Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

24.11.2018 Уотфорд - Ливърпул (ПЛ - 13 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
31 отговора на тази тема

cyberfan

cyberfan

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames
Капитанът на Ливърпул Джордън Хендерсън ще бъде на линия за предстоящия мач през уикенда срещу Уотфорд.

Той пропусна драматичната победа на Англия над Хърватия от Лигата на нациите заради разтежение, но вече е доста по-добре и Юрген Клоп ще може да разчита на него.

Като цяло кариерата на Хендо през последните години е изпълнена с най-различни травми и това му пречи да разкрие огромния потенциал с който разполага.

Ливърпул ще се изправи срещу Уотфорд в събота, след като отборът не познава вкуса на загубата през този сезон във Висшата лига и има 30 спечелени точки от 12-те си мача до момента.

https://www.gol.bg/l...macha-s-uotford

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Според мен ще е тежък мач и тук ще си проличи ставаме ли. Чакам го с нетърпение и малко страх. Дано ги бием тези дърводелци.

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Ами аз си мисля, че хич няма да е лесен тоя мач.Уотфорд са коварен отбор и не трябва да се подценяват.Според мен пак ще играем пестеливо с оглед предстоящия важен мач с ПСЖ.Честно казано играта не ме вълнува особено, важното е да сгънем пълния комплект точки.

Мо Салах

Мо Салах

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
За мое съжаление Хендерсън ще играе ,изчаках да чуя днес пресконференцията . Което автоматично означава ,че направилия добри мачове Фабиньо ще седне на пейката . Предполагам че другите двама халфа ще са Милнър и Вайналдум .Което автоматично означава ,че уникалния плеймейкър в страхотна форма Шакири ще е на пейката . Което пък от своя страна означава ,че тактиката отново ще е защитно ,прибрано и на контраатака .И като прибавим колебливите Арнолд и Фирмино  , ме кара да не вярвам в победата ...

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Никой не е казал че Хендо ще играе...Клоп каза че е наличен за мача но ще му предстои труден избор кой да е титуляр.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Аз не знам Фабиньо с какво толкова ви впечатлява. Мен с нищо до тоя момент. Хендо ще бъде винаги титуляр пред него, ако това е най-доброто, което бразилецът може да предостави на отбора.

Gandalf

Gandalf

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоtsbalabanov написа на 24 November 2018 - 12:19 PM :

Аз не знам Фабиньо с какво толкова ви впечатлява. Мен с нищо до тоя момент. Хендо ще бъде винаги титуляр пред него, ако това е най-доброто, което бразилецът може да предостави на отбора.

Съгласен съм въпреки, че не понасям Хендерсън. Фабиньо има отромен проблем с "тайминга", почти винаги изостава от противника със няколко секунди, които в Англия са фатални. Надявам се и днес да вземем 3 точки. Вече и аз спирам да се интересувам от начина по който са спечелени ,защото ситите наложиха убийствено темпо и единственото което трябва да прави Ливърпул е да не изостава с повече от 2 точки.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
    Liverpool
  • 13 Alisson
  • 66 Alexander-Arnold
  • 6 Lovren
  • 4 van Dijk
  • 26 Robertson
  • 14 Henderson
  • 5 Wijnaldum
  • 23 Shaqiri
  • 9 Roberto Firmino
  • 10 Mané
  • 11 Salah
Substitutes
  • 2 Clyne
  • 3 Fabinho
  • 7 Milner
  • 8 Keita
  • 15 Sturridge
  • 22 Mignolet
  • 32 Matip

El Pistolero

El Pistolero

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Състава е найс, но някой има ли инфо, какво става с Джо Гомез?

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Може би почива за ПСЖ, знаем ли..

Мо Салах

Мо Салах

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Ето ,че си знам хората за Хендерсън ,познавам си човека на тъчлинията . Подигравките с Фабиньо продължават. Учуди ме обаче за Шак ,браво имаме напредък . Но в следващия момент като видях Ловрен и се предадох хаха

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Това няма да е чиста мрежа с тоя състав. Ще трябва да вкарваме поне два.

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни