Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

19.01.2019 Ливърпул - Кристъл Палас (ПЛ - 23 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
65 отговора на тази тема

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 23 кръг

Дата: 19.01.2019

Ден: събота
Час: 17:00
Стадион: Анфийлд
Телевизия: Публикувано изображение

Публикувано изображение

morski

morski

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Тука също няма да е изобщо лесно. Дъртия ще ги нареди в две линии и ще блъскат топки към Заха. Надявам се на ранен гол и да успокоим мача с време. Надявам се и някой от централните ни защитници да се завърне в игра за да си мине Фабиньо на позицията.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Няма да споменавам изразите "важен мач" и "финал" защото знаем, че важат за всеки мач до края. Надавам се да направим поредната успешна крачка. Иска ми се отбора да се разиграе да вкара 2-3 за насторение, за самочусвтвие и заради нас феновете, но предвид съперника и крайната цел и едно "минимално" 1:0 за нас няма да е зле.
И дано няма контузии.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
По прицип,по-класен и тегав съперник от предишния,но очаквам това да ни е много по-лесният мач

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Втория или даже първия най-умрЕл отбор в лигата.
Защита ниво ЦСКА, а тука чета страх в очите на някои. Тия ако не ги биеме 3,5+ значи сме в слаба форма.
Та там играе Сако бе хора, най-некординираният защитник в света, преминал за съжаление и през нас.
4:0 прогноза.

Raybeez93

Raybeez93

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Палас не веднъж са ни разплаквали,така че трябва да се подходи максимално сериозно към този мач.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоScarface написа на 14 January 2019 - 06:47 PM :

Втория или даже първия най-умрЕл отбор в лигата.
Защита ниво ЦСКА, а тука чета страх в очите на някои. Тия ако не ги биеме 3,5+ значи сме в слаба форма.
Та там играе Сако бе хора, най-некординираният защитник в света, преминал за съжаление и през нас.
4:0 прогноза.

Друго първенство гледаш явно. Палас имат седмата най-добра защита в лигата. По-добра от тази на Арсенал и Манго. Тотнъм са допуснали 22 гола, а Палас 28.  Почти като на ЦСКА им е защитата.
Биха Сити като гост, щяха да бият и Арсенал, ако Лаказет не беше играл с ръка в наказателното. Отделно абсолютно всяка година откакто се завърнаха във ВЛ бият поне по 1 топ отбор.

Тия мантри, че не са нищо особено ги забравете. Ако подходи отбора по този начин мислейки си, че играе с ЦСКА, има голяма вероятност да страдаме както Сити.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Сигурно гледам друго първенство. Важното е, че ти гледаш правилното.
И написаното като стихотворение или тирада не винаги означава, че е правилно. Можеше е с две, три думички да ми кажеш, че съм лаик.
Ама така изглежда, че верно е истина, както си го написал.
Да, на Перу първенството гледам. И Палас са некви машини, смазани като немски танк в началото на 2 СВ.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
Абе щом биха Ман Сити на Етихад, трябва да внимаваме.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоScarface написа на 14 January 2019 - 07:20 PM :

Сигурно гледам друго първенство. Важното е, че ти гледаш правилното.
И написаното като стихотворение или тирада не винаги означава, че е правилно. Можеше е с две, три думички да ми кажеш, че съм лаик.
Ама така изглежда, че верно е истина, както си го написал.
Да, на Перу първенството гледам. И Палас са некви машини, смазани като немски танк в началото на 2 СВ.

Ами хубаво е да не пишеш неща наизуст. Ти казваш, че са най-умрелият отбор в лигата просто щото това е твоето мнение, а не защото реалностите са такива. Защитата им била ниво ЦСКА, ако не ги бием с 3,5 гола сме в слаба форма и.т.н.
А всъщност се оказва, че допускат средно по 1,2 гола на мач и няма отбор, който да ги е громил.
Никой не е казвал, че са машини. Единствено има написано черно на бяло, че са най-умрелият отбор в лигата.
При тях цял сезон проблема е атаката, не защитата им.  Вкарали са само 20 гола до момента.

Аз мнението ти за Палас го знам какво е по една друга линия, но не е моя работа да казвам тук какво и що.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

Виж мнениетоneversurrender написа на 14 January 2019 - 07:28 PM :

Абе щом биха Ман Сити на Етихад, трябва да внимаваме.
Излизаме с 4 защитника и 3 дефанзивни халфа. Напред само Салах и квото стане.
Все пак тия са били Сити и за малко арсенал.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Аз предлагам усреднен вариант - спокойно 2:0.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

Виж мнениетоAllorNothing написа на 14 January 2019 - 07:32 PM :

Ами хубаво е да не пишеш неща наизуст. Ти казваш, че са най-умрелият отбор в лигата просто щото това е твоето мнение, а не защото реалностите са такива. Защитата им била ниво ЦСКА, ако не ги бием с 3,5 гола сме в слаба форма и.т.н.
А всъщност се оказва, че допускат средно по 1,2 гола на мач и няма отбор, който да ги е громил.
Никой не е казвал, че са машини. Единствено има написано черно на бяло, че са най-умрелият отбор в лигата.
При тях цял сезон проблема е атаката, не защитата им.  Вкарали са само 20 гола до момента.

Аз мнението ти за Палас го знам какво е по една друга линия, но не е моя работа да казвам тук какво и що.
Ти си следи статистиката. Там ти е проблема, не гледаш мача, а числата.
Скоро в студиото на някакъв мач един пич (гост някъв беше, не го запомних) уцели ги точно в 10-ката.
"Аз бате не гледам баскетбол, за да следя статистика, гледам какво се случва на терена" или нещо от сорта.
А ти ги брой за топ отбор с тая защита. Няма ти развалям хатъра.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоScarface написа на 14 January 2019 - 07:39 PM :

Ти си следи статистиката. Там ти е проблема, не гледаш мача, а числата.
Скоро в студиото на някакъв мач един пич (гост някъв беше, не го запомних) уцели ги точно в 10-ката.
"Аз бате не гледам баскетбол, за да следя статистика, гледам какво се случва на терена" или нещо от сорта.
А ти ги брой за топ отбор с тая защита. Няма ти развалям хатъра.

Aз не ги броя за нищо. Ти даваш определения за тяхната класа.  Не мога да знам колко мача точно си им гледал на Палас, ама аз съм им гледал поне 2/3 от мачовете през последните години /както и на всички останали отбори/. Мнението си за тях не градя главно заради статистиката. Ти гледаш там някакви единици, които играят, а не цялостното им защитаване, което е добро.

Олекваш с подобни мнения.

А. Гюзелев

А. Гюзелев

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
  • Град:Southampton UK

Виж мнениетоScarface написа на 14 January 2019 - 07:34 PM :

Излизаме с 4 защитника и 3 дефанзивни халфа. Напред само Салах и квото стане.
Все пак тия са били Сити и за малко арсенал.
4 защитника +  3 дефанзивни халфа +  Салах = 8 И толкоз стигат зада си ги бием на Анфийлд. :doubleup:

Gandalf

Gandalf

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Палас са куци коне! Само на 4 точки от изпадащите! Бием с разлика! Спомням си някой в тоя форум беше писал, че ще са в първата половина на таблицата. Дедо бухал ще трябва да ги спасява тия умреляци. Биха сити с Божията намеса ,свалете си мача и пак го изгледайте! На Анфийлд тия да носят по 3-4 памперса ,че ще им се развали головата разлика, а тя ще има решаващо значение в борбата за оцеляване!

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

Виж мнениетоAllorNothing написа на 14 January 2019 - 07:58 PM :

Aз не ги броя за нищо. Ти даваш определения за тяхната класа.  Не мога да знам колко мача точно си им гледал на Палас, ама аз съм им гледал поне 2/3 от мачовете през последните години /както и на всички останали отбори/. Мнението си за тях не градя главно заради статистиката. Ти гледаш там някакви единици, които играят, а не цялостното им защитаване, което е добро.

Олекваш с подобни мнения.
Може и да олеквам. Може.
Не ги броиш за нищо и не гледаш статистиката, обаче ми казваш, че имат 1.2 гола само допуснати (средно), казал си ми точната (предполагам) бройка на головете им, ама не ги следиш.
Има точно трима играчи, предлагащи добър футбол, но за теб отбора им е страхотен.
Ако щеш и всички мачове от как са създадени да си им гледал, просто си гледал числата.
Освен Лестър за цял сезон биха ли някой вкъщи?
Тия великани? Биха ли? С тоя неземен състав.
Като ти казвам, че са смешни па земи ме послушай. Ще те лъжа ли?

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Извинявай, но не  смятам, че ти си някакво светило във футбола, а аз лукова глава, че да трябва да те послушам, а не да разчитам на собственото си мнение.

Можем да им вкараме 4,5, гола. Ние на Сити вкарахме, така че на всеки можем. Това обаче няма да промени мнението ми за Палас.

Толкова по темата.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Извинен си. Никога не бих ти налагал какво и кого да слушаш.
Даже ако позволиш ще ти цитирам Волтер
„Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш.“
И следи числата, аз по тебе се информирам за тея неща.

SFA

SFA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
На Палас им е време да спазарят добра цена за Оригито за на лято и да не ни създават главоболия. Скучновато 1:0 ми се види. Сала догонва топчията. Ако Фабиньо се справи с Бентеке, макар и белгиецът да не е още в час, Ловрен нека си почине още и некоя друга седмица.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни