Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

О Т М Е Н Е Н | Евертън - Ливърпул (ПЛ - 30 кръг)

• Please log in to reply
11 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 30 кръг

Дата:

Ден:
Час:
Стадион: Гудисън Парк

Телевизия: Публикувано изображение

makedonski

makedonski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Хубаво е да бием този мач и домакинството на Палас. Да си вържем в кърпа шампионата......Защото с тоя вирус да не отменят шампионата. Момчетата трябва да се изцедят максимално до 21 март. Евертън и Палас са, не са Атлетико, Реал или Байерн.........

Red One

Red One

Scouser Legend

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Мач без значение. Щото шити още две загуби ще инкасират най-вероятно. Я то били тофитата. Значи е твърде вероятно да ни опънат ушите. В момента сме разграден двор. Колкото удара толкова и голове. При нас съотношението удари:голове е 50:1 макс. Най-много равен тук.

9.Player

9.Player

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Тортата ги бием. Тези са по-умрели и от нас.

dvd1964

dvd1964

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Мартин Аткинсън.

Hooligan2017

Hooligan2017

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Засрамете се бе ! Как може да упреквате момчетата и Клоп за загубата от Атлетико ?!?! Аз съм горд от тяхното представяне защото се бориха като лъвове и бяха натикали тези антифутболисти на атлетико в малкия пенал . Близо 30 удара към вратата , 66 % притежание , 16 корнера , е това ако не е достойно представяне . Липсата на късмет при нас , феноменалната игра на Облак и глупавата грешка на Адриан си оказаха влияние и най накрая паднахме , както падат и всички други отботи на планетата вкл. Барса , Реал , ПСЖ и т.н.... Вие какво очаквахте още 10 години да играем без загуба , еее да ама това го има само по филмите .

Начетох се на глупости от сорта на Клоп объркал тактиката .... МОЛЯ ?!?!?! Излязохме със много офанзивен състав защото гонихме победа на всяка цена и трябваше възможно най скоро да отбележим за да се поуспокоят момчета , а това не е Норич а Атлетико който миналият мач при 30 % владеене на топката успяха да ни оставят с 0 удара към вратата . Лично според мен това е възможно най офанзивният ни състав с тройката отпред и Окса , Хендо и Гошо . Клоп бил объркал смените ... МОЛЯ ?!?!? Бил пуснал слаб вратар .... ми кой друг да пусне ? Окса на който не съм голям фен направи невероятен мач и логично към 82-та минута щеше да си изплюе дроба , а и всички знаем , че той не е Чичо Мили или Хендака който могат да бягат 3 дена на спринт . Нормално да го смениш с Милнър който е биткаджия от класа . Хендо смяна в 106-тата минута , ами какво по нормално от това след като Хендо също направи феноменален мач и е след контузия ? И с кой ако не с Фабиньо да смени Хендо ? Гошо също капна и трябваха свежи сили ..... само Фирмата що го изкараха за японеца незнам ама той тогава мача вече беше решен .

Тъжно е , че отпаднахме защото бяхме в пъти по добри от тези антифутболисти педали но такъв е живота . Пожелавам на маймуната симеоне да се паднат пак срещу Юве и гелосания пак да му покаже големите си топки .

Поздравявам всички с този невероятен сезон който направихме и честита ни титла дано догодина да я повторим !

П.С. Яд ме е , че с тази преднина можеше да си цъкаме и за купите и за ШЛ а в висшата лига да играе Сеп Ван Ден Берг и Ки Яня Хоевер или както там се казва ама какво да се прави .....

От тук нататък мислите ми са насочени към това да направим добри трансфери и НАЙ ВЕЧЕ да успеем да си запазим отбора защото се притеснявам , че главите на Салах , Мане , Фирмино и компания могат да бъдат размътени от алчни агенти и разни Барси и Реали и трябва наново да градим да търсим заместници и да мъчим тоя и оня на различни места . Отбора ни от вчера с Алисон на вратата мисля , че е най добрият във Европа към този момент , не задължително като индивидуалности но като отбор с изграден стил , тактика и т.н... Който нарежда Салах и иска да се маха му пожелавам син да му се роди зет да му доведе :)

YNWA !

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Liverpool today has risen with 10 cases of Coronavirus as reported by the British media Liverpool Echo. A city that until now was not alerted by the pandemic. In England, many already point to Atlético de Madrid fans who traveled to English lands.

makedonski

makedonski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Артета има от Короната. По принцип трябваше да се изиграе следващия кръг, но от Лигата ще заседават и май се отива към отлагане на мачове.

achkoboy1

achkoboy1

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Евертън са под карантина, мач няма да има.

dafinof

dafinof

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Не само мач,а първенство няма да има до 4 април най-рано,данао не се случи най-лошото за което си мислим всички! :ppp6: :angry:

makedonski

makedonski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Дори и да не е на 4 април, първенството би трябвало да се доиграе, прекалено много пари са под въпрос. Също така, не е заложена само нашата титла, а и местата за топ 4, ФА къп, оцеляването във Висшата лига на борещите се отбори, борещите се да влязат в Премиершип от Чемпиеншип и все така до най-долната лига...Мисля, че ще има доиграване и това ще бъде някъде след Великден, предполагам. Но, няма да има Европейско.

dafinof

dafinof

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
В момента,само за нашата титла ме е грижа

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни