Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

24.08.2019 Ливърпул 3-1 Арсенал (ПЛ - 03 кръг)

• Please log in to reply
78 отговора на тази тема

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
В този мач х`Арсенал или Бърнли... все едно. Класи сме над тези паляци.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоAllorNothing написа на 24 August 2019 - 08:46 PM :

ПП: С Йозил ни биеха... сигурен съм.

Само на табла, защото е турска игра и ако им тръгне зара ...

над всички
Публикувано изображение

пред всички
Публикувано изображение

ggentatzu

ggentatzu

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Мощно, уверено... кеф ми е да гледам такива мачове. Тея шматки можехме да ги одерем колкото си поискаме. Наздраве на всички.

Венци Момчев

Венци Момчев

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Абе нещо се обърка в този мач, тия не може да са толкова жалки :60: . А да видим сега как ще го увардим върха още 35 мача :sarcastic: .
Публикувано изображение

dvd1964

dvd1964

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Клоп има вече осем мача срещу Арсенал. Само в един не сме им вкарали поне три гола...

ravina

ravina

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Чудно представяне. Бавно и методично си ги мачкахме цял мач. При 3-0 спряхме да натискаме и доигравахме мача /малко тъпо, че исках да видя Окса в атака, но напълно разбираемо/.
Никой не си и помисли, че топчетата може да вземат нещо от мача /е ББ тайночко се надяваше, но дори и при гол, пак щяха да паднат/.
А все още сме далеч от оптимална форма ...

Mitko64

Mitko64

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Някои фенове питат защо не е продаден тоя или оня- ами Лалана ,Шакири,ОЛХ-а,Гомес и донякъде Ориги са напълно достоини да бъдат резерви ,при това дълго първенство и купи,където не биха издържали титулярите.   
Дори бях изненадан ,че Вайналдум е титуляр  вместо Милнър в този мач ,но Арсенал бяха умрели още преди мача.

3th June

3th June

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
  • Град:New Brighton, UK

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Да похарчиш над 150 млн. евро, да ми тръгваш с две победи, и накрая ми идваш 'напълнен' у дома! Само топче може да го направи това!

Първите 20-на минути направо ги сгазихме, след това просто си продължихме по познатия за нас начин. Всичките тези коментари, които бяха отправени в наша посока се потвърдиха, че Арсенал и треньорът им, който не знае що е думата 'смелост' не са чак такъв голям материал за топ 4, поне на тоя етап. Да седиш и буквално да викаш 'ела ми', не е отбор с манталитет за топ 4 или било то борещ се за титлата - във ВЛ. Толкова се бяха прибрали първото полувреме, че бековете ни си правеха каквото си поискат през цялото време. Ранният етап от сезона и не пълната кохезия 'отзад' позволиха на "тия" да направят една опасна с 'оня' 80 милионния, който се 'убоде' на митичната трева.

Второто полувреме ясно се видя, че Емери отпусна отбора и започна да действа по-отворено, тъй като само късмета ни попречи още първото да водим с повече от два гола разлика с тези отворени крила - и ги затвори. Което пък дадеш шанс на момчетата да 'изграждат' от и към средата, което ми напомня за доста доброто представяне на 'skipper-a' и Джини. Относно Себайос, ясно се видя, че халфовата линия на Ливърпул, не е тази на Бърнли и няма кой да те чака да ми 'дриблираш' с топката по 5-10 метра - ядем те!

Толкова бяха заети да пазят Фирмата, че Сократис и ко забравиха за Мо, който пак им върза тенекия и ги почерпи с два бързи и качествени. Отново навлиза във форма, а когато това се случи и с него, и с Мане - нещата за противниците са ужасяващи. Боби също не трябва да се подмине, въпреки, че днес беше добре пазен, но въпреки това отново 'блесна' с няколко отнети топки, като се сещам за една чак до нашето наказателно поле.

Пак направи впечатление линията ни 'отзад', която беше доста изнесена напред, когато владеехме топката през първото полувреме. Мисля, че този сезон, Ние сме с най-изнесената във ВЛ. Матип направи страхотен мач, като изключим гола - беше доста солиден в един на един и 'пробивите' му в предни позиции бяха доста добри.

Единственото нещо, което не ми се нрави е, как вече втори мач спираме да играем в последните 10, максимум 15 минути. Дали е умора, или нещо свързано с психиката - не знам. Но да приемем, че сме още в началото, както и това, че може да е нещо свързано от тактическа гледна точка, което има все още как и къде да бъде запълнено!

Арсенал или не, видя се, че когато играем, както ние го правим - мачкаме! Завършваме този кръг 'on top' и се насочваме към следващите!

Разбрах, че нивата на "Търф Моор" била за оране! Записваме им час за 31-ви от 19:30!

David

David

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
  • Град:London

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Минахме като танк през бръмбар. Не знам тези маниаци защо уволниха Венгер... Този неприятен плъх с нищо не вдига нивото им. Не, че ме вълнуват, ама то да  не се напрегнах за миг с този мач. Обикновено имам пулс 100, а за мен това е много при нормален 55... Днес, нищо...

Така де... Казах и преди мача. Трябва да уважаваме противника и да го бием, да отеква в съзнанието на уонабитата, че Ливърпул е лош, много лош!

Изключителен кеф е да се наблюдава как отборът хладно и методично като анаконда поглъща съперника на етапи. Хладнокръвно, леко беземоционално и ефективно!

Да, за нашата фенска страст последните 25 минути бяха леко приспивни, но трябва да се научим да играем и така. Шампионите имат в скоростната кутия различни гиърс, не само газ и спрял.

Нещата бяха ясни без много обяснения. Пожалихме ги, съхранихме им достойнството и така.

Понеже съм в България изтраях фенските мании на Бобчо и онзи интелигентен психопат Ивайло, но то като няма какво да кажеш освен "Осанна Ливърпул", оставяш красноречието за отборите от вашите черги без излишни напрягания.

Нямам какво да коментирам. Изключително много ми хареса Матип. Дайк навлиза в монстъръс моуд. Робо е машина. Арнълд е бижу в период на извайване.
Боби е изваяно такова и се чуди какъв камък да си сложи на короната диамант, тюркоаз или да мине на чист метален блясък. Мек глезен, импровизация. БОГ!

Мо Сала е сайлънт килър. Дузпата ми напълни сърцето!

Мане беше една идея по-тих днес, ама той събира сили за нещо като хеттрик. Знам!

Не бива да скачаме на Адриан по дифолт. Хендерсън е редно да се поизчерви за гола. Адриан освен кривото изритвване, когато Върджил му я остави не се сещам за друга отявлена кретения.

Гет оф хис бак! Той просто е риплейсмънт и то нелош!

Топ ъф дъ лийг!

Пепе Джийнс да се поти! Ние, айляк!
Хубава седмица, бойс енд гърлс!

Freack

Freack

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Супер мач стана, лесна победа над топ отбор, красива игра, без контузии и първи в класирането, какво повече да искаме? А Арсенал играха като типичния средняшки отбор,прибрал се в наказателното си поле играещ за 0-0, но не им се получи. Емери ми е Жозе.

KlopU

KlopU

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Мо Салах Мо Салах Мооооо Салахх

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Точно такива гънари харесвам аз. Бити и е.бани. Са дано да избършат сълзите и за скочат на гадните чалми.

firkan

firkan

1892

• Потребители
  • PipPipPipPip
Превърна се в традиция топчета на Анфийлд да изглеждат като посредствен отбор. Супер победа!

ravina

ravina

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Едно не може да му се отрече на Сориакис, Сокирякис /все тая къв беше тоя паляк/ - позна, че ще му е по - лесно. Не мръдна цял мача на 5м. от наказателното си поле. Така и не му се наложи да мърда много, много :D

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
В студиото преди мача Диема пуснаха интересна таблица - кой отбор с колко му е по-изнесена напред защитната линия в сравнение с миналия сезон. Нашата е с 3 метра по-напред. Втори сме в тази таблица. Лестър с 5 метра, Сити с половин метър.

В коментар преди мача четох, че при тази промяна Клоп разчита и на ВАР да хваща неотсъдени засади на противника.

S+G+

S+G+

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоdrenski написа на 24 August 2019 - 11:25 PM :

В студиото преди мача Диема пуснаха интересна таблица - кой отбор с колко му е по-изнесена напред защитната линия в сравнение с миналия сезон. Нашата е с 3 метра по-напред. Втори сме в тази таблица. Лестър с 5 метра, Сити с половин метър.

В коментар преди мача четох, че при тази промяна Клоп разчита и на ВАР да хваща неотсъдени засади на противника.
точно така,в положението ,когато ОбамаЯнг изкочи зад защитата ,но се засуети и му я избиха,имаше явна неотсъдена засада,която при негов гол щеше да бъде разгледана и отсъдена! Поне засадите ги мерят вече до сантиметър с ВАР-а😁

stefan

stefan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Аз викам, да покажем на Сити ,че и ние можем да направим 100 точки,е така за кеф.
Иначе перфектна победа и ще има и други по- хубави.

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Много добър мач,до 60-та минута направо ги смачкахме,изглеждаха като отбор от 2-ра лига.След това нормално намалихме рязко темпото.Сега викам да купим цял комплект от екипи на Ливърпул и да ги подарим на топчиите,защото цял мач дърпаха фланелките на нашите,значи искат да ги притежават.

rincewind_bg

rincewind_bg

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоstefan написа на 25 August 2019 - 08:53 AM :

Аз викам, да покажем на Сити ,че и ние можем да направим 100 точки,е така за кеф.
Иначе перфектна победа и ще има и други по- хубави.

Може и да ни се наложи да ги направим тези 100 точки за да сме шампиони.
Засега добре вървим в тази посока:)

KlopU

KlopU

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Вече дори отбори като Арсенал се насират от този Нов Величествен Ливърпул ! Паркират 2 автобуса хора от Страх ! Това показва едно надмощие..уважение...респект...страх и величие ! Ние сме Европейския шампион и като вдигнем през декември междуконтиненталната ,ще станем и Най добрите в Света !  Точно като едно време през 80те. Радвайте се фенове .Гордейте се! Вчера само Хендерсън я обърка и за малко не стана гол и след това отново той сбърка за гола им.И Адриан в началото им подари една....през другото време бяхме перфектни ! Но имаме добри заместници на Хендерсън и Адриян  ,за това не се притеснявам.Видимо ги съжалихме след 3тия гол и намалихме оборотите,иначе отиваха на една ръчичка тия мишки. Вчера не ме притесняваше изнесената линия на защитата ,защото ние владеехме топката.Проблема е когато противника я владее,но това много рядко ще се случва.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни