Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

12.01.2019 Брайтън 0-1 Ливърпул (ПЛ - 22 кръг)

• Please log in to reply
56 отговора на тази тема

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 22 кръг

Дата: 12.01.2019

Ден: събота
Час: 17:00
Стадион: Фалмър Стейдиъм
Телевизия: Публикувано изображение

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

ЧЕСТИТО !

БИХМЕ ИМ ДУЗПАТА.

Публикувано изображение

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
още 16 моля:)

SFA

SFA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Тези Брайтън бяха безобразни и фактът, че не ги разгромихме говори, че нещата нещо куцат в средната линия и нападението. Плеймейкърът ми се струва все повече задължителен, а ако може с него и един класен нападател, иначе формата на отбора заминава надолу. Фабиньо ми хареса днес, Данчо на  обичайното ниво, за какво го мъчи Клоп, не ми става ясно..

П.П. В понеделник вечерта ще си наливам оранжева фанта у джина.

Gandalf

Gandalf

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Много измъчена победа ,но важни са 3-те точки! Остават още 16 мача.

Предчувствам хапане от вълци в понеделник!

Raybeez93

Raybeez93

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Много важна победа от психологическа гледна точка,но ако трябва да сме обективни, играта ни беше меко казано слаба в този мач.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Най-трудната ни победа от началото на сезона. Хубавото е, че идват две домакинства.

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Тоя мач беше 1:1 с началото на първенството. Слаба игра, 3 точки. Нямам против, докато точките се трупат.

чаби алонсо

чаби алонсо

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Тази победа беше типично по шампионски.Както навремето мангалите при лилавия нос.Всички ги нареждат..те всяка година първи.

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Важни си трите точки. Играта всички я видяхме, но изводите си остават за Клоп. Трудна, но сладка победа. Най-важното е че не се поддадохне на напрежението и прехвърлим Горещият картоф пак при Сити. Усещам че скоро ще се оздънят пак.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Аз мисля, че освен 3-те точки е важно и как играеш. До края 16 мача няма да са с Брайтън само.
Денят в който Хендерсън ще направи своя бенефис, аз лично ще си го празнувам като личен празник. Нещо от рода все едно сме взели ШЛ.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Нервничко на пръв поглед, но погледнах статистиката - Брайтън нула удара в нашата врата. Ние имаме три. Три удара, три точки.

Съдията Френд проведе сума ти приятелски разговори с играчите на Брайтън, вместо да им покаже някой картон. Сигурно им говореше толкова, та камерите да го показват и майка му да го види по телевизора.

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Скар, съгласен съм с мнението ти за играта, но нали знаеш старата максима, че мач с мач не си приличат. Просто беше трудно гостуване и макар и измъчено взехме победата. Разбира се 3/4:0 за нас щеше да е по-добре, но трите точки са си три.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Dacheff написа на 12 January 2019 - 06:58 PM :

Тоя мач беше 1:1 с началото на първенството. Слаба игра, 3 точки. Нямам против, докато точките се трупат.

Този мач беше поне 3-0, но първото полувреме не влезна /1587885% тното/ положението на Фирмино. Тези посмъртно нямаше как да ни вкарат гол, освен от наша тъпота, каквито този сезон са доста по-малко. Сега прочетох коментарите по време на мача... абе пичове, след като ги пишете тези неща и после вземем мача, не ви ли е леко нелоФко? Отново Хендерсън ви е в устите... леле.
Иначе за мача, доста приличен Фабинъо и то при положение че е ЦЗ.
Супер важна победа и сега долните чаршафи в понеделник ще тръпнат.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Щом на тия умреляци ни е трудно гостуването, какво ли ще е срещу мангала, карамел и някои малко по стойностни отбори от тия наистина брутални селяндури без никаква мисъл какво и как да играят.
Верно мач с мач не си прилича, ама ние вече трети мач си играем еднакво, приближаващо към кофти, не към готино.

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Scarface написа на 12 January 2019 - 07:28 PM :

Щом на тия умреляци ни е трудно гостуването, какво ли ще е срещу мангала, карамел ...
Верно мач с мач не си прилича, ама ние вече трети мач си играем еднакво, приближаващо към кофти, не към готино.

Прав си мач с мач не си приличат. Но да кажеш че срещу чалмите сме играли лошо... гледай пак мача, аз така направих. Биха ни само на късмет.
А с такива умреляци, до преди година вероятно помниш как беше. И сме първият отбор от не знам колко месеца, на които тези умреляци не вкарват гол като домакини.

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Така е, ама мотивацията срещу манафа и карамелите е друга. Отделно срещу затворени отбори сме имали проблеми винаги. Това е защото нямаме креативен разиграващ халф а използваме еднотипните Вайналдум и Данчо. Трябваше да се вземе Фекир, но не се случи. Кейта очевидно не е готов, подари им топката безразсъдно в опасна зона.  Сега позитивното е че без подобряването в защита тоя мач можеше да завърши 1-0 за Брайтън както ставаше минали години. А сега успяхме да ги неутрализираме да нямат ситуации.

Gostenko

Gostenko

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Като човек, който не можа да гледа мача съм изключително доволен! Победа, 7 точки преднина, няма нови контузени!

Няма нужда да гледаме играта толкова, ясно е че в някои мачове няма да играем нашата игра. Важното е, че днес победихме.

Прикачени файлове

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Хора, къде бяхте първите 15 кръга от сезона? Че ние до преди няколко месеца играехме баш така като днес. Нямам нищо против 1:0, стига да трупаме точките.

Иначе ме болят очите, скулите, сърцето, душата и изобщо всичко, като гледам 90% от играта на Хендерсън. Съжалявам, не искам да е така, но не става. Плачевни пасове, слаб технически, никакви удари, никаква идея. За бога, той не може да прецени траекторията на топката. Подават му леко извеждащ пас, той тръгва да тича и изпреварва топката... После се връща назад.

Когато е последен и топката идва към него, можеш буквално да видиш как изглежда паниката, той просто я материализира. И само като почне да ръкомаха към останалите, след като е тройно по-слаб от всички други на терена, наистина ми идва в повече.

Последното, което искам, е да не харесвам капитана на отбора. Но не мога да се преборя със себе си. Надявам се от другия сезон поне лентата да иде с 10-15 см повече над морското равнище. Знаете какво имам предвид.

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Не можах да гледам мача, но отвреме-навреме хвърлях някой поглед към лайвскора. Като видя притежание 70% и отгоре се изприщвам. Да не казвам, че всичко над 65% не ми харесва. Нямаме тики-такаджии да я мачкаме толкова. Кефеше ме едно време Д.Пенев - остави противника да си мисли,че играе и му заший няколко бързи атаки. Няма нужда да са точно контраатаки. Нека си мисли, че може да направи нещо и му съдери гащите!
Като видях крайния резултат - рилийф, голям рилийф. Още 15 стъпала поне на едно ниво с лошите!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни