Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

02.07.2020 Ман Сити 4-0 Ливърпул (ПЛ - 32 кръг)

• Please log in to reply
44 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 32 кръг

Дата: 02.07.2020

Ден: Четвъртък
Час: 22:15
Стадион: Етихад Стейдиъм

Телевизия: Публикувано изображение

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ташак майна. Не очаквах такъв разгром и такова надиграване в определени моменти от мача.
Добре, че знаеме края иначе щеше да има треперушки пак.
От всичко показано до тук обаче има много сходно с последните десетина години(в голяма част от тях).
Ние биехме като тупани тия дето после ставаха шампиони, но бяхме зле в "малките мачове". А сега ние падаме от Сити, но взехме 98% от възможното, което  за радост бе достатъчно.
Разочароваща вечер иначе, но щастлива година.

Jordi

Jordi

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Приземяване. Е... Здраве да е :) Всяко зло - за добро.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Уж спокоен мач щеше да е, ама не знам за кого? :D

Да шампиони сме, за което всички сме щастливи, но такъв звъчен шамар ми дойде в повече. Ако бяхме с резервите, нямаше да ме е яд. Ама сега изглеждахме много жалко. Не като шампион. Подронва ни се имиджа така.

TheSpionKopLFC

TheSpionKopLFC

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
С Р А М

Raybeez93

Raybeez93

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Пълна гавра с всички фенове на Ливърпул. Макар че не съм сигурен за "всички", гледам някои се радват.. аз със сигурност ще си легна в кофти настроение. Дано поне Клоп си е взел изводите след този звучен шамар, че с Гомес, Неко и подобни няма да го бъде през новия сезон.

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Недопустимо е Шампионът да загуби с такъв резултат. Бай Хенри да развързва кесията, трансфери трябват и то не такива като Минамино а класа.

makedonski

makedonski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
За съжаление голям резил.....Клопо да беше пуснал по-добре някой от младежите, щяха да са по-нахъсани поне....но това е, да му я мисли. Отборът е добър, може да изкара и още един сезон, но си трябва малко и ъпгрейд това е ясно....особено в центъра на защитата, едно ляво бекче конкурент на Робо....и в нападение си трябва...

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Дано това е последният подобен мач, който гледам някога с марка Ливърпул.

Падали сме и преди със сериозни резултати, много рядко, но ни се случва. Винаги обаче отбора е бил доста слаб в тези моменти.
Сега този отбор като шампион, нямаше право просто да ни поднесе това.

Все пак парадоксално, но предпочитам този вариант. Противниковия отбор да играе за чест срещу нас, а ние да вдигаме купи. Обикновено бяхме в обратната роля.
Всеки отбор в истроията на футбола  достига пик на развитие. Мисля, че на всички нас е ясно, че този ни отбор го е достигнал и ни предстои само спад. Нищо фатално няма обаче в това. Такива са били винаги реалностите.
Следващата година за мен няма да е фатална, дори да не вземем купа.

По-следващата за мен ще е доста по-значителна, защото тогава ще се очаква реконструкция и тогава ще е важно накъде ще поеме отбора след промените.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоTheSpionKopLFC написа на 02 July 2020 - 11:13 PM :

С Р А М
Гледам и в другата тема, бая хейтиш.
Като толкова те е срам имаш други избори .... за гордост.
Има и такива мачове, в случай, че не знаеш.

TheSpionKopLFC

TheSpionKopLFC

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Все още не мога да разбера защо беше взет Минамино. Не мисля, че Къртис Джоунс е по-лош.
Май взехме грешния от Залцбург...

der Bomber

der Bomber

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Мисля, че е време да уволним Клоп. Ако бяхме взели Вернер и Кулибали, щяхме ние да бием 5-0!

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Ае не е готино. :ppp6:

dvd1964

dvd1964

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Да можеш да пиеш и после да играеш също си е умение. На някои от момчетата им личеше, че не  го притежават. Липса и на късмет, и два шпалира подред /първо те на нас и после ние на тях/.

zezo

zezo

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Нищо не ни се подронва.Съвсем човешко е да има отпускане, колкото и да ги мотивира Клоп. Хубавото на този мач е, че ще има приземяване, че нищо няма да е лесно. Свършиха си перфектно работата този сезон и един такъв мач не може да ги бутне, независомо от злобничките коментари в Диемата. Никой не каза, че мача за нас е без значение, а ония ще се хвърлят да доказват коолко са велик отбор..... И да, един от любимците ми, Джо Гомес направи серия глупости. Живи  издрави, надявам се все пак трезво да погледнат в ръководството, че си имаме нужда от трансфери....

POP

POP

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Късмет и малко изоставане във всички ситуации за техните вкарани и нашите нереализирани голове.

flyhorse0906

flyhorse0906

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Аз няма да критикувам никой, тъй като тези футболисти изнесоха изключителен сезон и ни донесоха много радост.За мен разликата беше в психологически план.Сити бяха излезли да играят футбол, ние да пукаме балони и да мятаме салфетки.Тва е.Отиграванията на Мане в две ключови ситуации илюстрираха ясно настройката на състава.Биваше да вкараме някой гол, ама нямахме късмет щото положения имахме.

ggentatzu

ggentatzu

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Два пъти паднахме, ама мъжката. Няма лабаво.
Тея ни направиха пияни моркови днеска... Не е само Гомес черната овца, Фирмата, Салах, Александър Арнолд, Анди, всички с малки изключения - много зле.
Така, че тва е положението. Като играеш слабо, те бухат. Мдаа...

tsbalabanov

tsbalabanov

Scouser Legend

• Потребители
Тоя мач ми напомня на един мач със Сити на Анфийлд няколко дена след като ни биха с дузпи за купата на Лигата. Бихме ги като кучета, ама файда, нито взехме купата, нито шампиони станахме. Та и те така днеска.

Не ме притеснява толкова резултата, малки ситуации наклониха везните първото полувреме. Имахме положения, може би ако гредата на Салах беше гол, щеше да е друг мачът, но имахме доста такива моменти в наша полза през сезона, така че не се ядосвам толкова.

Минамино ми се струва, че е поредният футболист с два силни мача в ШЛ, който отива в голям отбор и е пълна дупка. За момента тия 8 млн са в канала, както казва един футболен меценат от Ловеч. Дано поне жълтурковците в Азия да купуват фланелки заради него. Отборът има нужда от освежаване и нямам предвид Къртис и Елиът.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Jurgen Klopp: “We didn’t behave like someone who became Champions a week ago.”

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни