто нека да подкрепяме отобра в този тежък, идиотски, нереален и безумен момент в този свят.

Два часа преди мача не можех да повярвам, че ще гледам футбол на любимия си отбор...толкова далечно ми се виждаше всичко...Бях като изтръпнал крак към играта, не към нашия любим отбор.

Горе главите и мислете в близки планове!

Например как Джордън тресе панделките на мис Барклейс! :60: :60: :60:

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Доспа ми се и взех да правя нещо друго. Това съм го правил само на приятелски мач.

Иначе донякъде очаквано предвид, че сме на 99% шампион, а и след дългата пауза явно повезето ни играчи са излезли от ритъм. Е има и такова, които никога не са влизали, ама това е друг въпрос.

tsbalabanov

tsbalabanov

Scouser Legend

• Потребители
Много слаб мач. Остават още 5 точки до целта. На мен ми се искаше да бием, за да спечелим титлата максимално бързо. Сега някой цървулан от Вила или Борнемут ще излезне положителен и не се знае дали пак няма да отлагат, спират и т.н. Това са ми съображенията.

dvd1964

dvd1964

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Огромно облекчение да видя момчетата в игра и шампионатът да се доиграва!!! Дълга пауза, старт на традиционно трудно място за гостуване, събличаш се във фургон на паркинга, тягостна обстановка по трибуните и това срещу отбор, който осмисля сезона си при победа. Още една крачка по близо до неизбежното.

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България

Виж мнениетоStojkica написа на 21 June 2020 - 10:23 PM :

Ако можех да изтъркам кристалната топка, бих си пожелал 101 точки и без загуба на Анфийлд до края на сезона

То единственото, което остана за нас да се надяваме, е да бием някакви рекорди. За най-много точки и за най-рано спечелена титла (по кръгове). Особено с точките много ми се иска. Затова ще крещя за победа във всеки мач до края. Титлата няма как да избяга, т'ва е ясно.

Иначе за мача - нещо подобно очаквах. След толкова време неигра, си представях по-мъчно "начало" на сезона. Дайте им 2-3 мача и после ще се разиграят, споко :)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни